صفحه 93 از 126 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

سلام دوستان
    سوالی ک میخوام بپرسم رو یکی از دوستان در صفحات قبل پرسیدولی کسی جواب نداد
    منم مثل اون بنده خدا از یکی از دانشگاه های چین پذیرش گرفتم،دانشگاه توی لیست تایید شده وزارت علوم نیست،علی رغم اینکه با چند تا دانشگاه توی ایران قرارداد همکاری داره! مشمول هم هستم ولی 1 سال و نیم دیگه فرصت دارم،ویزا هم تا قبل عید میاد،نمره زبان هم دارم،یعنی هیچ مشکلی ندارم جز تایید شدن،میخواستم بپرسم چیکار کنم واسه خروج؟ سوال من و دوستمون مشترکه،خواهشا با تجربه ها جواب بدن،ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, IUST

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که آیا امکان انصراف دادن از دانشگاه در ترم 5 کارشناسی ارشد وجود دارد؟ و آیا میتوان بعد از انصراف دادن هم دوباره معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد رو گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toral نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که آیا امکان انصراف دادن از دانشگاه در ترم 5 کارشناسی ارشد وجود دارد؟ و آیا میتوان بعد از انصراف دادن هم دوباره معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد رو گرفت؟
    درود

1-منظورتونو متوجه نمی شم؛ چرا نشه انصراف داد؟
    2- بله می تونید . (نظام وظیفه به شما این اجازه رو می ده)

موفق باشی
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصيل شهريور ماه هستم
    در مقطع كارشناسي
    در صورت أخذ پذيرش در چند ماه آينده نظام وظيفه اجازه ادامه تحصيل ميده به من؟

سلام من هم اکنون ارشد گیاهان دارویی میخونم.
    اگر دوباره کنکور بدم آیا بعد از فارغ التحصیلی به من معافیت تحصیلی دوباره در مقطع دکترای عمومی(پزشکی) صادر میشود؟
    راه حل چیست؟(انصراف؟)(پایان خدمت؟)

Junior Member

سلام، من 2 سال پیش 3 ماه خدمت کردم و پس از قبولی در مقطع ارشد ایست خدمتی گرفتم و رفتم دانشگاه، سوالی داشتم اگر من چنانچه در مقطع PhD از کشوری پذیرش بگیرم برای وثیقه گذاشتن و اخذ معافیت تحصیلی با توجه به اینکه من دارای سابقه ی خدمت قبلی هستم با مشکلی روبه رو میشوم؟ چون من از کسی شنیدم که اگر من این 3 ماه خدمت رو نداشتم میتونستم.... ولی با وجود این سابقه خدمت قبلی تا مادامی که خدمتم تموم نشه نمیتونم از کشور خارج شم...آیا این درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

سلام. خسته نباشید. ممنونم میشم اگه بتونید سوال من رو جواب بدید. من برای کانادا اقدام کردم و الان کارم با یک استاد تو University of British Columbia تقریبا قطعی شده اما استاد میگه که بهتره من دوره ترکیبی MSc/PhD رو بخونم که یک سال اول فوق لیسانس باش و بعد منتقل بشه به دکتری. مسئله اینجاست من چند ماه پیش اینجا فوق لیسانس رو تموم کردم. میخواستم ببینم اگه من این مسیر رو جلو برم آیا معافیت تحصیلی بهم تعلق میگیره یا نه؟ تا اونجایی که من میدونم فقط برای هر دوره یک بار معافیت تحصیلی تعلق میگیره ولی دقیقا نمیدونم آیا اینطور دوره ای دوباره جز فوق لیسانس عادی محسوب میشه یا مثل دکتری با اون برخورد میشه.
    با تشکر

Junior Member

سلام

من هم از استاد اکی گرفتم ولی با شرط اینکه که 1 سال مستر و بعدش دکتری را شروع کنم. ولی نمیدونم وزارت علوم موافقت می کنه یا نه چون من قبلا مستر گرفتم. بچه ها من شهرستانم اگه بتونید به سوالم جواب بدید ممنون می شم.

با تشکر

سلام و خسته نباشید من سال دیگه لیسانس مهندسی میگیرم یک بار در طول تحصیل انصراف دادم و دانشگاه عوض کردم حالا میخوام بعد از لیسانس دندانپزشکی برای خارج از کشور اقدام کنم آیا به من معافیت تحصیلی میدن؟

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم نامه پذیرش مورد تایید برای وزارت علوم اگه فقط تاریخ شروع کلاس ها رونوشته باشه کافیه یعنی به غیر از اطلاعات اولیه مثل نام وشماره دانشجویی اطلاعات دیگه ای لازم داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)