صفحه 11 از 85 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط parisai نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه اگه برای استرالیا و کانادا اقدام کنیم میتونه تاثیر منفی روی روند پیشروی پرونده یا پذیرفته شدن caseمون برای هر کدوم داشته باشه آیا؟
    هیچ مشکلی ندارد. با خیال راحت اپلای کنید

Junior Member

سلام

فرآیند مهاجرت به استرالیا از طریق کارگر ماهر چقدر طول میکشه؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jasper نمایش پست ها
    سلام

فرآیند مهاجرت به استرالیا از طریق کارگر ماهر چقدر طول میکشه؟
    پست های قبلی رو خوب بخونید جوابتون رو پیدا میکنید. اول ببینید که برای چه ویزایی میخواهید اپلای کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

دوستان این تاپیک خیلی مطالبش پراکندست میشه شمرده بهم بگید یا سایتی وبلاگی که مرتب مراحل رو توضیح داده نشون بدید بگه شرایط اقامت دائم استرالیا چیه؟ میشه ابتدا بدون زبان اقدام کرد؟
    26-02-2014

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    دوستان این تاپیک خیلی مطالبش پراکندست میشه شمرده بهم بگید یا سایتی وبلاگی که مرتب مراحل رو توضیح داده نشون بدید بگه شرایط اقامت دائم استرالیا چیه؟ میشه ابتدا بدون زبان اقدام کرد؟
    به سایت migranthelp.com مراجعه کنید. همه مراحل رو توضیح داده.
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member takhsha آواتار ها

سلام من لیسانس گرافیک دارم اسبانسر دارم ولی فامیل دورمه ایلتس 7
    2سال سابقه کار در رشته خودم 24 سالمه دارم واسه فوق میرم استرالیا از همه بروسه اقامت هم خبر دارم فقط میخوام بدونم رشته من تو لیست مشاقل مورد نیاز نیست باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

بچه ها من امروز با 2تا از دوستانم تو سیدنی صحبت میکردم میگفتن اینجا صحبت از اینه که از 1جولای به بعد برا مسلمونا یه محدودیت هایی بذارن!
    در وافع نمیخوان مسلمون ها رو دیگه راه بدن! میگفتن صحبت از اینه که چنین لایحه ای بدن!

کسی اطلاعات دقیق تری داره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wollongong

شایعه ای بیش نیست !

Junior Member

سلام. يه سوال داشتم، بدون داشتن نامه اسسمنت ميشه پروسه مهاجرت رو به جريان انداخت و بعد نامه اسسمنت رو براشون فرستاد؟
    آخه من مداركمو حدود 1 ماه پيش براي اسسمنت به EA فرستادم ولي بعيد ميدونم نامه تاييدشون تا قبل از اول جولاي به دستم برسه. با قوانين جديد هم امتياز نميارم
    من شنيدم اگه بشه آدم فايلشو باز كنه ديگه قوانين جديد شاملش نميشه. نميدونم بدون اين نامه فايلو باز ميكنن اونجا برامون يا نه!
    ممنون ميشم دوستاني كه ميدونن جواب بدن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zero نمایش پست ها
    سلام. يه سوال داشتم، بدون داشتن نامه اسسمنت ميشه پروسه مهاجرت رو به جريان انداخت و بعد نامه اسسمنت رو براشون فرستاد؟
    آخه من مداركمو حدود 1 ماه پيش براي اسسمنت به EA فرستادم ولي بعيد ميدونم نامه تاييدشون تا قبل از اول جولاي به دستم برسه. با قوانين جديد هم امتياز نميارم
    من شنيدم اگه بشه آدم فايلشو باز كنه ديگه قوانين جديد شاملش نميشه. نميدونم بدون اين نامه فايلو باز ميكنن اونجا برامون يا نه!
    ممنون ميشم دوستاني كه ميدونن جواب بدن
    اگر آنلاین لاج کنید، 28 روز فرصت دارید تا مدارک رو به پرونده تون اضافه کنید.آیلتس و اسسمنت EA جزو مدارکی هستند که از همان ابتدا ( در این 28 روز)باید لاج شوند.
    فکر میکنم که اسسمنت EA الان حدودا 4 ماه طول میکشه.( زمان ما-آخر سال 2008- 2 ماه بود....یادش به خیر جوونی!)
    تا الان تمامی قوانین جدید مهاجرت استرالیا عطف به ما سبق شده اند. هرچند گفته شده که قوانین جدید عطف به ماسبق نمیشوند.( درمورد قبلی ها هم همین رو گفتند ولی عطف به ما سبق کردند)
    دوستانه توصیه میکنم که اگر با سیستم جدید امتیاز نمیارید یا آیلتستون رو بالا ببرید یا از یکی از استانها اسپانسرشیپ بگیرید. ( اگر اسپانسرشیپ بگیرید هم با 100 امتیاز پاس میکنید! هم مثل ما موهاتون توی صف انتظار سفید نمیشه!) - اگه حوصله اش رو دارید هم مثل من برای کبک هم اقدام کنید( اگر2008 که کارهای استرالیا رو شروع کردم برای کبک اقدام کرده بودم الان تو مونترال بودم!)
    ویرایش توسط icarus : April 1st, 2011 در ساعت 06:55 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)