صفحه 31 از 41 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 403

موضوع: Virginia Tech

پیش فرض پاسخ : Virginia Tech

سلام

جواب پذیرش من واسه دکترای مکانیک 10 April اومد با فاند RA. البته از تابستون با استاد در تماس بودم و ایشون خیلی پیگیر پذیرش من شدند. گفتند که بالای 900 نفر واسه دکترای مکانیک امسال اپلای کرده بودن و رقابت شدید بوده. میگفتن که بعضی از چینی ها حاضرن فاند سال اول و دومشون رو خودشون تامین کنن و از طرفی خیلی از استادا هم دانشجوهای خودشون رو میگیرن. به نظر من تماس با استادا خیلی مهمه. امیدوارم موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2225 نمایش پست ها
    سلام

جواب پذیرش من واسه دکترای مکانیک 10 April اومد با فاند RA. البته از تابستون با استاد در تماس بودم و ایشون خیلی پیگیر پذیرش من شدند. گفتند که بالای 900 نفر واسه دکترای مکانیک امسال اپلای کرده بودن و رقابت شدید بوده. میگفتن که بعضی از چینی ها حاضرن فاند سال اول و دومشون رو خودشون تامین کنن و از طرفی خیلی از استادا هم دانشجوهای خودشون رو میگیرن. به نظر من تماس با استادا خیلی مهمه. امیدوارم موفق باشید.
    تبریک فراوان.
    در مورد رزومه ات میشه توضیح بدی

مرسی

لیسانس شیراز معدل 15
    ارشد شریف 18
    تافل 96
    جی ار ای : 312 (167 و 145 و 3.0)
    4 تا هم ISI که البته 2تاش نفر چهارم بودم

با آرزوی موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2225 نمایش پست ها
    مرسی

لیسانس شیراز معدل 15
    ارشد شریف 18
    تافل 96
    جی ار ای : 312 (167 و 145 و 3.0)
    4 تا هم ISI که البته 2تاش نفر چهارم بودم

با آرزوی موفقیت
    سلام
    خیلس تبریک میگم
    میشه بپرسم شما فک میکنین چه بخشی از رزومتون بود که تاثیره بیشتری داشت تو پذیرش؟
    به طور اخص معدل کارشناسی مشکل ساز نبود براتون اصلا؟؟

به نظر من مهم ترین موضوع جلب اعتماد یه استاد هست که زمینه کاری مشترک دارید، اون استاد هست که میتونه پیگیر کارای شما باشه و شما را واسه پذیرش پیشنهاد بده و توصیه کنه. می تونید ایمیل بزنید و ارتباط رو با یه سوال در زمینه مشترک تحقیقاتی شروع کنید. ببینید اگه جای اون بودید چه دانشجویی رو جذب می کردید. فقط باید فوق العاده صبور باشید. من بالای 1000 تا ایمیل به کشورهای مختلف زدم.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

طبق سایت رشته من، باید جواب اپلیکنت های اینترنشنال را تا 15 می بدن، الان سه هفته از اون تاریخ گذشته اما جوابی نیومده واسه من. یعنی من تو ویتینگ لیست هستم یا یادشون رفته من اپلای کردم!
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

دوستانی که برای رشته های مهندسی اپلای کردند آیا نمرات TOEFL و GRE حتما باید به صورت رسمی براشون فرستاده بشود؟
    تو سیستم اپلیکیشن آنلاین این دانشگاه برای رشته های مهندسی مشخص کرده که سه تا Faculty که زمینه کاری شما مشابه هست مشخص کنید. من نمی خوام اسمی از استادا ببرم ولی جلوش ستاره داره و انگار باید انتخاب بشود در غیر این صورت میزنه issue وجود داره. از دوستان کسی بوده که بدون مشخص کردن استاد خاصی در اپلیکیشن تونسته باشه اپلیکیشنش به صورت موفقیت آمیز سابمیت کرده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام،
    کسی برای Spring اپلای کرده؟

