نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

سلام
    اين آقايوني كه از رفتن به خدمت اجباري به بيرون مرزها فرار مي‌كنند...، اينجا ديـــــگه بايد غذا درست كنند 8) :P چاره ديگه اي نداره.... يك راه خوب كه ممكنه مفيد باشه: همراه كتابهايتان يك نسخه از كتاب آشپزي " رزا منتظمي" هم ببريد!.... جواب ميده ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

مامان من دستور غذا ها رو برام نوشته!! و من هم شنبه و یکشنبه با پلو پز برنج رو برای ۲-۳ روز می پزم و خورشت هم معمولا دو نوع درست مکنم و این جوری ۴ روزی رو سپری می کنم باقی روز ها هم تن ماهی یا غذا هایی که بشه با نون خورد استفاده می کنم.
    راستی یادم رفت بگم به جز وجی برگر و ساندویج ماهی اینجا پیتزای پنیر و قارچ هم هست. اینجا تو این دو نوع پیتزا فقط نون و پنیر و قارچ می ریزن و هیچی دیگه نداره و بدرد ما ها می خوره.
    در مورد پلوپز پارس خزر پلپ پز ۱۱۰ ولت ۴ نفره داره. هرچند من به دلیل اضافه بار پلو پز رو حذف کردم و آمریکا یکی خریدم. اینجا خیلی ارزون تر از ایرانه ولی برنج خوب نمی شه بیشتر شکل پلو های چینی ژاپنی میشه!!!

سلام
    من یک سوال دارم. اگه ما بخواییم عذا بیرون بخوریم . خرجش زیاد میشه؟ اخه بابا ادمی که باید در هفته درس بخونه و همین طور 20 ساعت در هفته توی ازمایشگاه باشه دیگه فکر می کنید وقت داره بیاد شام درست کنه؟ :
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام
    من یک سوال دارم. اگه ما بخواییم عذا بیرون بخوریم . خرجش زیاد میشه؟ اخه بابا ادمی که باید در هفته درس بخونه و همین طور 20 ساعت در هفته توی ازمایشگاه باشه دیگه فکر می کنید وقت داره بیاد شام درست کنه؟ :
    من يکي از دوستام که خيلي باهاش در تماسم، خيلي به ندرت خودش غذا درست ميکنه. بطوريکه بعد از 2 سال که رفته، وسايل آشپزخونش خيلي کمه و هميشه از بيرون ميخوره. البته شايد به شهر و ايالتشم مربوط شه! چون خودش ميگه که غذا بيرون ارزونه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام
    من فکر نمیکنم غذای بیرون پرخرج بشه با 5-7 دلار میشه یک غذای خوب خورد اما کیفیتم مهمه .کسایی که اونجاند یک سایتی هست http://fitday.com/ که روزانه ماده غذایی که میخورید وارد میکنید بهتون میگه چقدر کم دارید معمولا اگه غذای بیرون میخورید supplemenary .باید ویتامین زینک و..بخورید.خیلی همه تغذیه در پیشرفت تحصیلی
    The truth of my life:I`m only looking for you

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84

مامان من دستور غذا ها رو برام نوشته!! و من هم شنبه و یکشنبه با پلو پز برنج رو برای ۲-۳ روز می پزم و خورشت هم معمولا دو نوع درست مکنم و این جوری ۴ روزی رو سپری می کنم باقی روز ها هم تن ماهی یا غذا هایی که بشه با نون خورد استفاده می کنم.
    راستی یادم رفت بگم به جز وجی برگر و ساندویج ماهی اینجا پیتزای پنیر و قارچ هم هست. اینجا تو این دو نوع پیتزا فقط نون و پنیر و قارچ می ریزن و هیچی دیگه نداره و بدرد ما ها می خوره.
    در مورد پلوپز پارس خزر پلپ پز ۱۱۰ ولت ۴ نفره داره. هرچند من به دلیل اضافه بار پلو پز رو حذف کردم و آمریکا یکی خریدم. اینجا خیلی ارزون تر از ایرانه ولی برنج خوب نمی شه بیشتر شکل پلو های چینی ژاپنی میشه!!!
    اگه آبشو هم کمتر بریزی باز مثل پلو چینی ها میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M2007
    نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84

اگه آبشو هم کمتر بریزی باز مثل پلو چینی ها میشه؟
    I've also heard about that. Iranian rice cookers are different that rice cookers here in US.z
    Read, Think, then Talk....z

در امریکا قیمت برق ارزون تر از گاز هست؟ یعنی این که بچه ها در مورد پلوپز و داشتنش صحبت می کنن بعلت قیمت برق و گاز هست یا دلیل خاصی داره.
    . يك راه خوب كه ممكنه مفيد باشه: همراه كتابهايتان يك نسخه از كتاب آشپزي " رزا منتظمي" هم ببريد!.... جواب ميده ..
    توی نسخه ای که من دارم (سال 70-71) اخرش یکسری عذا نوشته مخصوص دانشجوهاست (با همین عنوان) ولی خوب بیشتر در مورد عذا های ساندویچی هست.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

نه خیر عمو جون. بحث راحتی اونه. برنج + آب + نمک+ روغن+ سیب زمینی ( اگه دوست داشتی ) رو میریزی تو، 1 ساعت بعد حاضره
    به همین راحتی، به همین خوشمزگی ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)