صفحه 8 از 126 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura 5758 نمایش پست ها
    سلام..2 تا سوال ؟؟ نظام وظيفه هميشه براي يك مقطع بالاتر معافيت ميده درسته؟ ما كه ليسانس هستيم بخوايم بريم دندانپزشكي معافيت تعلق ميگيره يا نه يعني براي apply از ديپلم استفاده ميكنم نظام ئظيه با اين شرايط معافيت ميده؟؟؟؟ اين قانون دانشجو به شرط داشتن پذيرش گذاشتن وثيقه ميتونه برا تحصيل خارج بشه صحت داره؟؟ 2 اينكه براي وثيق ميشه از سند ملكي استفد داده كرد .. اين سند اگه به اسم پدر يا مادر نباشه مشكلي هست؟؟ شرايط خاصي داره؟؟ در مورد سند اگه كسي اطلاعات داره راهنمايي كنه!!
    به احتمال فراوان میده، ولی بهتره از خودِ نظام وظیفه هم بپرسی. اره می تونید با وثیقه برید . ضمانت بانکی می خواد دیگه ، بستگی داره به بانک ممکنه بگه فقط پول نقد و یا سند هم قبول کنه( که مثلا بانک مسکن به راحتی قبول خواهد کرد)

کسي اطلاع دقيقي از مهلت يکساله وزارت علوم براي گرفتن پذيرش بعد از فارغ التحصيلي داره؟ توي تاپيکها نظرهاي مختلفي هست.

Junior Member

سلام
    منظور از پذیرش غیرمشروط چیه؟ الان تو نامه پذیرشی که برای من اومده تو قسمت شرایط زده شده که ترجمه رسمی ریزنمرات و مدرک لیسانس و ارشد را واسمون بفرست (دانشگاه فقط اسکن مدارک میخواست). الان من با این پذیرش برم وزارت علوم مشکلی پیش میاد؟

اطلاعیه اداره گذرنامه درباره خروج از کشور طلاب و دانشجویان
    با توجه به تغییر روند صدور اجازه خروج از کشور نیاز به درج خروجی در صفحات گذرنامه نمی باشد . ...
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، نیروی انتظامی استان قم طی نامه ای به سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با توجه
    به تغییر روند صدور اجازه خروج از کشور از مورخه 3/2/89 به صورت ثبت تاریخ و مقصد خروجی « طلاب » و «
    دانشجویان » در سیستم متمرکز گذرنامه استان و قابل دسترس بودن در کلیه مبادی ورودی و خروجی نیاز به درج
    خروجی در صفحات گذرنامه نمی باشد .

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم وزارت علوم، براي ارسال مجوز خروج به نظام وظيفه علاوه بر نامه پذيرش، دانشنامه رو هم مي خواد؟ من مشمولم و دانشگاه، دانشنامه رو بدون مشخص كردن وضعيت نظام وظيفه بهم نمي دن.
    مرسي

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

سلام. من دانشگاه آزادیم و دانشنامم هم ترجمه کردم و نامه پذیرشم دارم. حالا واسه معرفی به نظام وظیفه برم سازمان مرکزی یا وزارت علوم؟
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

سلام

چهار تا سوال دارم:

1- آیا برای تشکیل پرونده در وزارت علوم با پذیرش از آمریکا باید اصل I20 رو حتماً داشته باشیم یا کپی اون رو هم قبول می کنند؟ آیا همون طور که نوشتن با نامه ی پذیرش به جای I20 نمیشه اقدام کرد (منظورم اینه که در این مورد سخت گیری می کنن یا امکان داره راه بیان)؟

2- آیا وزارت علوم از دانشگاهی که با پذیرش اون تشکیل پرونده دادیم استعلام می کنه که ما اونجا ثبت نام کردیم یا خیر؟

3- آیا بعد از اینکه رفتیم هر سال باید گواهی اشتغال به تحصیل به وزارت علوم بدیم؟

4- در صورت تغییر دانشگاه در خارج از کشور و در یک کشور (که یک بارش مجازه) باید قبل از جابه جایی به وزارت علوم خبر داد یا بلافاصله بعدش به وزارت علوم خبر داد یا مشکلی نیست که بعد از مدتی خبر بدیم؟

ممنون

رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم بدونم وزارت علوم، براي ارسال مجوز خروج به نظام وظيفه علاوه بر نامه پذيرش، دانشنامه رو هم مي خواد؟ من مشمولم و دانشگاه، دانشنامه رو بدون مشخص كردن وضعيت نظام وظيفه بهم نمي دن.
    مرسي
    نه نیازی نیست. بعد از اینکه کارای معافیتت کامل شد نظام وظیفه دوباره یه نامه میده به وزارت علوم بعد وزارت یه نامه میده به گذرنامه و یکی هم به دانشگاه واسه آزاد کردن مدرک دانشنامه.
    *خواستن توانستن است*

رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    سلام

چهار تا سوال دارم:

1- آیا برای تشکیل پرونده در وزارت علوم با پذیرش از آمریکا باید اصل I20 رو حتماً داشته باشیم یا کپی اون رو هم قبول می کنند؟ آیا همون طور که نوشتن با نامه ی پذیرش به جای I20 نمیشه اقدام کرد (منظورم اینه که در این مورد سخت گیری می کنن یا امکان داره راه بیان)؟

2- آیا وزارت علوم از دانشگاهی که با پذیرش اون تشکیل پرونده دادیم استعلام می کنه که ما اونجا ثبت نام کردیم یا خیر؟

3- آیا بعد از اینکه رفتیم هر سال باید گواهی اشتغال به تحصیل به وزارت علوم بدیم؟

4- در صورت تغییر دانشگاه در خارج از کشور و در یک کشور (که یک بارش مجازه) باید قبل از جابه جایی به وزارت علوم خبر داد یا بلافاصله بعدش به وزارت علوم خبر داد یا مشکلی نیست که بعد از مدتی خبر بدیم؟

ممنون
    1. ...
    2. خیر
    3. بله
    4. بلافاصله نیاز نیست اما نباید خیلی زمان ببره.(فکر کنم تا شش ماه وقت داری)
    *خواستن توانستن است*

من از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش قطعی دارم.
    دانشگاه فقط فرم I20 رو برام فرستاده با پست و من فقط scan شده admission letter ام رو دارم.
    وزارت علوم با اصل I20 تشکیل پرونده میده و اجازه خروج صادر میکنه یا اصل admission letter رو هم میخواهد؟
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)