صفحه 40 از 41 نخستنخست ... 303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 403

موضوع: Virginia Tech

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : Virginia Tech

با سلام، من هم همین الان در رشته هوافضا پذیرش گرفتم ولی تکلیف فاند هنوز معلوم نشده ولی گفتن میدن. فقط از دوستانی که توی این دانشگاه درس خوندن میخواستم بپرسم اعتبار این دانشگاه در کل آمریکا چطور هست؟ آیا جزو دانشگاههای متوسط محسوب میشه یا خوب یا خیلی خوب؟ همینطور در مورد مکان و شهر و امکانات همه جوره از علمی تا تفریحی هم اگر دوستان اشتراک بزارن ممنون میشم.
    دلیل اینکه میپرسم این هست که رنک کلی این دانشگاه توی سایت US News هست 249 در حالیکه رنک مهندسیش هست 27 و رنک هوافضاش هست 12. اینها یکمی من رو به فکر انداخته. البته من هنوز نتیجه 10 تا دانشگاه دیگم نیومده و روی چند مورد امیدهای خیلی خوبی دارم و نمیتونم تصمیم نهایی بگیرم ولی میخواستم که اگر به هر ترتیب اونها نشدند یک ایده ای در این زمینه داشته باشم.

رزومه: چون من خودم همیشه از این که دوستان رزومشون رو نصف و نیمه میزارن و نمیشه مقایسه درستی انجام داد رنج میبردم، سعی میکنم تا اونجایی که میشه کامل بنویسم که دوستان راحت بتونن مقایسه کنن و شانس پذیرششون رو بسنجند.
    ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت معدل 16.20 و پایان نامه و سمینار 20
    لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با معدل 12.98 (بدلیلی یک سری مشکلات موجه)
    تافل: 107
    جی آر ای: Q:163, V:156, AWA: 3.5
    مقاله:
    -ژورنال بین المللی: 1
    -کنفرانس بین المللی: 1
    سمینار: 4 سمینار به زبان های انگلیسی در زمینه های تخصصی
    -کنفرانس ملی: 1 (مقاله برگزیده 8 امین کنفرانس ملی بتن ایران)
    سابقه کار مرتبط: 4 سال بعنوان مدیرعامل در شرکت خودم و بعنوان پیمانکار و انجام چندین کار بزرگ، صاحب برند تولیدی
    نکات برجسته رزومه: عنوان قهرمانی در رشته های شنا، بدنسازی، پاورلیفتینگ، جودو(دان 1)، هندبال در سطح استان تهران و مهارت در چندین رشته ورزشی دیگر ؛ قابلیت صحبت به زبانهای فرانسه، اسپانیایی، و درک آلمانی و عربی؛ عضویت در 13 انجمن علمی و ورزشی؛ TA در دوران ارشد برای دانشجویان ارشد؛ داشتن 10 certificate معتبر بین المللی در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    با سلام، من هم همین الان در رشته هوافضا پذیرش گرفتم ولی تکلیف فاند هنوز معلوم نشده ولی گفتن میدن. فقط از دوستانی که توی این دانشگاه درس خوندن میخواستم بپرسم اعتبار این دانشگاه در کل آمریکا چطور هست؟ آیا جزو دانشگاههای متوسط محسوب میشه یا خوب یا خیلی خوب؟ همینطور در مورد مکان و شهر و امکانات همه جوره از علمی تا تفریحی هم اگر دوستان اشتراک بزارن ممنون میشم.
    دلیل اینکه میپرسم این هست که رنک کلی این دانشگاه توی سایت US News هست 249 در حالیکه رنک مهندسیش هست 27 و رنک هوافضاش هست 12. اینها یکمی من رو به فکر انداخته. البته من هنوز نتیجه 10 تا دانشگاه دیگم نیومده و روی چند مورد امیدهای خیلی خوبی دارم و نمیتونم تصمیم نهایی بگیرم ولی میخواستم که اگر به هر ترتیب اونها نشدند یک ایده ای در این زمینه داشته باشم.

