صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 145

موضوع: Oklahoma State University

Junior Member

پیش فرض Oklahoma State University

سلام

از دوستانی که تو Oklahoma State University مشغول تحصیل هستن و تجربیاتی دارن یا مثل من پذیرش گرفتن و می خوان برن و کسانی که تازه می خوان برای اینجا Apply کنن، نظرات و تجربیاتشون رو بیان کنند.

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : Oklahoma State University

شما چی پذیرش گرفتین؟
    با چه شرایط؟ gre toefl gpa
    هزینه تحصیل اونجا چجوریه؟
    هزینه زندگی چطور؟
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    شما چی پذیرش گرفتین؟
    با چه شرایط؟ gre toefl gpa
    هزینه تحصیل اونجا چجوریه؟
    هزینه زندگی چطور؟
    من برای فوق مکانیک بدون فاند پذیرش گرفتم.
    با معدل 16/10 ، TOEFL(PBT) 580، GRE:1100
    هزینه تحصیل رو به طور کامل می تونید تو لینک زیر ببینید:
    http://bursar.okstate.edu/tuition.html

در مورد هزینه زندگی باید بگم که اوکلاهوما از مناطقی هست که تو امریکا ارزان هستن و کلا هزینه زندگی پایین هست. یک علتی که من اینجا اپلای کردم این بود که نرخ پذیرش این دانشگاه براساس US News نرخ بالایی بود. البته اگه برای master می خواین برین (نه تنها این دانشگاه بلکه اکثر دانشگاه های امریکا) من پیشنهاد می کنم تا زمانیکه استادی رو پیدا نکردین که شما رو ساپورت کنه و یا توصیه کنه که اپلای کنین، برای پذیرش اقدام نکنین. البته اگه برای phd می رین خوب احتمال گرفتن فاند در دانشگاهها در صورتیکه رزومه خوبی داشته باشین، بسیار بالاست.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

اينجا نوشته براي هر واحد درسي 620$
    اين كه خيلي زياد ميشه.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اينجا نوشته براي هر واحد درسي 620$
    اين كه خيلي زياد ميشه.
    آره زیاده. کلا این دانشگاه برای فوق به ندرت پذیرش با فاند میده. ولی اغلب کسانی که پذیرش گرفتن همون ترم اول تونستن فاند رو بگیرن البته در برخی موارد به صورت partial و از ترم دوم به بعد به صورت کامل.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ميشه بيشتر توضيح بدين؟ چه شرايطي داشتن كه بعد يك يا دوترم دادن؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ميشه بيشتر توضيح بدين؟ چه شرايطي داشتن كه بعد يك يا دوترم دادن؟
    من براساس آماری که خودم داشتم و بعلاوه مکاتبه با دانشگاه و دانشجوهای ایرانی اونجا و از همه مهمتر مکاتباتم با اساتید به این نتیجه رسیدم. دانشگاه به من گفت اگر speaking حداقل 26 تو امتحان iBT گرفته بودم می تونستم قبل از رفتن TA بشم. در عین حال به من گفتن می تونم در همان ترم اول با پیدا کردن advisor مقداری هزینه assistantship از استاد بگیرم که هزینه out of state حذف میشه. البته تمامی این شرایط برای دانشکده مکانیک هست. به نظر من اگه برای مستر اقدام می کنین (برای مکانیک، چون من در مورد رشته های دیگه اطلاع ندارم)، حتما سعی کنین قبل از اپلای کردن یه استاد رو پیدا کنید.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad64 نمایش پست ها
    من براساس آماری که خودم داشتم و بعلاوه مکاتبه با دانشگاه و دانشجوهای ایرانی اونجا و از همه مهمتر مکاتباتم با اساتید به این نتیجه رسیدم. دانشگاه به من گفت اگر speaking حداقل 26 تو امتحان iBT گرفته بودم می تونستم قبل از رفتن TA بشم. در عین حال به من گفتن می تونم در همان ترم اول با پیدا کردن advisor مقداری هزینه assistantship از استاد بگیرم که هزینه out of state حذف میشه. البته تمامی این شرایط برای دانشکده مکانیک هست. به نظر من اگه برای مستر اقدام می کنین (برای مکانیک، چون من در مورد رشته های دیگه اطلاع ندارم)، حتما سعی کنین قبل از اپلای کردن یه استاد رو پیدا کنید.
    سلام دوست عزیز.
    این دانشگاه واسه GPA و واسه رشته computer Science گفته که معدل دو سال آخر رو در نظر میگیره. من معدل دو سال آخرم 17.5 هستش اما معدل کلم 15.06 هستش. میخواستم بدونم که با تو جه به تجربه شما بنده شانس پذیرشم چه طور هستش. با یه تافل بالای 95 و GRE 1100.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    این دانشگاه واسه GPA و واسه رشته computer Science گفته که معدل دو سال آخر رو در نظر میگیره. من معدل دو سال آخرم 17.5 هستش اما معدل کلم 15.06 هستش. میخواستم بدونم که با تو جه به تجربه شما بنده شانس پذیرشم چه طور هستش. با یه تافل بالای 95 و GRE 1100.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما مقاله هم دارین؟ با این شرایط در مورد پذیرش بدون فاند فکر کنید. البته اگه مقاله داشته باشین و یا استادی رو پیدا کردین و جواب مثبت بهتون داده، خوب شانستون بالاتر میره.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad64 نمایش پست ها
    شما مقاله هم دارین؟ با این شرایط در مورد پذیرش بدون فاند فکر کنید. البته اگه مقاله داشته باشین و یا استادی رو پیدا کردین و جواب مثبت بهتون داده، خوب شانستون بالاتر میره.
    دوست خوبم ، اصلا صحیح نیست که با این صراحت بقیه ی دوستان رو نا امید یا امیدوار کنین . درسته که شما از این دانشگاه پذیرش گرفتین ، اما به هر حال شرایط از فرد به فرد ، از سال به سال متفاوته .

یکم توی همین فروم اگر مطالعه بفرمایین میبنین که یک سال از یک دانشگاه بچه ها با معدل 14 پذیرش دارن ساله بعد با 16.5 نمیتونن بگیرن .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین