صفحه 9 از 126 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

سلام
    دو تا سوال:
    1-واسه وثيقه خروج از كشور در مقطع دكترا مي شه ضمانتنامه بانكي گذاشت و اينكه بايد بانك خاصي باشه كه خود نظام وظيفه اعلام مي كنه يا هر بانكي مي تونه باشه؟
    2- مي شه كاراي خروج از كشور رو توي شعب شهرستان (شيراز) نظام وظيفه انجام داد يا حتما بايد تهران باشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سوال:
    1-واسه وثيقه خروج از كشور در مقطع دكترا مي شه ضمانتنامه بانكي گذاشت و اينكه بايد بانك خاصي باشه كه خود نظام وظيفه اعلام مي كنه يا هر بانكي مي تونه باشه؟
    2- مي شه كاراي خروج از كشور رو توي شعب شهرستان (شيراز) نظام وظيفه انجام داد يا حتما بايد تهران باشه؟
    ممنون
    ۱- بله می شه. فرقی نداره که توی چه بانکی باشه نظام وطیفه فقط ضمانتنامه بانکی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان رو می خواد.
    ۲- من فکر می کنم که می شه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    نه نیازی نیست. بعد از اینکه کارای معافیتت کامل شد نظام وظیفه دوباره یه نامه میده به وزارت علوم بعد وزارت یه نامه میده به گذرنامه و یکی هم به دانشگاه واسه آزاد کردن مدرک دانشنامه.
    دوست عزیز آقا رضا. فقط یه نکته اینکه نظام وظیفه فقظ یک نامه می ده به وزارت علوم. و وزارت علوم خودش نامه برای گذرنامه صادر می کنه.

Junior Member

از جوابتون ممنون
    دو سوال ديگه:
    1-مي شه قبل از اين كه سراغ كاراي نظام وظيفه بريم، ضمانتنامه بانكي (وثيقه) رو تهيه و آماده كنيم يا اين كار رو فقط بايد بعد از تشكيل پرونده توي نظام وظيفه انجام داد؟
    2- وزارت علوم اصل نامه پذيرش رو موقع موقع تشكيل پرونده پس مي ده يا پيشش مي مونه و اگه پس نمي ده چه مدت پيشش مي مونه؟

ضمنا از راهنمايي دوستان خيلي ممنونم. توي فروم يكي از اعضا روند كامل گرفتن مهر خروج رو در گذر نامه توضيح داده. مي خواستم بدونم اين روند اخيرا تغييري نكرده؟

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi نمایش پست ها
    از جوابتون ممنون
    دو سوال ديگه:
    1-مي شه قبل از اين كه سراغ كاراي نظام وظيفه بريم، ضمانتنامه بانكي (وثيقه) رو تهيه و آماده كنيم يا اين كار رو فقط بايد بعد از تشكيل پرونده توي نظام وظيفه انجام داد؟
    2- وزارت علوم اصل نامه پذيرش رو موقع موقع تشكيل پرونده پس مي ده يا پيشش مي مونه و اگه پس نمي ده چه مدت پيشش مي مونه؟

ضمنا از راهنمايي دوستان خيلي ممنونم. توي فروم يكي از اعضا روند كامل گرفتن مهر خروج رو در گذر نامه توضيح داده. مي خواستم بدونم اين روند اخيرا تغييري نكرده؟
    1- خیر چون بانک رو نامه نظام وظیفه به شما ضمانت میده.
    2- نه نمیگیره. فقط اصلش رو جهت تایید کپی رویت میکنه که مغایرتی نباشه.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

یه سوال مهم:

اگر دانشجوی فوق باشیم و پذیرش مستقیم PhD رو با لیسانس بگیریم. آیا برای آزاد کردن مدرک و گرفتن مجوز خروج از وزارت علوم باید از فوق لیسانس فارغ التحصیل بشیم؟ امکانش هست که فوق رو انصراف بدیم و برای دکترا خارج بشیم؟

