صفحه 94 از 126 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط shakour نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. ممنونم میشم اگه بتونید سوال من رو جواب بدید. من برای کانادا اقدام کردم و الان کارم با یک استاد تو University of British Columbia تقریبا قطعی شده اما استاد میگه که بهتره من دوره ترکیبی MSc/PhD رو بخونم که یک سال اول فوق لیسانس باش و بعد منتقل بشه به دکتری. مسئله اینجاست من چند ماه پیش اینجا فوق لیسانس رو تموم کردم. میخواستم ببینم اگه من این مسیر رو جلو برم آیا معافیت تحصیلی بهم تعلق میگیره یا نه؟ تا اونجایی که من میدونم فقط برای هر دوره یک بار معافیت تحصیلی تعلق میگیره ولی دقیقا نمیدونم آیا اینطور دوره ای دوباره جز فوق لیسانس عادی محسوب میشه یا مثل دکتری با اون برخورد میشه.
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    سلام

من هم از استاد اکی گرفتم ولی با شرط اینکه که 1 سال مستر و بعدش دکتری را شروع کنم. ولی نمیدونم وزارت علوم موافقت می کنه یا نه چون من قبلا مستر گرفتم. بچه ها من شهرستانم اگه بتونید به سوالم جواب بدید ممنون می شم.

با تشکر
    سلام دوستان،
    طبق قوانین وزارت علوم، برای یک دوره ی تحصیلی خاص (کارشناسی ارشد در حالت شما) فقط 1 بار معافیت تحصیلی صادر میشه (چه برای داخل و چه برای خارج از کشور).
    شما اصولا در این مواقع باید این مشکل رو از دانشگاه مقصد حل کنید، چون به هر حال انتظار انعطاف از اونها منطقی تر هست تا وزارت علوم!
    موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط MFR نمایش پست ها
    سلام، من 2 سال پیش 3 ماه خدمت کردم و پس از قبولی در مقطع ارشد ایست خدمتی گرفتم و رفتم دانشگاه، سوالی داشتم اگر من چنانچه در مقطع PhD از کشوری پذیرش بگیرم برای وثیقه گذاشتن و اخذ معافیت تحصیلی با توجه به اینکه من دارای سابقه ی خدمت قبلی هستم با مشکلی روبه رو میشوم؟ چون من از کسی شنیدم که اگر من این 3 ماه خدمت رو نداشتم میتونستم.... ولی با وجود این سابقه خدمت قبلی تا مادامی که خدمتم تموم نشه نمیتونم از کشور خارج شم...آیا این درسته؟
    سلام.ببین دکتری، دکتری است. فرقی نمی کنه کجا بخونی. معافیت تحصیلی هم وزارت علوم برات درخواست می ده و نظام وظیفه تائید می کنه.هیچ مشکلی پیش نمیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اگر برای یک مقطع قبلا براتون معافیت صادر شده و تحثبلتون منجر به اخذ مدرک شده باشه دیگه نظام وظیفه برای همون مقطع دوباره براتون معافیت تحصیلی صادر نمی کنه

Junior Member

سلام دوستان يه سوْال بسسسسسسسسيييييار ضروريييييي ، يعنييييي خيلي به خدا

من ١٨ ام ، بذيرش از بزشكي عمومي تركيه دارم ، الان هم توو سال دوم بشت كنكور هستم ، بهم معافيت تحصيلي نميدن ؟؟!!!

يعني كلا برا ليسانس نميدن ( البته بزشكي كه دكترا حرفه اي ) ؟!

اكه مطمئن هستيد بكيد واقعا مهمه لطفاااااااا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - K. N. Toosi University

سلام،
    من بهمن 93 مدرک ارشدم رو گرفتم. الان هم دفترچه فرستادم و اعزامم خورده اردیبهشت 95. حالا سوالم اینه که اگه امسال دانشگاهی به من پذیرش بده که جوابش احتمالا تو اسفند و فروردین میاد و تو این تاریخ ها بیش از یک سال از تاریخ فارغ التحیلی من گذشته، آیا به من اجازه خروج و ادامه تحصیل میدن یا اینکه مجبورم میکنن برم سربازی؟ هرکس یه حرفی میزنه، یکی میگه نمیذارن، یکی میگه میذارن، یکی میگه آموزشی رو باید بری بعد. ممنون میشم اگه کسی که اطلاع درستی داره در این زمینه یه جواب درست بهم بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام

من ترم شش کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می شم. آیا برای اعزام به خدمت یکسال فرصت دارم؟ یا فقط وقتی که ۴ ترمه تموم کنم یک سال وقت دارم؟! لطفا اگه کسی می دونه موثق راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط alitahmasebi نمایش پست ها
    سلام

من ترم شش کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می شم. آیا برای اعزام به خدمت یکسال فرصت دارم؟ یا فقط وقتی که ۴ ترمه تموم کنم یک سال وقت دارم؟! لطفا اگه کسی می دونه موثق راهنمایی کنه. ممنون
    تا جایی که من میدونم در هر حالت که فارغ شی یه سال وقت داری

Junior Member

سلام
    دوستان من دانشجو مقطع كارشناسي هستم،اما از هند پذيرش رشته دندان پزشكي گرفتم،با توجه به اين شرايط وزارت بهداشت مجوز خروج از كشور ميدهد؟
    با تشكر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mom1216 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دانشجو مقطع كارشناسي هستم،اما از هند پذيرش رشته دندان پزشكي گرفتم،با توجه به اين شرايط وزارت بهداشت مجوز خروج از كشور ميدهد؟
    با تشكر
    باید ببینید دانشگاه موردنظر مورد تایید وزارت علوم هست یا خیر اگر نباشه فکر نکنم اجازه خروج بدن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    باید ببینید دانشگاه موردنظر مورد تایید وزارت علوم هست یا خیر اگر نباشه فکر نکنم اجازه خروج بدن
    دانشگاه مورد تاييد وزارت بهداشت هست.ايا به اين ترتيب با توجه به اين كه مدرك كارشناسي ندارم اجازه خروج مي دهند؟ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)