نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

آمریکا همه چیز برقیه!! اینجا گاز( اجاق گاز) هم برقیه!! سیستم گرمایش هم همین طور. در ضمن برق هم ارزون نیست. ولی چاره ایی نیست.

راستی خیابون های آمریکا چاله هم داره!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط atousa
    اصلا میدونین ما برای چی پیشرفت نمی کنیم؟ چون نمی دونیم جای هر چیزی کجاس؟
    منبع: بابک
    بگذار منم در این فضای خفقان یک جمله نقل قول کنم از مدیر محترم و بسیار عالی
    اگه غیر مرتبط با تاپیک صحبت کنید کاربر شما مسدود میشود

مسدود شدن اسم کاربری =شهادت در راه خدا ;D

اینم یک جمله مرتبط با تاپیک :اگه از گشنگی مردید بهتر از اینه که غذای دانشگاها بخورید
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

آمریکا همه چیز برقیه!! اینجا گاز( اجاق گاز) هم برقیه!! سیستم گرمایش هم همین طور. در ضمن برق هم ارزون نیست. ولی چاره ایی نیست.
    سلام
    مگه تو آمریکا شبکه ی گاز شهری وجود نداره؟

با تشکر از دوستان بخاطر اطلاعاتی که در مورد وضعیت غذای دانشجویی در آمریکا دادند.

Senior Member maryamf آواتار ها

شاید جاش اینجا نباشه ولی نمی دونم دیگه کجا می تونم بپرسم؟

1. اگه جایی که ما می رویم شهر نسبتا کوچکی باشه و گوشت حلال هم بهداشتی نباشه، خوردن مدام غذای گیاهی و ماهی سلامتی رو به خطر می اندازه! چه کنیم؟
    2. اینکه اگه استادمون دعوت کنه خونه اش، مثلا به افتخار ورود ما یه مهمونی کوچیک 5-6 نفری و سنتی ترتیب بده(اونا هم که یکی از سنتهاشون تعارف انواع مشروبات الکلی هستش) و بی ادبی باشه که غذای گوشتیش و سوپش رو نخوریم و اونم درکش رو نداشته باشه که بابا ما نمیتونیم، چیکار کنیم؟ اونجا که نمیشه توضیح داد... خصوصا که یکی دو تا محدودیت نداریم. گاهی هی باید پشت سر هم توضیح بدیم، این الکل داره نمی خورم، اون یکی گوشت خوکه، این ذبح اسلامی نیست، این آب گوشت توش داره و ...

راستی علاوه بر سس تو بعضی بستنی هاشونم الکل دارن حواستون باشه..

سوال یک شما سوال من هم هست اما حتما" یک راه حل داره.
    اما در مورد سوال دوم . ما که هنوز نرفتیم اما برادرم در انگلیس درس خونده و اتفاقا" مواقعی میشده که استاد دعوتش می کرده اما می گفت خود استاد می دونست و برای من ماهی میاورد و طبیعتا" مشروب هم بهم تعارف نمی کرد. بنظر خود من هم و با توجه به چیزهایی که شنیدم طرف مقابل درک می کنه و احترام متقابل میزاره. تازه شاید ازتون عذرخواهی هم بکنه که نمی دونسته و بعید می دونم این که شما نمی تونید فلان عذاشون رو بخورید بهشون بر بخورده. بازم دوستانی که در حال حاضر در خارج هستند راهنمایی کنند.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf

2. اینکه اگه استادمون دعوت کنه خونه اش.......
    یه زمانی بود این چیزا رو نمیدونستن. اما الان همه میدونن که مسلمونا چی میخورن چی نمیخورن.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    تو خيلي از شوكولاتا هم الكل هست، نوشابه‌هاي انرژي زا هم همينطور. تازه پاستيل ها هم واسه اينكه خوشمزه تر بشن روغن خوك دارن! كلا فكر كنم اگه موقع خريدن برچسبش چك بشه خيلي بهتر هست.

یه چیزی بگم قابله توجه آقایونه شکمو: گفتن در دیار کفر به غیر از ماهی و سبزیجات میشه مرغ هم خورد البته باید اولش یه بسم ا... بگید (میدونم مسخره اس اینم واسه ماس مالیش گفتن!) اما گوشتو واقعا دیگه راه نداره اصرار نکنین
    در ضمن منبعم کاملا موثقه (مامانم دبیره دینیه ;D )

Senior Member maryamf آواتار ها

چون اون استادی که میگم یه دانشجوی مسلمون دیگه هم داشت که هیچ کدوم از اینهارو رعایت نمی کرد و قوانین خودش رو داشت. همسر اون دانشجو هم همینطور و استاده براش جدید بود.. البته من می دونم که راه نداره، دنبال راهکارم..

آره تو همه چی الکل هست، ingredients رو ببینید حتما. من منظورم بستنی هاییه که مثلا تو پارک می فروشن. باید از خود فروشنده بپرسیم..

1. اگه جایی که ما می رویم شهر نسبتا کوچکی باشه و گوشت حلال هم بهداشتی نباشه، خوردن مدام غذای گیاهی و ماهی سلامتی رو به خطر می اندازه! چه کنیم؟
    2. اینکه اگه استادمون دعوت کنه خونه اش، مثلا به افتخار ورود ما یه مهمونی کوچیک 5-6 نفری و سنتی ترتیب بده(اونا هم که یکی از سنتهاشون تعارف انواع مشروبات الکلی هستش) و بی ادبی باشه که غذای گوشتیش و سوپش رو نخوریم و اونم درکش رو نداشته باشه که بابا ما نمیتونیم، چیکار کنیم؟ اونجا که نمیشه توضیح داد... خصوصا که یکی دو تا محدودیت نداریم. گاهی هی باید پشت سر هم توضیح بدیم، این الکل داره نمی خورم، اون یکی گوشت خوکه، این ذبح اسلامی نیست، این آب گوشت توش داره و ...

1.چی بهتر از خوردن ماهی و سبزیجات. نمیبینی این ژاپنیها عین لاک پشت عمر میکنند و عین اسب کار میکنند؟
    2. بهانه معروفی که مقیدها میارن اینه که Vegeterian هستند یا اینکه رژیم ماهی و سبزیجات دارند.

برای الکل هم. کمند ولی همه جا هستند افرادی که کلا باالکل مشکل دارند. میتونی بگی اهلش نیستی و اصلا کاری هم به دلیل که حالا مثلا حرامه، پس روز حساب قیامت چی میشه؟ و اینها نداشته باشی.

خیلی بعیده شما اولین مسلمون یکجایی باشید. میدونید چه قدر عرب، پاکستانی، هندی و... توی دنیا ریخته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)