نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با شهریه تعیین شده برای سوئد این کشور برای تحصیل من

رأی دهندگان
152. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

26 17.11%
  • خیر

126 82.89%
صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 145

موضوع: بحث و تبادل نظر در خصوص شهریه دانشگاه‌های سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در خصوص شهریه دانشگاه‌های سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    یک توضیح اضافه بدم که دکتری در سوئد نه تنها مجانی است؛ بلکه دانشجوی دکتری از دانشگاه حقوق می گیرد که نه تنها همه هزینه ها را خواهد پوشاند بلکه پس انداز نیز می تواند بکند. (TA & RA در سوئد از دکتری جداست.)
    قربان خيلي لطف كردي
    ليست رشته هاي پذيرش دكتراي سوئد رو كجا ميتونم پيدا كنم؟
    و اين مطلب كه در ازاي اين شرايط تحصيل مجاني و حقوق،آيا تعهد خدمتي هم مطرح هست؟يا باز پس گيري حقوق؟يا هر شرايط ديگر؟
    تشكر

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rms نمایش پست ها
    قربان خيلي لطف كردي
    ليست رشته هاي پذيرش دكتراي سوئد رو كجا ميتونم پيدا كنم؟
    و اين مطلب كه در ازاي اين شرايط تحصيل مجاني و حقوق،آيا تعهد خدمتي هم مطرح هست؟يا باز پس گيري حقوق؟يا هر شرايط ديگر؟
    تشكر
    خیر؛ هیچ نیازی به تعهد یا .. نیست؛ عملا شما کارمند دانشگاه هستید در زمان phd.
    position phd وقتی باز می شه که یک استاد یک فاند از یک پروژه بگیره و روی اون phd تعریف کنه که ببعد بتونه دانشجو بگیره؛ پس phd شما به سر انجام رساندن همان تحقیق هست و شما حقوق دریافت می کنید و پروژه مربوطه نیز انجام می شود؛ همین
    باید وب سایت دانشگاه ها رو چک کنید برای پیدا کردن پوزیشن های باز
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای ارشد توی یکی از کشور های اروپایی درخواست بدم حداکثر هزینه ای که میتونم بکنم 30 ملیون هست هدفم اینه بعد از اینه که ارشد رو گرفتم برم برای دکترا و بعد اقامت دائم اون کشور رو بگیرم به نظرتون با این بودجه رو کجا ها میتونم سرمایه گذاری کنم من ترم 4 کاردانی هستم و 2 سال وقت دارم که هم در ایلس نمره خوبی بگیرم هم معدل خوبی داشتم هم مقاله ثبت کنم و کلا خودم را آماده کنم به نظرتون کجا ها میتونم برم با این بودجه ؟ هدف اصلیم گرفتن اقامت دائم اون کشور در آینده و کار زمدگی بهتر در اون کشور هست

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط bibak_fa نمایش پست ها
    ممنون عزیز.
    پس با ازدواج دیگه هزینه ای بابت تحصیل نباید بدم.
    میخوام مطمعن باشم چون در غیر این صورت شاید غید ازدواج را زدم.یعنی برم اول تفریح کنم بعد ازدواج ولی اگه این طور باشه که تحصیل رایگان باشه پس اول ازدواج میکنم.....
    بیلیط هواپیما که 300 هزار تومانه.درسته؟
    ویزا هم حدود 80هزار تومان هزینه داره درسته؟
    دیگه چه هزینه هایی داره؟
    سلام

هزینه ها خیلی بیش از اینه که شما میگید. اگر از همین الان قصد محاسبه هزار تومان هزار تومان خرجتون رو دارید ابدا سوئد رو بهتون توصیه نمی کنم. فرضا که دانشگاه برای شما مجانی باشد خرج زندگی در سوئد بالاست
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elfy نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای ارشد توی یکی از کشور های اروپایی درخواست بدم حداکثر هزینه ای که میتونم بکنم 30 ملیون هست هدفم اینه بعد از اینه که ارشد رو گرفتم برم برای دکترا و بعد اقامت دائم اون کشور رو بگیرم به نظرتون با این بودجه رو کجا ها میتونم سرمایه گذاری کنم من ترم 4 کاردانی هستم و 2 سال وقت دارم که هم در ایلس نمره خوبی بگیرم هم معدل خوبی داشتم هم مقاله ثبت کنم و کلا خودم را آماده کنم به نظرتون کجا ها میتونم برم با این بودجه ؟ هدف اصلیم گرفتن اقامت دائم اون کشور در آینده و کار زمدگی بهتر در اون کشور هست
    سلام

با این مقدار پول می تونید رو کشورهایی که هنوز تحصیل رایگانه حساب کنید. مثل فنلاند آلمان و ... . ولی متاسفانه گرفتن اقامت کشور آلمان اصلا ساده نیست و برای کشور فنلاند هم باید زبان سنگین فنلاندی رو یاد بگیرید. موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

راستی کسی میدونه در سوعد در رشته ی من چه دانشگاهی این رشته رو داره یا نه اموزش زبان انگلیسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    راستی کسی میدونه در سوعد در رشته ی من چه دانشگاهی این رشته رو داره یا نه اموزش زبان انگلیسی

اینجا قسمت بحث در مورد سهریه هست نه سوال در مورد رشته ها. لطفا به تاپیک مربوطه رجوع کنید.

Junior Member

سلام
    دوستانی که واسه ترم پاییز می خواهند شهریه بپردازند، کسی هست که تا الان این کار رو کرده باشه؟
    چون من به هر دری میزنم و هر بانکی میرم میگن ما نمیتونیم چون تحریم هستیم. صرافی ها هم که خیلی گرون میگیرن
    کسی هست راهی یا پیشنهادی داشته باشه؟

(راستش میخواستم تاپیک جدید باز کنم اما از مدیران سخت گیر! این سایت ترسیدم، به هر حال مدیران محترم اگر پست نامربوطی زدم بی زحمت پاکش کنید. ممنون)

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehsf نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که واسه ترم پاییز می خواهند شهریه بپردازند، کسی هست که تا الان این کار رو کرده باشه؟
    چون من به هر دری میزنم و هر بانکی میرم میگن ما نمیتونیم چون تحریم هستیم. صرافی ها هم که خیلی گرون میگیرن
    کسی هست راهی یا پیشنهادی داشته باشه؟

(راستش میخواستم تاپیک جدید باز کنم اما از مدیران سخت گیر! این سایت ترسیدم، به هر حال مدیران محترم اگر پست نامربوطی زدم بی زحمت پاکش کنید. ممنون)
    تنها راه صرافی اونا هم ارز را به نرخ بازار آزاد باهاتون حساب میکنن و هزینه زیادی برای حواله پول نمیگیرن. البته برای مقدار پول زیاد
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

سلام
    من سوالی داشتم که امیدوارم کسی بتونه کمک کنه وجواب بده اگه کسی از دانشگاه پذیرش روگرفت شرط اولی که میتواند برای ویزا اقدام کرد اینطور که من شنیدم پرداخت شهریه ترم اول هست حالا اگه سفارت ویزا نداد تکلیف پولی که ما به دانشگاه پرداخت کردیم چیه ایا قابل برگشت هست ؟یا کلا از بین میره لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)