صفحه 62 از 126 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrg_2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم که درخواستم و تو جای درستی مطرح میکنم!من پذیرش دارم از دانشگاه کانادا. از سربازی هم معاف نیستم. (بهمن فارغ التحصیل شدم) . یکی از دوستان گفت برای گرفتن مدرک لیسانسم باید تو سامانه نشا ثبت نام کنم و من هم کردم. حالا نمیدونم چیکار باید بکنم. یه قسمت درخواست داشت که درخواست نامه معرفی اولیه به نظام وظیفه رو ثبت کردم. حالا نمیدونم باید چیکار کنم دیگه. گویا باید به همراه یه سری مدرک برم به اداره ای که آدرسشم نمیدونم چیه. ضمن اینکه وقت فردا رو دادن به من واسه مراجعه!چون من باید از شهرستان برم تهران ممنون میشم کسی از طریق پیام خصوصی به درخواست من جواب بده و بگه چیکار باید بکنم . ممنونم.
    اول از همه اینکه: نیاز نیست حتما فردا بیای.

بعد از اینکه تو نشا ثبت نام کردی یه سری اطلاعات هست مثل نامه پذیرش و ... که باید اسکن کنی و تو پروفایلت آپلود کنی بعدش با در دست داشتن همه ی مدارک بیای تهران بری اداره اعزام پیش خانم خسروی یا نظم ده، بقیه اش رو خودشون راهنماییت میکنن.
    باید وثیقه بذاری، پول دانشگاهت رو بدی و یه سری کارهای اینجوری. تا جاییش رو که میتونی تو شهر خودتون انجام بده بعدا بیا (مثلا پرداخت پول دانشگاه).

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم،متاسفانه هرچقدر گشتم جوابی واسش پیدا نکردم،امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن
    سوالم اینه: اگر کسی که مشمول سربازی هست،پذیرش گرفت و با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شد(مثلا به مقصد کانادا)،اگر اونجا(کانادا) موقعیتی پیش بیاد که بخواد برای کنفرانس یا حتی یه سفر عادی یا تفریحی از کانادا خارج بشه و به کشور دیگه ای مثل آلمان یا آمریکا یا سنگاپور بره، اول اینکه از نظر ایران اجازه ی چنین کاری داره؟ اگر داره، چه مدت اجازه داره؟ میتونه دائم بین کشور اول و دوم و سوم (1.ایران،2.کانادا،3.آلمان و...) رفت و آمد داشته باشه؟! در مورد دوتا کشور همسایه چطور(مثلا کشور دوم:سنگاپور ، کشور سوم:مالزی)
    ممنون میشم اگر جواب دقیق بدید
    سپاسگذارم

(اگر اینجا دارم سوالمو مطرح میکنم دلیلش اینه که بقیه فروم ها به اندازه ی اینجا فعال نیست،و بعد از اونا هم مرتبط ترین فروم اینجا بود!)
    خیر، مشکلی نیست. نه در تعداد سفر و نه در مدت سفر.
    با گذرنامه ی ایرانی مجازید بدون محدودیت به هر کجای دنیا (به جز فلسطین اشغالی) سفر کنید.

سلام
    من همونطور که در چند پت قبلی گفتم یک آفر داشتم از مالزی از دانشگاه APU . همه کارهام رو منظم انجام دادم و رفتم مالزی منتها ثبت نام نکردم و برگشتم بدلیل مشکل مالی
    حالا یک آفرم داره میاد از دانشگاه UM که هم هزینش خیلی خوبه هم رنکش
    امروز رفتم اداره اعزام با هزینه شخصی آقای پاداشی گفت خارج شدی از ایران چرا برگشتی ؟ موضوعت خیلی خاصه ، اون آفرت اومد درخواست تغییر آفر بده بعد ببینیم چیکار میشه کرد ؟!
    خانم خسروی که مسئول نظام وظیفه بود گفتن نمیدونن باید چیمار کنن و از آقای پاداشی بپرسم برای اجازه خروج مجدد بعد از اینکه آفر جدیدم اومد و تغییر پذیرش دادم !

