صفحه 12 از 85 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام

من تازه وارد بخش استرالیا هستم.و تمام پست ها ی قبلی رو خوندم و نمی خوام مثل کانادا وکیل بگیرم(جون هیج کاری نمیکنه)...یه چند تا سوال برام مطرحه که نتونستم درست بفهمم و ممنون میشم با ذکر شماره جواب بدید.
    من لیسانس نرم افزار دارم.
    31 سال
    متاهل
    همسرم هم 31 و لیسانس نرم (هم کلاسی بودیم )
    کارم هم در رابطه با شبکه و وب سایت هست.
    سال 2.5 بیمه درام ولی از 2005 دارم برای یک شرکت تمام وقت کار میکنم..
    آیلتس آکادمیک 7 گرفتم ولی اصلش پیشم نیست و یکی از اسکسیل ها 6.5 هست ولی بقیه 7 به بالا

حالا سوال
    1-آکادمیک قبوله
    2-من 15 از میگیرم؟
    3-بیمه حتما باید ارایه شود یا نامه شرکت کفایت میکند؟
    4-اگر همسرم آیلتس نگیرد میشود (فرض بر اینکه نیاز به امتیازش نباشه؟؟)
    5-برای استفاده از امتیاز فارسی فقط نامه از دانشگاه که لیسانس رو فارسی گذرونده کفایت میکنه؟
    6-رشته من 60 امتیازه هست دیگه ایشالا؟
    میشه لطفا بگید که امتیاز من 120 میشه یا کمتر؟؟؟و رودن محاصبه رو بگید..

پیشاپیش از این بزرگواری ممنونم
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

aziking گرامی
    با توجه به رشته شما، اولین کار شما اینه که ببینید اصلا جزو رشته هایی که استرالیا میخواهد هستید یا نه؟
    اینجا:
    http://www.immi.gov.au/skilled/sol/

schedule3 رو چک کنید.
    اگر رشته تون نیست 175 رو نمیتونید اقدام کنید و باید ببینید که کدام استان رشته شما رو میخواهد و برای 176 اقدام کنید که سیستم امتیازدهی آن کمی متفاوت است.
    ویرایش توسط icarus : April 3rd, 2011 در ساعت 12:16 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

سلام و مرسی از راهنمایی شما

والا تو schedule3نیست ولی تو schedule4 هست...حالا تکلیف چیه؟؟یعنی برم 176 دنبالش بگردم؟؟

بازم ممنون دوست عزیز
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

بله. 176 رو چک کنید. 7 تا استان هست که آدرس سایتهاشون در پست شماره 80 همین تاپیک هست. ببینید که در لیست SMP هاشون رشته شما هست یا نه.
    اگربود و رشته شما پر نشده بود باید اول مدرکتون اسس بشه تا بتونید اقدام کنید.
    اگر نبودفعلا permanent رو فراموش کنید و ویزاهای temporary رو بررسی کنید. ( یکی از دوستان من با temporary رفتن استرالیا و بعد از دوسال ویزاشون permanent میشود.که متاسفانه در این مورد اخیر من اطلاعات چندانی ندارم)
    پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام به همگی
    من 27 ساله و متاهل هستم رشته تحصیلی من مهندسی عمران هست و 2 سال سابقه کار دارم اگر بتونم ایلتس 6 بگیرم شانس من برای مهاجرت به استرالیا چقدر هست؟(در ضمن همسر من مدرک لیسانس مدارک پزشکی داره و 1 سال سابقه کار و 27 ساله ،بدون مدرک ایلتس)
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    بله. 176 رو چک کنید. 7 تا استان هست که آدرس سایتهاشون در پست شماره 80 همین تاپیک هست. ببینید که در لیست SMP هاشون رشته شما هست یا نه.
    اگربود و رشته شما پر نشده بود باید اول مدرکتون اسس بشه تا بتونید اقدام کنید.
    اگر نبودفعلا permanent رو فراموش کنید و ویزاهای temporary رو بررسی کنید. ( یکی از دوستان من با temporary رفتن استرالیا و بعد از دوسال ویزاشون permanent میشود.که متاسفانه در این مورد اخیر من اطلاعات چندانی ندارم)
    پیروز باشید
    ارسال مدارک (آرامکس) 30/03/2011
    دریافت سفارت 03/04/2011
    فایل نامبر
    15/07/2011
    مصاحبه؟؟؟ زبان فرانسه (6،5) زبان انگلیسی (9،9)

