صفحه 61 از 126 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin680 نمایش پست ها
    سلام مرسي كه جوابم رو ميديد
    خب مالزي يكبار خروجه و ٢ ماهه هست كه اون گذشته
    آقاي پاداشي هم هنوز اونجان
    و اينكه دانشگاه ميگه اصلا ثبت نامي نكردي كه بخوايم بهت نامه بديم يا نديم و ما به كسايي كه دانشجوي ما نيستن هيچ نامه اي نميديم
    و قردا پنج شنبست و تعطيله وزارت علوم
    خواهش میکنم،
    حق با شماست اصلا حواسم به پنجشنبه نبود.
    الآن فقط یه راه به ذهنم میرسه اون هم اینکه شما از دانشگاه یه نامه بگیری مبنی بر اینکه زمان ثبت نام در دانشگاه فلان تاریخ هست، یا اصلا یه پرینت از سایت دانشگاه بگیری که نشون بده آخرین مهلت ثبت نام فلان تاریخ بوده. شاید موثر باشه... واقعا دیگه ایده ای ندارم.

سلام بچه ها یه سوال
    من پذیرش برای رشته ی پزشکی دارم میتونم خارج بشم؟در ضمن من متولدتیر74هستم
    خواهشا جواب منو بدین دارم دیوونه میشم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال
    من پذیرش برای رشته ی پزشکی دارم میتونم خارج بشم؟در ضمن من متولدتیر74هستم
    خواهشا جواب منو بدین دارم دیوونه میشم

ببین اینجا و اینجا میتونه کمکی بهت بکنه یا نه.

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش ارشد از آلمان گرفتم. منتهاش پذیرشم از ترم تابستان 2014 هستش. و سپتامبر 2013 کلاس زبان B2 واسم خورده. آقای پاداشی بهم گیر داده مدرک B1 از گوته باید بیاری. خودم الان مشغول C1 هستم. من اگر مدرک گوته رو ببرم این آقا کارم رو راه میندازه؟
    تازه اگه باهام موافقت کنه از کی بهم معافیت میده؟ من کلاس زبانم جزیی از رشتم هستش و باید اونجا باشم. خواهشا کمک کنین. در ضمن تا اردیبهشت سال دیگه فرصت واسه ارسال دفترچه سربازی دارم. ممنون.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Indus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش ارشد از آلمان گرفتم. منتهاش پذیرشم از ترم تابستان 2014 هستش. و سپتامبر 2013 کلاس زبان B2 واسم خورده. آقای پاداشی بهم گیر داده مدرک B1 از گوته باید بیاری. خودم الان مشغول C1 هستم. من اگر مدرک گوته رو ببرم این آقا کارم رو راه میندازه؟
    تازه اگه باهام موافقت کنه از کی بهم معافیت میده؟ من کلاس زبانم جزیی از رشتم هستش و باید اونجا باشم. خواهشا کمک کنین. در ضمن تا اردیبهشت سال دیگه فرصت واسه ارسال دفترچه سربازی دارم. ممنون.
    پاداشی خود گروهبان ژاوره. اگه قانونی باشه میذاره اگه نباشه نمیذاره (البته نسخه ی ایرانی ژاوره، پارتی هم روش اثر داره).
    ولی نگران نباش شما با توجه به اینکه داری میگی اردیبهشت 93 تازه فرجه یکساله ات تموم میشه، پس مشکلی وجود نداره. این مدرک گوته رو که خواسته بهش بده بقیه اش حله.
    فکر میکنی کی میتونی B1 رو بگیری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    پاداشی خود گروهبان ژاوره. اگه قانونی باشه میذاره اگه نباشه نمیذاره (البته نسخه ی ایرانی ژاوره، پارتی هم روش اثر داره).
    ولی نگران نباش شما با توجه به اینکه داری میگی اردیبهشت 93 تازه فرجه یکساله ات تموم میشه، پس مشکلی وجود نداره. این مدرک گوته رو که خواسته بهش بده بقیه اش حله.
    فکر میکنی کی میتونی B1 رو بگیری؟
    سعی میکنم توی شهریور امتحان بدم. از لحاظ دانش زبانی هیچ مشکلی ندارم. بعدش با این مدرک دوباره به یه جای دیگه گیر نده؟

