صفحه 13 از 85 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

درود، من شنیدم برای دانشجویان ایرانی یکی از شرایط گرفتن PR داشتن کارت پایان خدمت سربازیه؟ آیا این صحت داره؟ خیلی ممنون.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4 نمایش پست ها
    درود، من شنیدم برای دانشجویان ایرانی یکی از شرایط گرفتن PR داشتن کارت پایان خدمت سربازیه؟ آیا این صحت داره؟ خیلی ممنون.
    دانشجویان خارجی که پس از پایان تحصیل میخواهند برای اقامت اپلای کنند میتوانند بسته به شرایطشون برای یکی از ویزاهای زیر اپلای کنند:
    885 یا 886 که ویزای اقامت دایم هستند یا 487 و 485 که ویزای اقامت موقت هستند:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ons-inside.htm

در هر صورت داشتن کارت پایان خدمت یا همان military discharge certificate برای متقاضی الزامی هستش.مثلا برای 885:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...w-to-apply.htm

قسمت Application Document Checklist 885
    یک فایل pdf هست که مدارک لازم رو نشون میده. در اولین سطر صفحه 4 این فایل کارت پایان خدمت رو خواسته.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

خیلی ممنون از پاسخ کاملت دوست عزیز

جایی که گفتی نوشته: Military discharge certificates for any applicant included in the application who has served in the miliary

یعنی کسایی که سربازی نرفتن و با وثیقه رفتن استرالیا چون کارت پایان خدمت ندارن بهشون PR نمیدن؟ این طوری که باید استرالیا رو بی خیال بشیم؟ ای بابا...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ کاملت دوست عزیز

جایی که گفتی نوشته: Military discharge certificates for any applicant included in the application who has served in the miliary

یعنی کسایی که سربازی نرفتن و با وثیقه رفتن استرالیا چون کارت پایان خدمت ندارن بهشون PR نمیدن؟ این طوری که باید استرالیا رو بی خیال بشیم؟ ای بابا...
    بله متاسفانه اینجوری هستش.
    ضمنا امضاتون خیلی جالبه چون به نکته عمیقی اشاره کرده.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    بله متاسفانه اینجوری هستش.
    ضمنا امضاتون خیلی جالبه چون به نکته عمیقی اشاره کرده.
    خیلی ممنون، البته این جمله ش یه کم واسم مبهمه چون نوشته who has served in the military خوب ما که نرفتیم چی؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wollongong

پایان خدمت و کارت معافیت برای کسانی که اونجا 2 سال درس خوندن الزامی نیست!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط noki_6630 نمایش پست ها
    پایان خدمت و کارت معافیت برای کسانی که اونجا 2 سال درس خوندن الزامی نیست!
    noki_6630 عزیز
    ممنون میشوم رفرنسی که بر اساس اون میفرمایید رو بهش اشاره کنید و مارو راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wollongong

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    noki_6630 عزیز
    ممنون میشوم رفرنسی که بر اساس اون میفرمایید رو بهش اشاره کنید و مارو راهنمایی کنید.
    از وکیلی پرسیدم که تو خارج ایران کارهای مربوط به دانشجویی و اقامت رو انجام میده
    ولی خوب یکم جای بحث داره:
    اول: کسانی که پایان خدمت ندارند از کشور نمیتونند خارج شوند مگر با آفر یا وثیقه
    دوم: حالا گیریم یکی اصلا تو کشوری هست که میلیتاری سرویس ندارند! پس نباید به استرالیا بره؟
    رفتن به سربازی از قانونهای همون کشور هست و کشور دیگه نمیتونه اجبار کنه . ولی باز دوست دارم از تجربیات شماها استفاده کنم و به هم مکمک کنیم. من خودم عازم هستم !.

سلام. شغل مترجمی زبان یا گرافیک و هنر مورد پذیرش مشاغل استرالیا هست؟؟؟؟میشه روش کار کرد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط noki_6630 نمایش پست ها
    از وکیلی پرسیدم که تو خارج ایران کارهای مربوط به دانشجویی و اقامت رو انجام میده
    ولی خوب یکم جای بحث داره:
    اول: کسانی که پایان خدمت ندارند از کشور نمیتونند خارج شوند مگر با آفر یا وثیقه
    دوم: حالا گیریم یکی اصلا تو کشوری هست که میلیتاری سرویس ندارند! پس نباید به استرالیا بره؟
    رفتن به سربازی از قانونهای همون کشور هست و کشور دیگه نمیتونه اجبار کنه . ولی باز دوست دارم از تجربیات شماها استفاده کنم و به هم مکمک کنیم. من خودم عازم هستم !.
    مرسی که توضیح دادید.
    همونطور که خودتون هم اشاره کردید این مساله یک مشکل اساسی داره: (به جز اینکه بنا بر قوانین DIAC کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت از مدارک اولیه و ضروری برای تقاضای ویزای اقامت دایم استرالیا هست)

و اونهم وثیقه ای است که دانشجو گذاشته تا فقط برای مدت تحصیل از ایران خارج بشه و پس از اتمام زمان وثیقه در صورتیکه پاسپورتش انقضا بشه دیگه توسط سفارت ایران در استرالیا تمدید نمیشه. اگر هم ایران بیاد که مشکلات عدیده ای در انتظارش هست.

استرالیا از تمام متقاضیان اقامت دایم پایان خدمت رو میخواهد مگر اینکه در اون کشور خدمت سربازی وجود نداشته باشه و مدارک لازم برای اثبات این مساله از طرف متقاضی تحویل DIAC بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)