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من 27 ساله و متاهل هستم رشته تحصیلی من مهندسی عمران هست و 2 سال سابقه کار دارم اگر بتونم ایلتس 6 بگیرم شانس من برای مهاجرت به استرالیا چقدر هست؟(در ضمن همسر من مدرک لیسانس مدارک پزشکی داره و 1 سال سابقه کار و 27 ساله ،بدون مدرک ایلتس)
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    اشکان گرامی
    پست های شماره 95 و 112 رو بخونید. در نظر داشته باشید که از 1 جولای 2011 به بعد سیستم امتیاز بندی عوض میشود.
    رشته شما در لیست هست پس برای 175 میتونید اقدام کنید:
    1- اگه رشته تون رو اسس کرده اید و میرسید تا قبل از 1 جولای 2011 پرونده تون رو باز کنید اینجا ببینید امتیاز میارید یا نه:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ligibility.htm
    2- اگر اسس نکرده اید به قبل از 1 جولای 2011 نخواهید رسید پس اینجا ببینید که امتیاز میارید یا نه:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...hats-new.htm#h
    در قسمت:Factsheet on the new points Test

لازم به ذکر است که سیستم امتیاز بندی جدید استرالیا درر نظر دارد که افراد با تحصیلات بالا، دانش زبان بالا و تجربه کار زیاد را جذب نماید. به همین دلیل آیلتس 6 دیگر دارای امتیازنیست و امتیاز زبان از آیلتس 7 در تمام مهارتها تازه شروع میشود.

دوستان سلام
    من شنیدم کسانی که مالزی یا هندوستان دانشجو هستند راحت تر و سریع تر میتونن برای مهجارت به استرالیا اقدام کنن درسته؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein63 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من شنیدم کسانی که مالزی یا هندوستان دانشجو هستند راحت تر و سریع تر میتونن برای مهجارت به استرالیا اقدام کنن درسته؟
    خیر. هر دو جزو کشورهای high risk هستند. تنها دانشجوهایی در دنیا که میتوانند راحتتر و سریعتر برای استرالیا اقدام کنند آنهایی هستند که در خود استرالیا درس میخوانند. نه حتی کانادا ، آمریکا، انگلیس و......
    آنهایی هم که استرالیا درس میخوانند برایشان شرط و شروطی هست.

من دندانپزشکی رو تو ایران دارم تموم میکنم و میخوام تخصص بگیرم تو رشته ما هم هزینه به شدت بالاست و به شدت هم رقابتیه حالا سوال من اینه که رشته من چه به عنوان دندانپزشک و چه به عنوان متخصص تو لیست هست اما من نمیدونم که الان تو ایران تخصص بگیرم و بعد پرونده مهاجرت باز کنم و یا یه راست برم سراغ پذیرش برا تخصص از استرالیا هزینه ها تو استرالیا 3-4 برابره و قبول شدنش با احتمال کمتره به نطرتون کدوم راهو انتخاب کنم لطفا دقیق راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من دندانپزشکی رو تو ایران دارم تموم میکنم و میخوام تخصص بگیرم تو رشته ما هم هزینه به شدت بالاست و به شدت هم رقابتیه حالا سوال من اینه که رشته من چه به عنوان دندانپزشک و چه به عنوان متخصص تو لیست هست اما من نمیدونم که الان تو ایران تخصص بگیرم و بعد پرونده مهاجرت باز کنم و یا یه راست برم سراغ پذیرش برا تخصص از استرالیا هزینه ها تو استرالیا 3-4 برابره و قبول شدنش با احتمال کمتره به نطرتون کدوم راهو انتخاب کنم لطفا دقیق راهنماییم کنید
    دوست عزیزم،

در صورتی که شرایط آکادمیک خوبی داشته باشی پیشنهاد من اینه که از طریق تحصیلی اقدام کنی. چون در صورت گرفتن کمک هزینه مالی کامل هم مشکل مالی نخواهی داشت، هم اینکه روند و پروسه کم دردسر تر و راحت تری خواهد داشت. من میشناسم کسایی رو که همینکارو کردن و الان دارن تخصص میخونن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)