نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

دوست عزیز اگه شما گوشت قرمز رو از رژیم غذا ایت حذف کنی در مدت کوتاهی به کم خونی دچار میشی ! !

در ضمن فکر کردن به این که چی حلال و چی حروم هست کلی بهت فشار روحی وارد خواهد کرد.

به نظر من خود خدا هم رازی نیست که زندگی بندش اینجوری تحت تاثیر قرار بگیره. من که میگم شما مشروب نخور, گوشت رو هم تا جایی که میتونی حلال تهیه کن در مورد باقیش دیگه سخت نگیر! چون باور کن مشکلاتت واقعا جدی میشه و حتا میتونه شما رو کاملا منزوی کنه.

من یک دوست (دختر) مراکشی دارم که به این چیز ها خیلی پایبنده ولی کاملا به سورت ایزوله تو کانادا زندگی میکنه! راستش ما هم خیلی با ادا و آتفار ‌‌هاش حال نمیکنیم و اگه بخواهیم جایی بریم ترجیم میدیم نبریمش! اگه مهمونی بگیریم دواتش نمیکنیم, چون رفتار ‌‌هاش رو توهین به خودمون و غذا مون میدونیم! تو( یه مهمونی از خونه غذا اوورده بود! ) آن هم تو هیچ مهمونی که از طرف دانشگاه یا بچه ها باشه حاضر نمیشه!
    خودشه و دنیا ای که واسه خودش ساخته!

به نظر من با این طرز فکر خیلی اذیت میشی یا شاید هم نتونی تحمل کنی و برگردی.

موفق باشید

راستش نمیدونم این گوشت حلال چقدر میتونه مارو به به خدا نزدیک یا از اون دور کنه ولی..

من نه در اسمانم و نه در زمین...تنها در گودی دستان خدا زندگی میکنم.اگر خدا دست در نور فرو کند من به بهشت میروم و اگردست در اتش ... به جهنم... اما چه فرق میکند بهشت یا جهنم مهم این است که در دستان خدا باشی!

موفق و همیشه در دستان خدا باشید.

در مورد سئوال مريم بايد بگم كه اين كاملا نرماله كه يه نفر بگه من الكل نمي خورم. حتي يه جورايي هم كلاس داره و خيلي ها به ديده تحسين نگاه ميكنن به طرف.

در مورد گوشت هم همونطور كه يكي از دوستان گفت بعضي جاها ميتوني بگي Vegetarian هستي و براي اونا خيلي عاديه كه افراد Vegetarian ببينن و مشكلي با اين قضيه ندارن.

به هر حال اگه كسي اعتقاد راسخ داشته باشه به نظر من نبايد از اين ملاحظاتي كه ميكنه خجالت بكشه و اگه لازم شد توضيح بده كه همچين اعتقادي داره. يه دليل اينكه خيلي از امثال ما آمريكا و كانادا رو به ايران ترجيح ميدن همين داشتن آزادي انديشه و اعتقاده. پس شما هم نذاريد هيچ چيز شما رو مجبور به عقب نشيني در عقايدتون بكنه: نه قوانين يه كشور و نه فشار در اقليت بودن در جامعه

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

بابا ول کنین این حرفارو. اینجا هیچی زشت نیست. شما آزادی که تا زمانی که به دیگران لطمه نزنی و قانون رو زیر پا نذاری، هر کاری خواستی بکنی. به کسی هم ربطی نداره که شما گوشت حلال فقط میخایی بخوری یا این که اصلا الکل نمیخوری. لازم هم نیست الکی بگی که وج هستی، صاف واستا بگو وج نیستم. گوشت هم میخورم. ولی گوشت حلال.
    اگر هم میخایی روزی 2 تا ابسولت بخوری، باز هم به کسی ربطی نداره ( تا زمانی که مستی به کسی آسیبی نرسونه یا باعث اخلال تو کارت نشه )
    پس محکم وقتی اومدین اینجا روی اعتقادتون بیاستین و بدونین اینجا همه به عقاید هم احترام میذارن و کسی حق نداره شمارو مسخره کنه.

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Senior Member

سلام
    من هم با توجه به شنيده هام نظر ياسين را دارم. تا اونجا كه من شنيده ام مردم آمريكا و كانادا بسيار زياد به عقايد ديگران احترام مي گذارند. اصلا هم براشون مهم نيست كه اعتقاد كسي به اعتقاد خودشون ربطي داشته باشه يا نه. كلا احترام گذاشتن تو فرهنگشونه. اين چيزيه كه من شنيدم. و شنيدم كه تهيه غذاي حلال سخت نيست. بعد از يك مدت كه آدم اونجا بره و راه چاره را ياد بگيره ديگه تهيه غذا راحت ميشه براش

به
    joojoo
    در جواب شما باید بگم که خوردن گوشت مرغ در آنجا صرفا نظر علمای سنی هست.نه شیعه.

خانمها ، آقايون جميعا" سلام
    ظاهرا" اين موضوع غذا به معضل بسيار مهمي تبديل شده
    مورد اول اينكه شما بريد اون طرف ، بالاخره براي غذا هم ميشه يه فكري كرد و مورد دوم اينكه توي آمريكا و كانادا بر اساس اطلاعات موثق بنده توي قصابي ها و گوشت فروشي هاشون (بيشتر ايرانيها و عربها) روي شيشه مغازه مينويسن كه گوشت حلال دارن (منظور گوشت حلال با ذبح اسلاميه) .
    بنابر اين هر وقت به سلامتي تشريف برديد اون طرف گوشت حلال هم مي تونيد پيدا كنيد
    موفق باشيد
    تلاش، قهرمان سازه

in the university I am in here though it is a very small city, they serve halal meat but it is a little bit more expensive
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Aabed:
    دوست عزیز اگه شما گوشت قرمز رو از رژیم غذا ایت حذف کنی در مدت کوتاهی به کم خونی دچار میشی ! !

پاسخ:
    حواستان باشد زیاد خوردن گوشت قرمز هم یکی از عوامل افزایش دهنده سرطان روده است. امیدوارم هیچ کس در دنیا به این بیماری دچار نشود.

حالا یک سوال. فکر میکنم جاش اینجاست. حالا ما چه لغاتی را دیدیم اصلا نمیتوانیم آن غذا را بخوریم؟! جای بحث هم ندارد. کلاس غذا داره کم کم تافل میشه

یک سوال دیگر آن هم راجع به قیمت غذا است و نمیدونم اینجا میوشد پرسید یا نه؟
    قیمت هر وعده غذا تقریبا چقدر است. من یک خوابگاه گرفتم که هر وعده را 4 دلار حساب میکند (البته غذا دانشجوییه). در ضمن دانشجو میتواند نوع غذا را خودش انتخاب کنه
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

اصولا اینجا خیلی جای بحث های مذهبی نیست اما بد نیست این لینک رو هم ببینید :

http://www.saanei.org/page.php?pg=sh...%C7%E1&lang=fa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)