صفحه 71 از 126 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

منظورم اینه که من برای لیسانس معافیت گرفتم و تا سال 97 هست من زود تر از این لیسانسمو تموم میکنم من برای تحصیل که نمیخوام برم میخوام برم برای کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم و غیره
    حالا نمیشه؟

مثلا وثیقه بزارم برم و دوباره برگردم
    ویرایش توسط mahspice : October 8th, 2013 در ساعت 12:43 PM دلیل: ترکیب پستها

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    منظورم اینه که من برای لیسانس معافیت گرفتم و تا سال 97 هست من زود تر از این لیسانسمو تموم میکنم من برای تحصیل که نمیخوام برم میخوام برم برای کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم و غیره
    حالا نمیشه؟

مثلا وثیقه بزارم برم و دوباره برگردم

اگه هدف فقط خروج از کشور باشه، بله میشه ولی بهتره در حین تحصیل این کار رو انجام بدین. در حین تحصیل فورا باهاش موافقت میشه ولی بعدش کارتون یه مقدار سخت ترخواهد بود. ضمن اینکه به محض اتمام درستون دانشگاه به طور خودکار شما رو به نظام وظیفه معرفی میکنه و خود به خود معافیت تحصیلی شما باطل میشه.

سلام،

من الان ایران نیستم که برم از وزارت علوم سوال کنم.

آیا کسی اطلاع داره وزارت علوم هنوز هم معافیت تحصیلی واسه کشور انگلستان صادر نمیکنه، یا با توجه به بهتر شدن روابط از خر شیطون اومده پایین؟!
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    سلام،

من الان ایران نیستم که برم از وزارت علوم سوال کنم.

آیا کسی اطلاع داره وزارت علوم هنوز هم معافیت تحصیلی واسه کشور انگلستان صادر نمیکنه، یا با توجه به بهتر شدن روابط از خر شیطون اومده پایین؟!
    پاسخ کوتاه: مشکلی برای دریافت معافیت نیست.

پاسخ کامل تر: وزارت علوم هیچ وقت صدور معافیت برای انگلستان رو حتی به تعویق ننداخت چه برسه به لغو (همه اش شایعه بود)، تنها موضوعی که وجود داشت عدم پرداخت ارز دولتی به دانشجوهای دانشگاه های انگلستان بود (اون هایی که بعد از تعطیلی سفارت پذیرش گرفته بودن) که کماکان هم پابرجاست.

Junior Member

با سلام من پذیرش ترم بهار دارم می گیرم برای فوق و توی فرجه ی 1 ساله هستم امتحان زبانم تقریبا 20 روز بعد از جواب پذیرش هست می خواستم بدونم واسه که کارام جلو بیافته هیچ راهی نیست که وقتی پذیرشم اومد تشکیل پرونده بدم کارای وزارت علوم و نظام وظیفه و اینا رو شروع کنم قبل از نمره ی زبان ؟ یعنی توی اولین مرحله مه باید مدارک رو ببرم وزارت علوم قبول نمی کنند ؟ با تشکر

Junior Member

سلام،
    گفته شده که باید واسه ارشد مجدد باید انصراف بدم و حداکثر تا یکسال اون یکی رو شروع کنم.
    میخواستم بدونم هیچ راهی نیست که بعد تموم شدن ارشد یکبار دیگه ارشد بخونم بدون سربازی رفتن؟ هیچ قانون تازه ای تصویب نشده؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط gsm2526 نمایش پست ها
    با سلام من پذیرش ترم بهار دارم می گیرم برای فوق و توی فرجه ی 1 ساله هستم امتحان زبانم تقریبا 20 روز بعد از جواب پذیرش هست می خواستم بدونم واسه که کارام جلو بیافته هیچ راهی نیست که وقتی پذیرشم اومد تشکیل پرونده بدم کارای وزارت علوم و نظام وظیفه و اینا رو شروع کنم قبل از نمره ی زبان ؟ یعنی توی اولین مرحله مه باید مدارک رو ببرم وزارت علوم قبول نمی کنند ؟ با تشکر
    سلام
    مشکلی نیست، شما میتونی به محض دریافت نامه ی پذیرش یا حتی با پرینت نامه ی پذیرش کار تشکیل پرونده رو شروع کنی (توصیه هم میکنم که این کار رو بکنی) یه چند گام میری جلو، از چند و چون کار آگاه میشی و یه سری مدارک دیگه رو هم این وسط فرصت میکنی آماده کنی ولی در نهایت باید نمره ی زبانت هم بیاد.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nanock نمایش پست ها
    سلام،
    گفته شده که باید واسه ارشد مجدد باید انصراف بدم و حداکثر تا یکسال اون یکی رو شروع کنم.
    میخواستم بدونم هیچ راهی نیست که بعد تموم شدن ارشد یکبار دیگه ارشد بخونم بدون سربازی رفتن؟ هیچ قانون تازه ای تصویب نشده؟
    نه متاسفانه راه دیگه ای نیست.
    در صورتی که شما مدرک مقطعی رو داشته باشید دیگه براتون معافی مجدد در اون مقطع صادر نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام
    مشکلی نیست، شما میتونی به محض دریافت نامه ی پذیرش یا حتی با پرینت نامه ی پذیرش کار تشکیل پرونده رو شروع کنی (توصیه هم میکنم که این کار رو بکنی) یه چند گام میری جلو، از چند و چون کار آگاه میشی و یه سری مدارک دیگه رو هم این وسط فرصت میکنی آماده کنی ولی در نهایت باید نمره ی زبانت هم بیاد.
    با تشکر از راهنماییت دوست عزیز فقط روزی که وقت حضوری می ده سایت نشا که مدارک روببرم وزارت علوم به نظرتون چی بگم بهشون ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط gsm2526 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییت دوست عزیز فقط روزی که وقت حضوری می ده سایت نشا که مدارک روببرم وزارت علوم به نظرتون چی بگم بهشون ؟
    این موضوع کاملا عادیه، حتی برخی دوستان باید کلاس یا آزمون رو در خارج از کشور انجام بدن. نیازی نیست چیزی بگین، خودشون نامه ی پذیرش رو مطالعه میکنن و بهتون میگن باید چی کار کنید. ممکنه مجبور شید کمی منتظر بمونید، یا نامه رو عوض کنید یا نامه ی ثبت نام آزمون رو نشون بدین یا چیزهای دیگه تو همین مایه ها ولی در کل مشکلی نباید باشه (دست کم تا حالا ندیدم که باشه).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)