نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 116 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmoradiasl نمایش پست ها
    اونجا غذاهای وجی از گوشتی گرونتر میشه. ایا درسته؟
    من الان بیشتر از شش ماه هست Vegan هستم و از نظر مخارج تقریبا یکسان است.

Banned

بابا بیخیال !!
    شما برو آمریکا بعدا به اینا فک کن!!!
    فک میکنی اونجا غذاها مثل اینجاست که خورشتش یه من روغن روشه با دنبه فراوان یا کبابش اینقدر سویا داره شبیه آدامس شده؟؟! یا برنجاش برای تایلند است!
    نه داداش! اوجا همه غذاها تحت نظر کارشناس و طبق برنامه کالری دار پخته میشه
    ولی خداییش تا حالا به این دیگه فک نکرده بودم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    کسی راجبه سیستم غذاهایی که داخل سلف یا خوابگاه های داشنگاه ههای کشور های اسکاندیوناوی از نظر قیمت کیفیت در مقایسه با بیرون داره؟
    سوئد داینینگ هال ندره اونطوری که شما تو امریکا میبینی. ولی تو هر ساختمون یکی دوتا قسمت داره شبیه اشپزخونه هست که معمولا چندتا یخچال و چندتا مایکروویو و سینک ظرفشویی هست با سطل اشغال و میز و صندلی. شما از خونه غذا میاری میزاری یخچال. ظهر که شد میری غذاتو در میاری گرم میکنی میخوری. اما داخل دانشگاه رستوران و کافه وجود داره که پول میدی و این رستورانها و کافه اصلا به دانشگاه ربطی نداره. ولی خود رستوران معمولا زنجیره ایی هست و تو دانشگاه ها شعبه داره. هر رستوران زنجیره ایی یا کافه کارت شارژی خودشو هم داره که وعده ی ۱۲۰ کرونی رو ۱۰۰ کرون با کارت خود رستوران میخری. کارت بانکی استفاده کنی ۱۲۰ کرون رو میدی. غذا هم معمولا چندتا نهار روز هست با معمولا ۲ تا منوی پاستا برای وگانها و به علاوه ی بوفه سالاد و نوشیدنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در مورد وضعیت غذاهای Carleton University توضیح دهید؟ ..ببخشید جسارتا صبحانه و شام هم میدن!!!!!! کلا چیز رایگانی هم این دانشگاه در اختیار دانشجویانش میذاره برای خوردن..جون بگیریم؟؟؟؟سپاس
    مجانی؟
    من بعد این همه سال چیز مجانی ندیدم.
    فقط مدارس تا پایان دبیرستان و ۱۹ سالگی دانش اموز نهار رایگان میده.
    بعدش کلا همه چی پولیه . خوابگاه و غذا همه پولیه و حتی برا دانشجو گرونتر از باقی قشرهاست. حداقل تو سوعد اینطوریه. یه مقایسه بکنم. موقع نهار رستورانها کباب پیتزا با سالادبوفه ونوشابه رو معمولا ۹۰ کرون میدن. خودم تو کار بودم میگم. ولی تو دانشگاه ۱۲۰ کرونه و با کارت شارژی خود رستوران زنجیره ایی ۱۰۰ کرون میشه. تنها جذابیتش همون بوفه سالاده که چند نوع سالاد مختلف داره. و قهوه و کلوچه ی اخرش.

خوابگاه مثل ایران نیست . خودت باید اجاره کنی. دانشگاه اصلا کاری به خوابگاه نداره. فقط بعضی سندیکاهای دانشجویی مثلا یه اپارتمان داره خونه گیر نیاوردی بهت اجاره میدن که اونم نرخش با بازار یکیه. چون تو سوئد اجاره کردن خونه یه جوریه. صفی هست به قولی. هرکی اول و دیرتر تو صف بود خونه یا اپارتمان یا خوابگاه به اون میرسه . بازگشت سرمایه تو ساخت و ساز اجاره ایی هم حدود ۳ درصده تو سوئد ولی خوابگاه دانشجویی حدود ۵ درصده. یعنی به دانشجو گرونتر از بازار اجاره میدن. فقط چون از اینور وام دولتی میدن که سودش خیلی خیلی کمه به چشم نمیاد این ۵ درصد. اکثرا اعتراضی ندارن. از خداشونم هست خوابگاه گیر بیارن. اینو گفتم چون خود من یکسال ترک تحصیل کردم به خاطر خوبگاه.
    همه چی پولیه. یه اتاق تو زیرزمین با یه تخت رو میدن ماهی ۴ هزار کرون. مسکن دانشجویی ۲۸ متری که استودیو هست یعنی اتاق خواب جدا نداره تو همون اتاق نشیمن میخوابی، اجارش ماهی ۶ هزار تا ۷ هزار کرون در میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در مورد وضعیت غذاهای Carleton University توضیح دهید؟ ..ببخشید جسارتا صبحانه و شام هم میدن!!!!!! کلا چیز رایگانی هم این دانشگاه در اختیار دانشجویانش میذاره برای خوردن..جون بگیریم؟؟؟؟سپاس
    هیچ چیزی مفتی و رایگان نیست. Everything is Money!
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    هیچ چیزی مفتی و رایگان نیست. Everything is Money!
    نمونه ای از تصدیق حرف بنده:
    Article Processing Charges (APC) Information

https://www.mdpi.com/apc

Bottled water - price

https://www.globalproductprices.com/Switzerland/mineral_water_prices/

به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)