رزومه: چون من خودم همیشه از این که دوستان رزومشون رو نصف و نیمه میزارن و نمیشه مقایسه درستی انجام داد رنج میبردم، سعی میکنم تا اونجایی که میشه کامل بنویسم که دوستان راحت بتونن مقایسه کنن و شانس پذیرششون رو بسنجند.
    لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با معدل 12.98 (بدلیلی یک سری مشکلات موجه)
    مقاله:
    سابقه کار مرتبط: 4 سال بعنوان مدیرعامل در شرکت خودم و بعنوان پیمانکار و انجام چندین کار بزرگ، صاحب برند تولیدی
    نکات برجسته رزومه: عنوان قهرمانی در رشته های شنا، بدنسازی، پاورلیفتینگ، جودو(دان 1)، هندبال در سطح استان تهران و مهارت در چندین رشته ورزشی دیگر ؛ قابلیت صحبت به زبانهای فرانسه، اسپانیایی، و درک آلمانی و عربی؛ عضویت در 13 انجمن علمی و ورزشی؛ TA در دوران ارشد برای دانشجویان ارشد؛ داشتن 10 certificate معتبر بین المللی در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر.
    دوست عزیزبه شماتیریک میگم. من نظر خودم رو میگم ولی دوستان باتجربه تر هم نظرشون رو دریغ نکنند.
    این دانشگاه جزء دانشگاههای خوب امریکاست مخصوصا در مهندسی. مثلا در رشته خودم که برق هستم کاملا می تونم با اطمینان بگم. به عنوان نمونه در دانشکده برقش بهترین اساتید این رشته تدریس میکنند که شناخته ترین اونا استادی هست که رئیس سابق IEEE بود. بعد فارغ التحصیلی هم چون دانشگاه شناخته شده هست در زمینه کاری فکر نکنم مشکل داشته باشید مخصوصا اگه دنبال کار آکادمیک هستید.
    اما در مورد فاند، من 1 هفته پیش از دانشگاه وینسکانسین پذیرش گرفتم ولی مثل شما در مورد فاند چیزی ذکر نشده بود و بعد از ایمیل های متعدد به کارکنان و رئیس دانشکده، به من توصیه شد که برای RA به اساتید ایمیل بزنم. من هم به تمامی اساتید دانشکده که زمینه کاریشون به من می خورد ایمل زدم که یکیش که از قضا بیشتر مدنظرم بود جواب داد و بعد از رد وبدل کردن چند ایمیل، امروز به من ایمیل زد که در حال آماده کردن فاندم. به هرحال، از همین الان شروع کن به ایمیل زدن. این موقعیت عالی رو از دست نده مخصوصا با این وضع نامعلوم ویزا امریکا.
    با آرزوی موفقیت%

تبریک سال نو به همه دوستان
    از بچه ها کسی اطلاعاتی راجب وضعیت فاند تو رشته مکانیک کرده ؟
    گویا اول پذیرش انجام میشه بعد فاند TA و RA توزیع میشه.
    کسی اطلاع داره به چند درصد اینترنشنال ها فاند تعلق میگیره؟
    البته من فکر میکنم بدونن برای اکثریت اینترنشنال ها پذیرش بدون فاند یعنی ریجکت

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها

مقاله:
    تبریک میگم بابت رزومه خوبتون و پذیرش از VT. در مورد سوالتون در ارتباط با رنک کلی، VT چون دانشگاه فنی مهندسی است و دانشکده پزشکی نداره و دانشکده های علومش هم زیاد خوب نیستند، رنک کلی اش بالاست ولی در مهندسی که شما هم شاملش میشید بسیار شناخته شده است و جز 20 دانشگاه برتر آمریکاست. پس دلیلی برای نگرانی نیست در این مورد.