حالا بنظر شما بعد از تغییر آفرم و اومدن آفر جدیدم امکانش هست بهم دیگه نامه خروج ندن ؟
    چیکار باید کرد حالا ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin680 نمایش پست ها
    سلام
    من همونطور که در چند پت قبلی گفتم یک آفر داشتم از مالزی از دانشگاه APU . همه کارهام رو منظم انجام دادم و رفتم مالزی منتها ثبت نام نکردم و برگشتم بدلیل مشکل مالی
    حالا یک آفرم داره میاد از دانشگاه UM که هم هزینش خیلی خوبه هم رنکش
    امروز رفتم اداره اعزام با هزینه شخصی آقای پاداشی گفت خارج شدی از ایران چرا برگشتی ؟ موضوعت خیلی خاصه ، اون آفرت اومد درخواست تغییر آفر بده بعد ببینیم چیکار میشه کرد ؟!
    خانم خسروی که مسئول نظام وظیفه بود گفتن نمیدونن باید چیمار کنن و از آقای پاداشی بپرسم برای اجازه خروج مجدد بعد از اینکه آفر جدیدم اومد و تغییر پذیرش دادم !

حالا بنظر شما بعد از تغییر آفرم و اومدن آفر جدیدم امکانش هست بهم دیگه نامه خروج ندن ؟
    چیکار باید کرد حالا ؟
    رسیدن به خیر، پس برگشتی.
    نگران نباش، تا جایی که من پاداشی رو میشناسم، اگه کاری در قانون نشدنی باشه یه کلام میگه "نه" دیگه هم بحث نمیکنه. الآن که گفته "بیا ببینم چی کار میشه کرد" یعنی شدنیه و منع قانونی وجود نداره. حواست باشه که (دست کم در مورد آلمان) پاداشی حرف آخر رو در اون اداره میزنه! پس باهاش هیچ گونه بگو مگویی نکن، فقط هر چی گفت بگو باشه و انجام بده. در این حالت کارت رو به سرعت برات درست میکنه. مثل [...] حافظه‌اش خوبه و به همون اندازه هم لجبازه! تا زمانی که حس کنه شما میدونی اونجا "رییس کیه"، همه چی مرتب پیش میره و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
    تا یادم نرفته اینم بگم که بعضی روزها از دنده چپ پا میشه، تو این مواقع هر حرفی ممکنه بزنه و هر عکس العملی هم ممکنه نشون بده، با خونسردی از کنارش رد شو و دوباره یکی دو روز دیگه برگرد. خودت تفاوت رفتاریش رو در روزهای مختلف به سادگی متوجه میشی. موفق باشی و یادت نره که نتیجه‌ی کارت رو هم همینجا بگی تا واسه آیندگان در دسترس باشه. (اینهایی که گفتم تجربه شخصیم بود)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    رسیدن به خیر، پس برگشتی.
    نگران نباش، تا جایی که من پاداشی رو میشناسم، اگه کاری در قانون نشدنی باشه یه کلام میگه "نه" دیگه هم بحث نمیکنه. الآن که گفته "بیا ببینم چی کار میشه کرد" یعنی شدنیه و منع قانونی وجود نداره. حواست باشه که (دست کم در مورد آلمان) پاداشی حرف آخر رو در اون اداره میزنه! پس باهاش هیچ گونه بگو مگویی نکن، فقط هر چی گفت بگو باشه و انجام بده. در این حالت کارت رو به سرعت برات درست میکنه. مثل [...] حافظه‌اش خوبه و به همون اندازه هم لجبازه! تا زمانی که حس کنه شما میدونی اونجا "رییس کیه"، همه چی مرتب پیش میره و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
    تا یادم نرفته اینم بگم که بعضی روزها از دنده چپ پا میشه، تو این مواقع هر حرفی ممکنه بزنه و هر عکس العملی هم ممکنه نشون بده، با خونسردی از کنارش رد شو و دوباره یکی دو روز دیگه برگرد. خودت تفاوت رفتاریش رو در روزهای مختلف به سادگی متوجه میشی. موفق باشی و یادت نره که نتیجه‌ی کارت رو هم همینجا بگی تا واسه آیندگان در دسترس باشه. (اینهایی که گفتم تجربه شخصیم بود)
    سلام
    مرسي و ممنون كه جواب ميديد :-)
    بله من حدود ٧ يا ٨ باري آقاي پاداشي رو ديدم و باهاشون ارتباط داشتم و تقريبا همينطورن كه شما ميگيد
    امروز هم خوشبختانه خوشحال و خندون بودن كه جواب ميدادن :-)

