صفحه 95 از 126 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط mom1216 نمایش پست ها
    دانشگاه مورد تاييد وزارت بهداشت هست.ايا به اين ترتيب با توجه به اين كه مدرك كارشناسي ندارم اجازه خروج مي دهند؟ممنون از پاسختون
    آیا مورد تایید بودن وزارت بهداشت کافیه؟ و نیازی به تایید وزارت علوم نیست؟
    ببینید وزارت علوم برای مقطع بالاتر معافیت تحصیلی صادر میکنه باید سوال کنید
    که دندان پزشکی و رشته کارشناسی شما را هم مقطع میدونه یا خیر
    اگر هم مقطع بدونه فکر نکنم معافیت تحصیلی صادر کنه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام
    دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم. می خوام برای ارشد واسه کانادا یا المان اپلای کرده و بعد برای دکترا برای یک دانشگاه رنگ خوب اپلای کنم. سوالم اینکه آیا می شه برای خوندن دوباره ی ارشد معافیت تحصیلی گرفت یا نه؟ (تا الان هم پیوسته بودم و اختلافی بین دبیرستان-کارشناسی-ارشد نبوده) لطفا کسانی که دقیقا اطلاع دارن جواب بدن. و از دوستان خواهشمندم از سر منطق خودشون جواب ندن. خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaqaz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم. می خوام برای ارشد واسه کانادا یا المان اپلای کرده و بعد برای دکترا برای یک دانشگاه رنگ خوب اپلای کنم. سوالم اینکه آیا می شه برای خوندن دوباره ی ارشد معافیت تحصیلی گرفت یا نه؟ (تا الان هم پیوسته بودم و اختلافی بین دبیرستان-کارشناسی-ارشد نبوده) لطفا کسانی که دقیقا اطلاع دارن جواب بدن. و از دوستان خواهشمندم از سر منطق خودشون جواب ندن. خیلی ممنون
    این لینک ببینید
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3369
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد ترم 1 دانشگاه ازاد هستم و اصل مدرک کارشناسی هم دارم می خواستم بدونم وقتی پذیرش اومد برای پاسپورت گرفتن و گذاشتن وصیقه چه مراحلی باید انجام بدم و چه قدر زمان می بره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام بر دوستان،
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. بنده شهریور 93 با مدرک ارشد فارغ التحصیل شدم و شهریور 94 دفترچه سربازی گرفتم و برای اسفند 94 قرار شده که اعزام بشم. حالا برای مقطع دکتری از یکی از دانشگاه های خارج از کشور برای ترم بهار 2016 پذیرش گرفتم (وزارت علوم دانشگاهی رو که برای دکترا پذیرش گرفتم رو در رتبه خوب قرار داده)، حالا با توجه به این که دفترچه گرفتم، بهم معافیت تحصیلی میدن یا نه؟ در ضمن نوع رشته من تو ارشد با رشته ای که تو دکتری پذیرش گرفتم فرق میکنه، آیا این منفی تاثیری داره برای گرفتن معافیت تحصیلی؟ ممنون

Junior Member

سلام. من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- من الان دانشجوی ارشد هستم. نمی خوام Phd بخونم چون رشته ی من (انیمیشن و جلوه های ویژه) دکترای عملی نداره. اما به راحتی می تونم برای یک مستر دوم پذیرش بگیرم. وزارت علوم برای مستر دوم بهم معافیت تحصیلی میده؟ چون نمی خوام از دانشگاه کنونی ام (دانشگاه هنر تهران) انصراف بدم.

2- دانشگاه های تاپ رشته ی من چون اکثر در لیست وزارت علوم نیستند چون ملاک وزرات ارزیابی وزارت علوم بر اساس رتبه علمی یه و دانشگاه های رشته ی من بر اساس کار عملی طبقه بندی می شوند. برای رفتن به دانشگاهی خارج از لیست وزرات علوم، معافیت تحصیلی صادر میشه ؟

3- اگر در دانشگاه کنونی ام یک نامه از دانشگاه با امضای اساتید دانشکده و دانشگاه خطاب به وزرات علوم تهیه کنم که در اون در وضعیت خاص این رشته و نبود Phd برای اون و نیازش برای کشور و اینکه MFA این رشته بالاترین حد اون هست، به نظرتون امکانش هست استثنا قائل بشن؟

بی نهایت ممنون میشم از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط gigamax نمایش پست ها
    سلام. من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- من الان دانشجوی ارشد هستم. نمی خوام Phd بخونم چون رشته ی من (انیمیشن و جلوه های ویژه) دکترای عملی نداره. اما به راحتی می تونم برای یک مستر دوم پذیرش بگیرم. وزارت علوم برای مستر دوم بهم معافیت تحصیلی میده؟ چون نمی خوام از دانشگاه کنونی ام (دانشگاه هنر تهران) انصراف بدم.