سلام.
    دوستانی که قبلا برای این دانشگاه اپلای کرده اند لطفا جواب بدند.
    موقع اپلای، اسم استاد مورد نظر رو باید وارد کنیم؟ چند تا اسم میشه وارد کرد؟
    این طور که یکی از اساتید بهم گفت، موقع اپلای باید اسمش رو ذکر کنم، ولی نمیدونم چند تا استاد رو میشه ذکر کرد؟!
    ممکنه این استاد یکی بهترو پیدا کنه و میخوام بازم ایمیل زدن رو ادامه بدم ولی قبلش میخوام مطمئن بشم که میشه اسم چند نفر رو زد.
    با تشکر

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط yrjtttro نمایش پست ها
    باسلام
    بنده فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی/مهندسی کامپیوتر با معدل ۱۳.۶۱.

برای دانشگاه های MIT, Harvard, Stanford, Carnegie Mellon, Virginia Tech میخوام اقدام کنم.
    بعد از خواندن رزومه ممنون میشم بگین ۱)چقدر شانس موفقیت دارم؟
    ۲)چطوری بیشترش کنم؟
    رزومه بنده رو میتونید بخونید:
    سوابق کاری: -پروژه فلاپی درایو‌. یه فلاپی درایو ssd درست کردم(که به جای فلاپی رم micro-sd میخوره). مبلغ ۲۵۰میلیون تومن فروختم(۵۵۰عدد).گواهی قراره بگیرم واسه این پرژه از شرکت ایمن سنجش آزما. -تحلیل یک نرم افزار صنعتی دستگاه‌های پزشکی هیتاچی به منظور افزایش بازدهی آن. برای این کار از کمپانی http://www.diamonddiagnostics.com که یه شرکت خیلی بزرگ آمریکایی هست گواهی هم گرفتم و مبلغ ۳۰۰۰دلار هم بهم جایزه دادند. رییس شرکت بهم قول داده که recomm بده بهم. -به روز رسانی(upgrade) یه برد CPU دستگاه هیتاچی به منظور افزایش سرعت و قابلیت‌های آن(بابت این پروژه اون شرکت آمریکایی قراره بهم ۱۰ هزار دلار بده).جدا خیلی کار خفنی هم هست.هم سخت افزاری برد رو تغییر دادم و هم برنامه نویسی داشته با اسمبلی. پردازنده هم موتورولا 68K بوده. -طراحی سنسور تشخیص سطح پلاسمای خون توسط میکرو کنترلر arm. از این پروژه صنعتی ۴۵میلیون در آوردم. -rocketport: توی این پروژه یک قطعه که ارتباط سریال با یه نرم افزاری داشت. این قطعه آمریکایی بود و با یه کارت سریال معمولی توی بازار با نوشتن یه درایور به سیستم خورانده شد. از این ۳۰میلیون تومن فروختم(طراحی مدار و برنامه نوبیسی میکرو کنترلر arm به طور کلی همه چیز با من بوده).گواهی قراره بگیرم. -مشاور امنیت شبکه دانشگاه شهید بهشتی به مدت ۲سال(bss, courseware, lms, network, golestan, office)
    Course Lectured:
    -Linux Administration for LMS.sbu.ac.ir Staff.
    -introduction to network and computer security for DataCenter Staff (SBU).
    -OS LAB-2*Term.
    -Secure Coding for Pars ideal System company for department of programming.
    -High Performance Coding for Pars ideal System company for department of programming.
    -Fast And Flexible OS for non-x86 ISA Architectures(Arm, MIPS, Motorola).
    -PE Security analysis for Imen Sanjesh Azma company.
    -Network Based Attack for Network Staff (Imen Sanjesh Azma).