Local Moderator

نه آدمی نیست که بخواد الکی گیر بده (تا زمانی که پا رو دمش نذاشته باشی) منم مشکل قانونی نمیبینم تو کار شما. این مدرکی هم که از شما خواسته با توجه به پذیرشی که دارید طبیعی بوده که بخواد.
    بعید میدونم دیگه مشکلی باشه. با خیال راحت امتحان رو بدین و با مدرک B1 برین سراغش واسه باقی داستان. موفق باشید

سلام دوستان. امیدوارم که درخواستم و تو جای درستی مطرح میکنم!من پذیرش دارم از دانشگاه کانادا. از سربازی هم معاف نیستم. (بهمن فارغ التحصیل شدم) . یکی از دوستان گفت برای گرفتن مدرک لیسانسم باید تو سامانه نشا ثبت نام کنم و من هم کردم. حالا نمیدونم چیکار باید بکنم. یه قسمت درخواست داشت که درخواست نامه معرفی اولیه به نظام وظیفه رو ثبت کردم. حالا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه. گویا باید به همراه یه سری مدرک برم به اداره ای که آدرسشم نمیدونم چیه. ضمن اینکه وقت فردا رو دادن به من واسه مراجعه!چون من باید از شهرستان برم تهران ممنون میشم کسی از طریق پیام خصوصی به درخواست من جواب بده و بگه چیکار باید بکنم . ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام
    من یه سوال داشتم،متاسفانه هرچقدر گشتم جوابی واسش پیدا نکردم،امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن
    سوالم اینه: اگر کسی که مشمول سربازی هست،پذیرش گرفت و با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شد(مثلا به مقصد کانادا)،اگر اونجا(کانادا) موقعیتی پیش بیاد که بخواد برای کنفرانس یا حتی یه سفر عادی یا تفریحی از کانادا خارج بشه و به کشور دیگه ای مثل آلمان یا آمریکا یا سنگاپور بره، اول اینکه از نظر ایران اجازه ی چنین کاری داره؟ اگر داره، چه مدت اجازه داره؟ میتونه دائم بین کشور اول و دوم و سوم (1.ایران،2.کانادا،3.آلمان و...) رفت و آمد داشته باشه؟! در مورد دوتا کشور همسایه چطور(مثلا کشور دوم:سنگاپور ، کشور سوم:مالزی)
    ممنون میشم اگر جواب دقیق بدید
    سپاسگذارم

(اگر اینجا دارم سوالمو مطرح میکنم دلیلش اینه که بقیه فروم ها به اندازه ی اینجا فعال نیست،و بعد از اونا هم مرتبط ترین فروم اینجا بود!)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم،متاسفانه هرچقدر گشتم جوابی واسش پیدا نکردم،امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن
    سوالم اینه: اگر کسی که مشمول سربازی هست،پذیرش گرفت و با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شد(مثلا به مقصد کانادا)،اگر اونجا(کانادا) موقعیتی پیش بیاد که بخواد برای کنفرانس یا حتی یه سفر عادی یا تفریحی از کانادا خارج بشه و به کشور دیگه ای مثل آلمان یا آمریکا یا سنگاپور بره، اول اینکه از نظر ایران اجازه ی چنین کاری داره؟ اگر داره، چه مدت اجازه داره؟ میتونه دائم بین کشور اول و دوم و سوم (1.ایران،2.کانادا،3.آلمان و...) رفت و آمد داشته باشه؟! در مورد دوتا کشور همسایه چطور(مثلا کشور دوم:سنگاپور ، کشور سوم:مالزی)
    ممنون میشم اگر جواب دقیق بدید
    سپاسگذارم

(اگر اینجا دارم سوالمو مطرح میکنم دلیلش اینه که بقیه فروم ها به اندازه ی اینجا فعال نیست،و بعد از اونا هم مرتبط ترین فروم اینجا بود!)
    مشکلی نیست. وقتی شما از کشور برای تحصیل خارج می شید به این منظور نیست که شما محدود به کشور محل تحصیلتون هستید. کسی هم از شما بازخواست نمی کنه که چرا به 10 تا دیگه کشور رفتید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)