Junior Member

ببخشید من یه مشکلی دارم.. من 10 روز پیش قبرس مصاحبه داشتم و ویزا رو گرفتم اما هنوز کلیر نشدم. خوب الان i20 و نامه پذیرشم دست سفارت امریکا تو قبرسه... الان من می خوام برای خروج از کشور اقدام کنم، وزارت علوم اصل اینها رو می خواد حتما؟ کپی جفتشون رو دارم، نمی شه؟ (برای رفتن به قبرس به بهانه امتحان تافل 5 میلیون وثیقه گذاشته بودم)

بعد به نظرتون با i20 یه دانشگاه دیگه میشه اقدام کرد؟ مهمه که همون دانشگاهی باشه که می خوام برم درس بخونم؟

ممنون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_a نمایش پست ها
    ببخشید من یه مشکلی دارم.. من 10 روز پیش قبرس مصاحبه داشتم و ویزا رو گرفتم اما هنوز کلیر نشدم. خوب الان i20 و نامه پذیرشم دست سفارت امریکا تو قبرسه... الان من می خوام برای خروج از کشور اقدام کنم، وزارت علوم اصل اینها رو می خواد حتما؟ کپی جفتشون رو دارم، نمی شه؟ (برای رفتن به قبرس به بهانه امتحان تافل 5 میلیون وثیقه گذاشته بودم)

بعد به نظرتون با i20 یه دانشگاه دیگه میشه اقدام کرد؟ مهمه که همون دانشگاهی باشه که می خوام برم درس بخونم؟

ممنون.
    خب البته مهم که هست اما میتونی با یه دانشگاه دیگه کار هات رو انجام بدی و بعدش که کلیر شدی و مدارکت رو گرفتی اسم دانشگاه رو عوض کنی... طبق قانون اونا میتونی یه بار دانشگاهت رو عوض کنی...
    اما برو وزارت علوم شاید هم راضی شدن که با همون فتوکپی کارت رو را بندازن.... اگه دانشگاهت برای وزارت علوم ایمیل هم بفرسته راحت قبول میکنن...
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    خب البته مهم که هست اما میتونی با یه دانشگاه دیگه کار هات رو انجام بدی و بعدش که کلیر شدی و مدارکت رو گرفتی اسم دانشگاه رو عوض کنی... طبق قانون اونا میتونی یه بار دانشگاهت رو عوض کنی...
    اما برو وزارت علوم شاید هم راضی شدن که با همون فتوکپی کارت رو را بندازن.... اگه دانشگاهت برای وزارت علوم ایمیل هم بفرسته راحت قبول میکنن...
    موفق باشی
    ممنون از جوابت، فقط موضوع اینه که الان فهمیدم وزارت علوم اصل تافل GRE رو هم میخواد ظاهرا و اونا هم قبرسه... فک کنم باید ایمیل بزنم از سفارت بخوام بده دست یکی برام بگیره بیاره که اینم بعیده عملی باشه...
    شما از اون ایمیل از دانشکاه به وزارت علوم مطمئنی که بگم استادم مثلا از اونور بزنه؟ می دونی به چه آدرس ایمیلی دقیقا؟

بازم ممنون که جواب می دی...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_a نمایش پست ها
    ممنون از جوابت، فقط موضوع اینه که الان فهمیدم وزارت علوم اصل تافل GRE رو هم میخواد ظاهرا و اونا هم قبرسه... فک کنم باید ایمیل بزنم از سفارت بخوام بده دست یکی برام بگیره بیاره که اینم بعیده عملی باشه...
    شما از اون ایمیل از دانشکاه به وزارت علوم مطمئنی که بگم استادم مثلا از اونور بزنه؟ می دونی به چه آدرس ایمیلی دقیقا؟

بازم ممنون که جواب می دی...
    وزارت علوم GRE نمیخاد اما تافل یا ایلتس رو میخاد...

آره عزیزم از قضیه ایمیل مطمئنم... ایمیلش یادم نیست تو فروم بچه ها نوشته بودن... فک کنم وثیقه... برو 3 4 صفحه ی آخرش رو ببین فک کنم پیدا کنی... اگه پیدا نکردی زنگ بزن وزارت علوم بپرس
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)