صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 193

موضوع: هزینهٔ زندگی‌ در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط hbah نمایش پست ها
    سلام. من یک ماهه اینجا هستم چند نکته بگم برای عبرت بقیه
    1 - درسته اجازه کار دارید ولی کار پیدا کردن کار حضرت فیله.
    2- هزینه ها سرساماور بالاست. قیمت خوراک 2 -3 برابره شایدم 4 برابر
    3- اجاره یک اتاق 3000 تا 4000 کرون هست
    4- لباس بیارید . لباس و کفش فوق العاده گرونه
    کلا کار سخت پیدا می‌شه؟ یعنی مثلا حتی کار تو رستوران یا فروشگاه؟
    مرسی از شما و Mahsa که حالا هم که رفتید، میایید و می‌نویسید اینجا از اوضاع نروژ. بعضی دوستان می‌رن و پشت‌سرشون رو نگاه نمی‌کنند.

Junior Member hbah آواتار ها

من هم منظورم همون کارها بود. والا کار شیک که اصلا خبری نیست. همون رستوران هم بدون دونستن زبان (سال اول) تقریبا محاله. البته از سال دوم شانسش هست

سلام دوستان
    کسی اینجا هست که بخواد به زودی بیاد نروژ؟
    من 150 گرم نمونه ازمایشگاهی میخوام که باید از ایران بیارم اما چون باید خنک نگه داشته بشه نمی تونن برام پست کنن.
    اگه کسی میخواد بیاد و یا کسی رو میشناسید که میتونه لطف کنه و نمونه ها را برام بیاره ممنون میشم بهم خبر بدین.
    شاید این پست زیاد به این قسمت مربوط نباشه اما جای مرتبط واسه این پست پیدا نکردم
    ممنون

سلام
    این حرف درست که میگن هزینه زندگی در oslo دو برابر هزینه زندگی در شهر های دیگه هست؟ اگه میشه یه توضیح بدین که چقدر هزینه زندگی در اسلو با شهر های دیگه فرق داره.
    ممنون

Junior Member hbah آواتار ها

بله من فکر میکنم هزینه ها اینجا از تمام کشورهای اروپایی حتی دانمارک بالاتر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار، بليط و غيره

سلام، مرسی از اطلاعات خیلی خوبتون. راستش من کسیو ندارم کمک کنه و نمی دونم کدوم دانشگاه های نروژ در سطح خوب و عالی هستن، راستی آیلتس هم ندارم تا کی وقت دارم بگیرم؟
    ویرایش توسط arash-iran : October 3rd, 2011 در ساعت 12:59 PM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

Junior Member

سلام من برای ارشد مهندسی گاز میخوام پذیرش بگیرم میخوام بدونم با 20.000.000تومن چقر میتونم دووم بیارم؟؟ من الان شاغلم راسش میترسم نتونم از پسش بر بیام و کارم پیدا نشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

4. What are the costs of living like in Trondheim and Norway??There is a one word answer to this: expensive! But to be more specific, you should probably budget about NOK 9100 per month to cover your basic costs, such as housing, food and other university expenses -- in fact, this is why the Norwegian government requires that students be able to demonstrate that they have funds of NOK 90800 (in 2011-2012) at their disposal before a student residence permit is issued. Your single biggest expense will be housing, which is typically between NOK 2500 and NOK4000 or more, depending upon if you live in a little room or something a little larger.Many students rent a "hybel", which is a bed-sit (UK English) or a studio apartment (American English). This is often a room in someone's home, typically in the basement (but with windows) and with its own entry.Food is also very expensive, since most of it must come from outside of Norway. But since there are no tuition expenses in Norway, you have to look at the overall costs of your education in that context.
    دوستان ااینو بخونن قبل از اینکه به خودمون زحمت جمع آوری مدارکو بدیم گفته ماهی 9100 میشه 2.100میلیون خیلی زیاده واقعا برا پولداراس!!!!

خیلی ها مثل خود من به خاطر اینکه ددلاین رو از دست ندن مرحله اول رو درخواست دادن و من خودمم شاید مرحله دوم مدارکم رو ارسال نکنم چون وقتی فکر می کنم میبینم که با همین پول می تونم دانشگاه های انگلیس برم که یک ساله هم هستن!! قبلا هم فکر کردم ولی یه پر کردن یه فرم ساده کاری نداشت. هر کسی که فکر می کنه هزینش زیاده باید در نظر داشته باشه که هزینه ارسال از صرافی ها هم پول قابل توجهی هست به این مبلغ اضافه میشه(بانکها تحریم هستن) پس خوب فکر کنین.
    در ضمن از دوستان خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندین. ما اینجا همه با هم دوستیم و می خواهیم کمک کنیم.
    خیلی ممنون از همکاری تون.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    4. What are the costs of living like in Trondheim and Norway??There is a one word answer to this: expensive! But to be more specific, you should probably budget about NOK 9100 per month to cover your basic costs, such as housing, food and other university expenses -- in fact, this is why the Norwegian government requires that students be able to demonstrate that they have funds of NOK 90800 (in 2011-2012) at their disposal before a student residence permit is issued. Your single biggest expense will be housing, which is typically between NOK 2500 and NOK4000 or more, depending upon if you live in a little room or something a little larger.Many students rent a "hybel", which is a bed-sit (UK English) or a studio apartment (American English). This is often a room in someone's home, typically in the basement (but with windows) and with its own entry.Food is also very expensive, since most of it must come from outside of Norway. But since there are no tuition expenses in Norway, you have to look at the overall costs of your education in that context.
    دوستان ااینو بخونن قبل از اینکه به خودمون زحمت جمع آوری مدارکو بدیم گفته ماهی 9100 میشه 2.100میلیون خیلی زیاده واقعا برا پولداراس!!!!
    البته اون این مطلب رو با استاندارهای نروژی نوشته - شما اگر خانه مشترک اجاره کنی هزینه کمتر می شه ( عمده هزینه مربوط به مسکن است ) - بعلاوه خیلی از مردم برای خرید به سوئد می روند که هزینه های کمتری داره - همچنین دانشگاه کارت اتوبوس و از این قبیل موارد به دانشجویان می ده که هزینه رو به طور متوسط پایین می آوره - من از دوستم که اونجاست پرسیدم که هزینه ها چقدر است - اون متوسط بین 1200 تا 1400 براورد کرده است - البته با احتساب کرون 225 تومان که سال قبل بود .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)