نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

سلام بروبچز گل
    بعد از مشکل عظیم موال که به سلامتی من حلش کردم و راهکار اون رو هم گفتم، میرسیم به غذا
    واللا تو بلاد کفر همه چی پیدا میشه. مثلا دفه اول که رفتم خرید، کفم برید از تنوع اجناس. شاید 20 جور نون داشتن ! ( البته به جز سنگک )
    حلال حروم هم نگران نباشین باز همه چی هست. فروشگاه های پاکستانی و ......
    تو خود دانشگاه هم بعضی وقتا تو یکی از رستوران ها غذای حلال هست. اگر هم نباشه میشه به هرحال ازچیز های دیگه استفاده کرد. همون جوریکه گفتم اینقدر تنوع زیاده که شما اصلا حوصلتون سر نمیره از خوردن غذا های غیر گوشتی.
    برای سس ( و غذا های آماده مثل سالاد پاستا ) هم بعضی هاشون یه درصد خیلی کم wine دارن. ( مثلا تصور کنین کل یه قفسه به طول 10 متر از بالا تا پایین سس هست، پس میشه یه چیزی انتخاب کرد که الکل نداشته باشه ، چون روش به طور دقیق نوشته که چیا چپوندن توی بسته) ضمن اینکه ظاهرا تا یه درصدی الکل تو اسلام اشکال نداره ( ظاهرا 0.5 درصد) ( البته بنده بنا به دلیل تحقیقات نفتی، متاسفانه فرصت نشد یه سری هم به حوزه بزنم، دوستانی که شرفیاب شدن میتونن نظر منو تو درصد تکمیل کنن )
    روغن هم تا جایی که من دیدم و میدونم کلا از روغن گیاهی استفاده میشه برای سرخ کردن.
    ولی چون دوست عزیز، هاشمیان e جان ! ( هنوزم این بابا تو کانال 4 برنامه داره ؟ ) به جواب برسن، باید عرض کنم معمولا نه ! چون غذایی که پخته میشه ( و تو خوابگاه های دانشگاه سرو میشه) ( اون خوبگاه هایی که پول مثلا 2 وعده غذا رو هم میارن رو کرایه ) برای همه ملل هست، گوشتش حلال نیست.
    ضمنا میشه به هرحال هفته ای 3-4 بار هم آشپزی کرد و غذای گوشتی حلال دزست کرد و بقیه روز ها هم تو یکی از رستوران های دانشگاه سی فود یا چیزه دیگه غیر گوشتی خورد. ( کاری که خودم میکنم ).
    حاجی با پلو پز و اینا زیاد سخت نیست آشپزی و وقت زیادی هم نمیگیره. حتما یکی با خودت بیار !
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

سلام دوست عزيز:
    پلو پز ايران اينجا (اختلاف ولتاژ)كار نخواهد كرد. پس لطفا همين جا يكى بخريد.
    موفق باشيد

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والا تو دیار ما که کار فرمودن.ولی خب اس تیتس چون کلاسش بالاتره، باید بری اونجا بخری.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

یه دانشجوی دکترا به طور روزانه چقدر وقت آزاد می تونه داشته باشه که بشه غذا هم درست کرد. لطفا کسانی که تجربه دارن جواب بدن.

خیلی ممنون!
    ليس للانسان الا ما سعي !

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والله یه 2-3 ساعتی وقت میشه. به هرحال برای 4-5 بار آشپزی تو خونه وقت هست. نگران نباشین. ولی زهره خانوم ها راست میگه ها. ملت دارن واسه پذیرش و ویزا و هزار تا درد بی درمون دیگه دست و پا میزنن، ما اینجا کلاس آشپزی را انداختیم ;D

اگر تو سس هاشون الکل می زنن بعد بچه های زیر ۱۸ یا ۲۱ سال هم نمی تونن اون سس رو بخرن؟ قطعا باید درصد الکلش خیلی پایین باشه نه؟

لازم نیست آدم هر روز غذا درست کنه. یه بار که یه عالمه درست کنی بذاری یخچال، 3-4 روز جواب میده.
    زهره سخت نگیر زیاد. بالاخره آدم خوبه به فکر همه چی باشه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    لازم نیست آدم هر روز غذا درست کنه. یه بار که یه عالمه درست کنی بذاری یخچال، 3-4 روز جواب میده.
    modir آدم چطور میتونه 3-4 روز یه مدل غذا رو اون هم غذایی که تو یخچال بزاری بخوره
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    modir آدم چطور میتونه 3-4 روز یه مدل غذا رو اون هم غذایی که تو یخچال بزاری بخوره
    وقتی تو اون شرایط قرار گرفتی یاد میگیری چطوری بخوری
    3-4 روز که خوبه دعا کن بیشتر نشه ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اولا که من میتونم !
    ثانیا خب بیشتر از یه مدل درس کن شما که ماشالا powermanی !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)