حتما نتيجش رو هرچي باشه ( كه انشالله مثبت باشه ) براي استفاده ي سايرين قرار ميدم،
    در آخر هم خدا از زبونت بشنوه :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

سلام به همه
    سوال اولم: آیا در روز مراجعه مدرک زبان رو هم باید همراه داشته باشیم یا فقط نامه رو میخوان؟
    و دو اینکه اگر در اداره گذرنامه اصل نامه رو میخوان آیا با اونی که تو وزارت علوم دادیم چک میشه یا نه؟ راستی اگر پرینت رنگی بگیریم نامه رو میتونیم ادعا کنیم که این اصله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط suspense نمایش پست ها
    سلام به همه
    سوال اولم: آیا در روز مراجعه مدرک زبان رو هم باید همراه داشته باشیم یا فقط نامه رو میخوان؟
    و دو اینکه اگر در اداره گذرنامه اصل نامه رو میخوان آیا با اونی که تو وزارت علوم دادیم چک میشه یا نه؟ راستی اگر پرینت رنگی بگیریم نامه رو میتونیم ادعا کنیم که این اصله؟
    سلام،

1- احتمالش خیلی کمه که ازتون بخوان ولی اگه با خودتون ببرید بهتره.
    2- خیر، اداره ی گذرنامه فقط نامه ی نهایی وزارت علوم توجه را می خواد.
    3- پرینت رنگی نگیرید. اگه نامه ی پذیرشتون به دستتون نرسیده بهشون واقعیت را بگید ممکنه قبول کنند.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط suspense نمایش پست ها
    سلام به همه
    برای مراجعه به اداره اعزام با هزینه شخصی بله باید ببرید (از من خواست) ولی اگر هم همراهتون نبود میشه تا یه مراحلی رفت جلو بعد براشون برد. در کل رو این موضوع خیلی گیر نیستن.
    اداره گذرنامه از شما فقط 1 برگ نامه میخواد که خانم خسروی/نظم ده در اداره اعزام براتون صادر میکنن. اصل پذیرش رو باید به خانم خسروی/نظم ده نشون بدین یا پرینتش رو نشونشون بدین و به دانشگاه بگین به آدرس ایمیل وزارت ارسالش کنن. همین کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

دوستان سلام
    من 92/04/30 یک سال فرجم تموم می شه سپتامبر2013 خم دورم شروع می شه.شنیدم اگر پذیرش رو داشته باشی برگه سبز هم ببری مشکلی نیست با سایر مدارک، مشکلی نیست واسه اون یکی دو ماهه بینش.اما چهارشنبه که رفتم اداره اعزام گفتن معلوم نیست بشه حالا بیار بررسی کنیم ولی شاید نشه.چه کنم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mori65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 92/04/30 یک سال فرجم تموم می شه سپتامبر2013 خم دورم شروع می شه.شنیدم اگر پذیرش رو داشته باشی برگه سبز هم ببری مشکلی نیست با سایر مدارک، مشکلی نیست واسه اون یکی دو ماهه بینش.اما چهارشنبه که رفتم اداره اعزام گفتن معلوم نیست بشه حالا بیار بررسی کنیم ولی شاید نشه.چه کنم
    از نظر قانونی نباید بشه ولی کارت رو راه میندازن. مال من رو راه انداختن. نگران نباش. هنوز قانون برای ارشد و دکتری اجرایی نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)