صفحه 7 از 126 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad86
    سلام دوست عزیز

ببخشید. آخه نظام وظیفه میگه این تعویض دانشگاه فقط مربوط به داخل هست نه خارج.
    شما وقتی در وزارت علوم با یک نامه پذیرش برای معافیت تشکیل پرونده می دی می تونی وصعیت پذیرشت رو یک بار عوض کنی ( یک دانشگاه دیگه و ...) با موافقت وزارت علوم و اطلاع به نظام وظیفه
    البته اگر دانشگاه اولی رو بری بعد بخوای عوضش کنی یک شرایطی داره که این رو از خانم اصفهانی بپرسید
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

این خبر مربوط به وزارت بهداشت هست و نه وزرات علوم
    ظاهرا قبلا کسانی که پزشکی داشتند برای ادامه تحصیل در خارح از کشور برای دوره تخصص باید حتما کارت پایان خدمت ارائه می دادند و این بند 3 مربوط به اون آئین نامه داخلی وزارت بهداشت هست
    این موضوع ارتباطی با اینکه شما در هر مقطع بیشار از یک بار نمی تونید از معافیت تحصیلی اسفاده کنید نداره

دوست عزیز این من این رای رو خوندم. این رای دیوان چونکه برای هیئت عمومی دیوانه در حکم قانونه.یعنی درسته که واسه یه موضوع خاص صادر شده اما به موارد مشابه قابل تسریه. شما به تیتر خبر هم توجه کنید. تحصیل در خارج از کشور نیاز به کارت پایان خدمت نداره. این معنای حقوقی رای دیوانه حالا اگر وزارت یا نظام وظیفه عمل نمی کنن حسابش جداست.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

با سلام دوستان میشه لیست دانشگاهای خارج از کشور که مورد تایید وزارت علوم هست را بزارین چون ما ها که سرباز هستیم دچار مشکل در وزارت علوم و نظام وظیفه نشیم
    ممنون

سلام

من ارشد رو به جای 2 سال، 2 سال و 9 ماه تمام کردم (به خاطر پایان نامه). آیا بازهم 6 ماه فرجه دارم یا ازش کم میشه؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984 نمایش پست ها
    سلام

من ارشد رو به جای 2 سال، 2 سال و 9 ماه تمام کردم (به خاطر پایان نامه). آیا بازهم 6 ماه فرجه دارم یا ازش کم میشه؟؟

ممنون
    همون 6 ماه رو فرصت داری، یعنی 6 ماه از تاریخ فارغ التحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی هم تاریخ دفاعه.

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام دوستان.
    یک سوال شاید خیلی ابتدایی دارم؛
    من از یک دانشگاه اسپانیا پذیرش دارم و الان تو 6 ماه فرجه سربازی هستم. ولی قصدم اینه که برم سوئد و نتایج پذیرش اونجا آخر 6 ماه فرجه ام میاد. به نظر شما اگر با پذیرش اسپانیا برای کارای معافیت تحصیلی و نظام وظیفه اقدام کنم و پاسپورتم رو بگیرم(که از شر این 6 ماه خلاص بشم) ولی نهایتا" برم سوئد برام مشکلی پیش میاد؟ آیا باید دوباره برم وزارت علوم و نظام وظیفه؟

ممنون

Junior Member ho333ein آواتار ها

سلام،
    اصلا همچین ریسکی رو نکن. اگر شما با پذیرش اسپانیا پاسپورت رو بگیرین بعد دیگه جابجا کردن اون با پذیرش سوئد مشکلی نداره و نامه رو به نظام وظیفه میده ولی دوباره باید کارهای وثیقه گذاشتنو از اول انجام بدی که معلوم نیست نظام وظیفه قبول بکنه یا نه! اینو من شخصا پرسیدم.

Junior Member ho333ein آواتار ها

سلام.
    واسه خدمت هم یادت باشه! دو یا سه هفته قبل از اتمام فرجه 6 ماهه اقدام کن که اگه مشکلی بود غیبت نخوری.
    موفق باشی

ApplyAbroad Hero

با سلام و تشکر از پاسخ دوستمون.
    ظبق بخش نامه وزارت علوم تغییر دانشگاه، کشور برای کسانی که معافیت گرفته اند یکبار امکان پذیر هست، سخت هم نیست. البته باید بگم که موقع امضا تو نظام وظیفه طرف یک نگاه غضب آلود میکنه.

البته به گفته دوستمون ریسک نکن، منتظر باش... در هفته های آخر خواتی اینکا رو بکن.

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام..2 تا سوال ؟؟ نظام وظيفه هميشه براي يك مقطع بالاتر معافيت ميده درسته؟ ما كه ليسانس هستيم بخوايم بريم دندانپزشكي معافيت تعلق ميگيره يا نه يعني براي apply از ديپلم استفاده ميكنم نظام ئظيه با اين شرايط معافيت ميده؟؟؟؟ اين قانون دانشجو به شرط داشتن پذيرش گذاشتن وثيقه ميتونه برا تحصيل خارج بشه صحت داره؟؟ 2 اينكه براي وثيق ميشه از سند ملكي استفد داده كرد .. اين سند اگه به اسم پدر يا مادر نباشه مشكلي هست؟؟ شرايط خاصي داره؟؟ در مورد سند اگه كسي اطلاعات داره راهنمايي كنه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)