نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    یک سوال دیگر آن هم راجع به قیمت غذا است و نمیدونم اینجا میوشد پرسید یا نه؟
    قیمت هر وعده غذا تقریبا چقدر است. من یک خوابگاه گرفتم که هر وعده را 4 دلار حساب میکند (البته غذا دانشجوییه). در ضمن دانشجو میتواند نوع غذا را خودش انتخاب کنه
    قیمت غذا کاملا" بستگی به نوع غذایی داره که میل می کنید. البته قیمت ها در شهر های مختلف متفاوت است. اگر از غذای دانشگاه استفاده میکنید که بهتره در meal plan باشید وگرنه هر بار به صورت آزاد مبلغ بیشتری بایستی پرداخت کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سارا خانم
    با توجه به این که شما اونجا بودید ممکنه در مورد کیفیت غذا هم بگید. این جا که کیفیت غذای دانشگاهی افتضاح بود. من شنیدم که اونجا هم اش دهنسوزی نیست چون خوب بالاخره عده زیاده دیگه.
    یک سوال دیگه هم دارم نمی دونم جاش این جا هست یا نه. دانشگاه فقط ناهار میده. منظور این که مثل بوفه ما هم توش پیدا میشه یا این که اصلا" ما باید برای شام چی کارکنیم ؟ ;D
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سارا خانم
    با توجه به این که شما اونجا بودید ممکنه در مورد کیفیت غذا هم بگید. این جا که کیفیت غذای دانشگاهی افتضاح بود. من شنیدم که اونجا هم اش دهنسوزی نیست چون خوب بالاخره عده زیاده دیگه.
    یک سوال دیگه هم دارم نمی دونم جاش این جا هست یا نه. دانشگاه فقط ناهار میده. منظور این که مثل بوفه ما هم توش پیدا میشه یا این که اصلا" ما باید برای شام چی کارکنیم ؟ ;D
    سلام

با تجربه من این نظریه 100٪ غلطه

غذای دانشگاه ما که فوق العاده عالی بود بسته به نوع meal plan وعده های غذا متغیره. اما هر سه وعده سرو میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سارا خانم
    سلام

با تجربه من این نظریه 100٪ غلطه

غذای دانشگاه ما که فوق العاده عالی بود بسته به نوع meal plan وعده های غذا متغیره. اما هر سه وعده سرو میشه
    مرسی از پاسخوتون . واقعا" هر سه وعده سرو میشه؟ بابا دمشون گرم مگه اینا شب کلاس میذارن. یا مای بدبختو که RA داریم می خوان شب تا صبح توی ازمایشگاه کارکنیم
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

خانم دکتر سارا:

مرسی از پاسخهایتان. واقعا حضور شما در فروم غنیمته.

غذاها حق انتخاب داره. یعنی یک جور غذا میدهند در هر وعده یا میشود انتخاب کرد.

راستی یک سوال دیگه 4 دلار به طور ثابت برای غذای خوایگاهی در شهر آستین خوبه یا آزاد از بیرون بگیریم. من نمیگم خودمان بپزیم چون نمیدونم نمیرسم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

خانم دکتر سارا:

مرسی از پاسخهایتان. واقعا حضور شما در فروم غنیمته.

غذاها حق انتخاب داره. یعنی یک جور غذا میدهند در هر وعده یا میشود انتخاب کرد.

راستی یک سوال دیگه 4 دلار به طور ثابت برای غذای خوایگاهی در شهر آستین خوبه یا آزاد از بیرون بگیریم. من نمیگم خودمان بپزیم چون نمیدونم نمیرسم.
    سلام خواهش می کنم

دانشگاه ما که هر سه وعده سلف سرویس بود با دسر- بستنی- میوه و حتی می تونستید غذا هم با خودتون ببرین

این هزینه تو شهری که من بودم عالی بود اما بستگی به میزان stipend داره

خانم دکتر سارا:

مرسی از پاسختان.

حالا یک مقدار کمی تر می پرسم. اگر از هزینه stipend برای شما بعد از کسر هزینه خوابگاه که غذا هم میدهد600 دلار بماند خوبه ???
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض پاسخ : پاسخ : غذای دانشگاه

خانم دکتر سارا:

مرسی از پاسختان.

حالا یک مقدار کمی تر می پرسم. اگر از هزینه stipend برای شما بعد از کسر هزینه خوابگاه که غذا هم میدهد600 دلار بماند خوبه ???
    فکر می کنم خوب باشه بعد از چند وقت وام هم میدین ان شا الله ;D

اگر پولی باقی ماند همه اش را حاضرم به بچه های فروم وام بدهم. به خیلیها هم هدیه میدهم

اما هنوز من نمیدونم بقیه پولی که دانشگاه میدهد برای چیه؟ آیا لازم میشود یا ما باید خرج دیگری آنجا انجام بدهیم.

اگر پولی باقی ماند همه اش را حاضرم به بچه های فروم وام بدهم. به خیلیها هم هدیه میدهم

اما هنوز من نمیدونم بقیه پولی که دانشگاه میدهد برای چیه؟ آیا لازم میشود یا ما باید خرج دیگری آنجا انجام بدهیم.
    شما گاها" خرید دارین یا مسافرت میرین. البته میزان پس اندازتون بستگی به نوع خرج کردنتون داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)