2- دانشگاه های تاپ رشته ی من چون اکثر در لیست وزارت علوم نیستند چون ملاک وزرات ارزیابی وزارت علوم بر اساس رتبه علمی یه و دانشگاه های رشته ی من بر اساس کار عملی طبقه بندی می شوند. برای رفتن به دانشگاهی خارج از لیست وزرات علوم، معافیت تحصیلی صادر میشه ؟

3- اگر در دانشگاه کنونی ام یک نامه از دانشگاه با امضای اساتید دانشکده و دانشگاه خطاب به وزرات علوم تهیه کنم که در اون در وضعیت خاص این رشته و نبود Phd برای اون و نیازش برای کشور و اینکه MFA این رشته بالاترین حد اون هست، به نظرتون امکانش هست استثنا قائل بشن؟

بی نهایت ممنون میشم از پاسختون

جواب سوال اول
    هر مقطع فقط یه بار اجازه تحصیل دارید پس اگه ارشد رو تموم کنید و فارغ شید معافیت تعلق نمیگیره
    جواب سوال دوم اگه دانشگاه تو لیست نبود میتونید درخواست بررسی بدید که مشکلی پیش نمیاد
    جواب سوم رو نمیدونم
    موفق باشید

سلام دوستان من الان که این مطلبو دارم مینویسم ضمانت 15 میلیونی برای نظام وظیفه نیازه من الان سوالم در مورد مدرک اصلی و ریز نمرات هست آیا میشه بدون آزاد کردن مدرک و با ضمانت به طور موقت مدرکو آزاد کرد ؟ و آیا این آزاد کردن موقت به درد ثبت نام و تحصیل در خارج میخوره ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی صنایع / دانشگاه علوم و فنون مازندران

سلام به دوستان،
    می خوام خبری رو بدم که ممکن سوال خیلی از دوستان باشه: تمامی گفته های زیر را نظام وظیفه امروز 28 آذر به من گفت.
    کسانی که در فرجه یک سال تحصیلی خود اپلای میگیرند بدون هیچ مشکلی می توانند معافیت بگیرند.
    کسانی که فرجه یک سال آنها تمام شده و غیبت ندارند و دفترچه پست کردند و نامه اعزام را نیز دارند، اگر قبل از اعزام و چه بعد از اعزام اپلای بگیرند، نامه معافیت نیز به آنها داده می شود. در این حالت فرقی نمی کند که تاریخ رفتن شما قبل از اعزام است یا بعد از تاریخ اعزام. در هر دو صورت نامه معافیت به شما داده می شود. تاکیید نظام وظیفه فقط بر نداشتن غیبت است.
    به عنوان مثال اگر کسی فرجه یک سال تحصیلی اش در بهمن ماه امسال تمام می شود و قبل از اتمام این تاریخ دفترچه خود را پست کند و تاریخ اعزام وی شهریور سال 95 بخورد، در این حالت اگر نامه اپلای وی در بین بهمن ماه تا مرداد ماه بیاید بدون هیچ مشکلی نامه معافیت می تواند بگیرد به شرطی که در مقطع بالاتر باشد. یعنی اگر شما ارشد در اینجا گرفته اید فقط برای ادامه تحصیل در دکتری به شما معافیت می دهند البته در صورت نداشتن غیبت.
    همچنین اگر بعد از اعزام خود ( در حین سربازی) نیز نامه اپلای شما بیاید نیز به راحتی به شما در مقطع بالاتر معافیت تحصیلی می دهند.
    دوستان اگر سوال دیگه ای هست من در خدمت هستم.

Junior Member

كمك ! ما كه نفهميديم چي شد !!

من پذيرش مشروط از يكي از دانشگاه هاي مالزي دارم ، براي اوايل اسفند ٩٤...
    اما طبق ايين نامه جديد ، دانشگاه من از اول شهريور ٩٥ ، از ليست دانشگاه هاي مورد ارزيابي وزارت علوم خارج ميشه !
    وزارت علوم گفت ، ما الان برات معافيت تحصيلي صادر ميكنيم ، كه ببري نظام وظيفه ...
    اما به شرطي كه تا قبل از اول شهريور ٩٥ ، ثبت نام قطعي كني تو دانشگاه !

حالا سوال من اينه : فرضاً من به هر دليل نتونم ثبت نام نكنم تا اون موقع ... از كشور هم كه خارج شدم ، چه اتفاقي ميفته برام ؟
    آيا فقط مدركم در آينده ارزيابي نميشه ؟ يا مشكل نظام وظيفه هم برام پيش مياد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)