WorkShop:
    -Cross Compiling for ARM Processors. in SBU
    -Hardware & software Co-design for FPGAs. in SBU
    -Introduction to Crypto and Side channel Attacks.
    -SSL & TLS Attacks.
    -imeplemantation of routing protocol in WSN with TinyOS.
    -Java and C# Programming for Wireless Sensor Networks(Xbow and SunSpot Sensors.)
    -Tiny WiFi Sniffer Using ARM Processors.
    -High Performance Apache Web-Server on ARM Processors.
    -Hardware-Aware Programming for ARM MicroController.
    -Deep NetList Inspection for inserting hardware based trojans.
    -Runtime Checking of Infected MicroProcessors by Programming on their selfs.

Publications:
    -Books:
    -Operation system book (3 fasle ketab ro man neveshtam, baghiye fasle haro ke az kebab gable bod edit kardam), dey chap e 13ome.

-Paper:
    -LRBAC, malom nis key chap beshe.(Accepted)
    -Dynamic Analysis of android malware’s.(under review)

Technical reports:
    -Linux porting for 68K Processors. Advantages and Disadvantages.
    -Building Safe and Secure Communication Between CU(computer unit) and AU(analyzer unit) for hitachi automatic analyzers.
    -Safe and Secure implementation of DES and 3DES on ARM Processors.

Honors & Awards:
    -Ranked 1th in Hardware Security Contest (CTF Sharif-2015)
    -Ranked 6th on National Physics Olympiad
    -Ranked 1th in Kharazmi 2009.
    -Ranked 1th in Kharazmi 2008.
    -Ranked 950th in National Entrance Exam(among 400,000 student)

Patents:
    -Liquid Level Detector for Medical Instrument(Patent Number:139450140003005088) under registration.
    -Storage Emulator for Medical Instrument(Patent Number:139450140003005087) near registration.

TA:
    -CBP: 2*Term(Mahmoudi Aznaveh)
    -AP: 1*Term(Dr.Mansouri)
    -ASM: 3*Term(Mahmoudi Aznaveh)
    -CA:1*Term(Dr.Safaei)
    -NW: 2*Term (Dr. Ghassemian)
    -SecNet: 1*Term(Dr.Abbaspour) in course doctorate bode!

Notable works:
    -HW Revers Engineering Tool: ye board sakhtam ke power pattern ro capture mikone, chon ba pattern e power mishe chip reverse kard, in boar 3 noskhe dare ke
    noskhe avval data ro mirize too micro-sd va noskhe dovvom too ethernet mifreste va noskhe akharesh gharare to pci-express berize.
    -tarrahiye ye ECU vase motor e keshti, ino gharare ye paper trasnaction kone refigham.
    -DES side-channel power attack. ye board i ke be DES side-channel(power Pattern) attack zadam.
    -TinyOS: writing Multi hub and customer routing for WSNs(SunSpot[oracle], Xbow).
    -Power Measurement Board for Power Analysis of WSN (HW & SW). ion ye paper kardam. fem nemikardam khob bashe amma ye afar die paper esh kard.
    -GPIB Project: writing secure & open channel application for 917 automatic analyzer (monitoring and controlling of computer unit over the network)
    -RocketPort Project: improving performance of 912 automatic analyzer (by developing it’s driver and improving HW-components of computer unit)

سلام دوست عزیز

در بحث پذیرش عموما و اصولا مباحث پژوهشی و اکادمیک افراد وزن بیشتری دارد. اهمیت معدل ها و مقالات و کتاب ها و نمرات زبان ها در درجه ی بسیار بالایی قرار دارند.

در مورد کیس خاص شما قطعا باید سایر دوستان کار بلد و با تجربه تر نظر بدهند. شما را به بخش نظر سنجی در باب پذیرش برای سال ۲۰۱۶ در همین فرم راهنمایی و ارجاع میدهم . اون جا قطعا پاسخ هایی صحیح یا صحیح تر دریافت خواهید کرد از با تجربه ها.

موفق باشید
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)