Blacksburg شهری که VT اونحا هست هم یک شهر دانشجویی بسیار کوچک یا به اصطلاح college town هست با یک خیابون اصلی، چند بار و رستوران و البته Virginia Tech... اگر از شهرهای بزرگی مثل تهران یا تبریز و غیره میاید خودتون رو برای چند ماه اول با زندگی متفاوت آماده کنید! بعدها که ماشین بخرید و دوست پیدا کنید همین شهر دانشجویی کوچیک به بهترین مکان برای شادی و زندگی تبدیل میشه، البته تا زمانی که زندگی دانشجویی دارید. مشکل اصلی Blacksburg دور بودن از شهرهای بزرگ و کمی پرت بودنش هست که خوب همونطور که گفتم چون دانشگاه خوبیه و احتمال گرفتن کار خوب بعدش زیاد هست مشکل کوچک بودن و پرت بودن شهر رو پوشش میده. نکته آخر اینکه Blacksburg اون آمریکایی که در فیلم ها میبینید نیست و اکثر دوستان که با این تصور میان رو نا امید می کنه، اگر همچنین تصوری دارید از آمریکا زندگی کردن حتما به شهرهای بزرگ برید، حتی اگر رنک دانشگاه هم متوسط باشه.

موفق باشید.

Junior Member

کسی مهندسی شیمی پذیرش گرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان
    من دیروز از پروگرام لیدر دانشکده ای که اپلای کردم یه ایمیل گرفتم که نوشته که با توجه به این که تو فرم اپلایت به فلان موضوع به عنوان موضوع موردعلاقه اشاره کردی من دو تا استادو بهت معرفی می کنم که امسال برای همین موضوع میخان دانشجو بگیرن . رزومه خودتو به ایمیل من اتچ کن براشون بفرست تا سریع تر بتونن مصاحبه ترتیب بدن.
    از لحن تمپلیت وارش هم معلوم بود که فقط برای من نفرستاده. حالا میخاستم بدونم کسی تا حالا با چنین موردی برخورد کرده و با توجه به این که تو اپریل هستیم چیز خاصی میشه ازش برداشت کرد؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من پروفایلمو که نگاه می کنم نوشته a decision entered اما وقتی وارد صفحه guest میشم چیزی نمی بینم
    تاحالا کسی همچین موردی داشته
    ایمیل هم می زنم جواب نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Setarehaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروفایلمو که نگاه می کنم نوشته a decision entered اما وقتی وارد صفحه guest میشم چیزی نمی بینم
    تاحالا کسی همچین موردی داشته
    ایمیل هم می زنم جواب نمیدن
    کدوم دپارتمان هستید؟ من از همون اکانت وارد شدم و پدریشم اونجا درج شده بود.

من یه سوال دارم دوستانی که پدیرش بدون فاند میگیرن آیا با تماس با استادا تونستن فاندی دریافت کنن؟؟ من از وقتی نامه ی پذیرش بدون فاندم اومده به ۳ تا استاد ایمیل دادم که فقط یکی جواب داد که گفت فاندی ندارم..
    میخوام بدونم امیدی برا این دانشگاه داشته باشم یا نه؟

Junior Member

جواب رد دکترای عمران برای پاییز 2018

Thank you for applying for graduate studies at Virginia Tech. We very much appreciate your interest in our advanced degree programs. Faculty members responsible for graduate education have carefully

reviewed all applications for admission for the upcoming academic year and have thoroughly discussed each one. We have now reached a decision about your application. We are sorry to inform you that we cannot offer you admission to Virginia Tech at this time. The main reason for this decision is that the faculty in the Civil Engineering program found your credentials to be less competitive than those of other applicants. We receive many applications for graduate study at Virginia Tech each year and unfortunately are not able to admit all potential students. We understand you might be disappointed by this decision, and wish you every success in your future pursuits.

Junior Member

سلام اقای kran.من میخواستم به شما پیام بدم بدلیل دور بودن زیاد ازین محیط کار با این محیط یادم رفته.میخواستم در ارتباط با پروپوزال نوشتن کمکم کنید.ممنون میشم ازتون بهم پیام بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)