نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

معمولا در دانشگاه ها چند جای مختلف برای غذا خوردن هست که غذاهای متفاوتی دارند (بعضی مواقع دانشگاه هایی که جمعیت خارجیهاشون بالاست غذای حلال هم دارند). از نظر کیفیتی به اون صورت بالا نیست ولی مثل غذاهای سلف ایران ارزون هم نیست. دانشجوهای ریسرچ معمولا اکثر مواقع خودشون غذا میارن دانشگاه و در اکثر جاها امکانات نگهداری و گرم کردن هم براشون هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان برای غذای دانشگاه مثل ایران پول هم میگیرند؟ غداهاش خوبه؟‌یا بهتره خونه تخم مرغ سوسیس بپزیم فقط؟ لوووووووووووووووووووووول
    غذا های دانشگاهها مثل خوابگاههاش همیشه از بیرون گرونتره چون در واقع پول convenience رو میگیرن! حداقل در دانشگاههایی که من دیدم (در کانادا) کیفیت غذاها هم در مجموع بالاتراز بیرون نبود. در ضمن غذای معروف به دانشجویی در اینجا ماکارونی پنیرزده است (macaroni and cheese) که از سوسیس و تخم مرغ ارزونتر درمیاد

Junior Member

غذاهایی که گوشت های حلال داره کم هستند .

Junior Member

به نطر من كه بايد به فكر اشپزي بود چون نميشه به غذاهاي دانشگاه اطمينان كرد ,اين يعني من طرفدار گروه دوم هستم.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad110 نمایش پست ها
    به نطر من كه بايد به فكر اشپزي بود چون نميشه به غذاهاي دانشگاه اطمينان كرد ,اين يعني من طرفدار گروه دوم هستم.
    یعنی چی نمیشه اعتماد کرد؟ مگه غذای دانشگاه سیانور داره؟
    به نظر من که بهتره آدم از غذاهای کشورهای مختلف استقبال کرد..این خودش یه چیز جدیده و کلی fun داره.....من که حاضر نیشتم برم امریکا و سبزی قورمه و دیزی ایران رو بخورم!
    جای جدید می طلبه همه چیزت جدید بشه...یه پوست اندازی کامل
    I love you USA

Banned
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    یعنی چی نمیشه اعتماد کرد؟ مگه غذای دانشگاه سیانور داره؟
    به نظر من که بهتره آدم از غذاهای کشورهای مختلف استقبال کرد..این خودش یه چیز جدیده و کلی fun داره.....من که حاضر نیشتم برم امریکا و سبزی قورمه و دیزی ایران رو بخورم!
    جای جدید می طلبه همه چیزت جدید بشه...یه پوست اندازی کامل
    با ایشون موافقم
    انسان باید سعی کنه انعطاف پذیر باشه
    مخصوصا مایی که میریم تو کشور دیگه باید سعی کنیم که به اونجا و همه چیزش عشق بورزیم
    نه اینکه هویتمون رو از دست بدیم
    به نظر من همیشه ایرادمون اینه که ساز مخالف میزنیم
    البته از بحث شیرین عذا اومدیم بیرون

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام دوستان اگه تن ماهی پولک نداشت چی ؟یا اگه ظرفهایی که باهاش گوشت زبح اسلامی رو درست میکنن اسلامی شسته نشده باشه چی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه تن ماهی پولک نداشت چی ؟یا اگه ظرفهایی که باهاش گوشت زبح اسلامی رو درست میکنن اسلامی شسته نشده باشه چی؟
    سلام دوست عزیز
    کلا هیچ اشکالی نداره شما با نیت به اینکه به صورت اسلامی آماده شده می خوری ایشالله که خدا قبول می کنه! اگر هم قابل تحمل نیست برای شما کلا قید خارج از کشور رو بزن

Banned

واقعا برای من هم مهمه ولی چون نرفتم هنوز چیزی نمیتونم بگم.
    میشه زنگ بزنید و بپرسید ار کسی که شرع و دین سرش میشه و شما قبولش دارین. ی چیزی تو مایه های استفتا ولی کلا اینو میدونم چیزی رو که بهش اطمینان ندارین حلاه. حالا منظورم ظرفه و نوع شستنش. نه اینکه ادم خودشو به خنگی بزنه هر گوشتی رو بخوره! یا اینکه مثلا اشپز دستش به غذا خورده معلوم نیست دستش پاک بوده یا نه
    چیز ی گیرتون اومد به منم بگین

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    واقعا برای من هم مهمه ولی چون نرفتم هنوز چیزی نمیتونم بگم.
    میشه زنگ بزنید و بپرسید ار کسی که شرع و دین سرش میشه و شما قبولش دارین. ی چیزی تو مایه های استفتا ولی کلا اینو میدونم چیزی رو که بهش اطمینان ندارین حلاه. حالا منظورم ظرفه و نوع شستنش. نه اینکه ادم خودشو به خنگی بزنه هر گوشتی رو بخوره! یا اینکه مثلا اشپز دستش به غذا خورده معلوم نیست دستش پاک بوده یا نه
    چیز ی گیرتون اومد به منم بگین

من نمی دونم شما این سوال رو جدی می پرسید یا دارین آدمای مذهبی رو مسخره می کنید!!!

اما اگر جدی می پرسید باید بگم که انشالا وقتی رفتید می بینید که مسلمان های بسیار معتقدرتری از شما هم آنجا دارن زندگی می کنن. برای حلال بودن غذاها هم معمولا سازمانهای اسلامی و انجمن های دانشجویی مسلمانان پیگیری های لازم رو انجام می دن.

یعنی چی که "اگه ظرفهایی که باهاش گوشت زبح اسلامی رو درست میکنن اسلامی شسته نشده باشه چی؟" یا "مثلا اشپز دستش به غذا خورده معلوم نیست دستش پاک بوده یا نه"

بهداشت بهداشته دیگه چه فرقی می کنه کجا!! حتما اون آشپز مسائل بهداشتی رو رعایت می کنه. یعنی شما توی ایران هر رستورانی میرین ، چک می کنین آشپز دستشو شسته یا نه! خب سازمان های واسه این کار هست و شما باید به اونها اعتماد کنین.
    چیزی که باعث میشه من شک کنم این سوال شما واقعی باشه اینه که هنوز نمی دونید حلال نبودن غذا با نجس و پاکی فرق داره. گوشتی که اسلامی ذبح نشده باشه رو نمی شه خورد ولی نجس نیست که.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)