صفحه 15 از 85 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    جناب icarus ممنون میشم اگه باتوجه به اطلاعات بالاتون در مورد شرایط من هم نظر بدید:
    من دندانپزشک با 6 سال سابقه کار و متاهل هستم بدون فرزند. مدرک تافل 90 به بالا دارم. چنانچه برای مهاجرت تا قبل از جولای پرونده باز کنم چه مدت بطور متوسط پروسه مهاجرت به استرالیا طول خواهد کشید؟
    و سوال مهمتر اینکه اگر پس از مهاجرت همسر من برای کشوری مثل کانادا یا آمریکا پذیرش تحصیلی بگیرد خروج از استرالیا مشکلی نخواهد داشت؟
    ممنون از راهنمایی شما

سلام
    من دانشجوي دكتري رياضي هستم با 4 سال سابقه تدريس در دانشگاه . 31 ساله و مجرد مدرك زبان ندارم (ولي مي تونم خودم رو در 6 ماه به آيلتس 6.5 برسونم)آيا با اين شرايط مي تونم به استراليا اقدام كنم. اگه اقدام كنم پرسه مهاجرت چقدر طول مي كشه؟ يه سايت به زبان فارسي كه در اين مورد اطلاعات بده لطفا معرفي كنيد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    سلام
    جناب icarus ممنون میشم اگه باتوجه به اطلاعات بالاتون در مورد شرایط من هم نظر بدید:
    من دندانپزشک با 6 سال سابقه کار و متاهل هستم بدون فرزند. مدرک تافل 90 به بالا دارم. چنانچه برای مهاجرت تا قبل از جولای پرونده باز کنم چه مدت بطور متوسط پروسه مهاجرت به استرالیا طول خواهد کشید؟
    و سوال مهمتر اینکه اگر پس از مهاجرت همسر من برای کشوری مثل کانادا یا آمریکا پذیرش تحصیلی بگیرد خروج از استرالیا مشکلی نخواهد داشت؟
    ممنون از راهنمایی شما
    MASROUR عزیز
    اینکه پرونده شما چقدر طول میکشه کاملا بستگی داره که برای چه نوع ویزایی اپلای کنید. ولی با توجه به شرایط 2-3 سال گذشته به طور میانگین حداقل 2 سال پروسه مهاجرت از ایران طول میکشه.

کارت PR برای 5 سال اعتبار داره و اگه در 5 سال اول مدتی رو در استرالیا گذرونده باشید میتونید اون رو مجددا تمدید کنید.
    اگه بخواهید پاس استرالیایی بگیرید باید 4 سال از 5 سال رو در استرالیا اقامت کنید. البته شرایط دیگه ای هم داره. به این سایت مراجعه کنید تا اطلاعات کامل رو بگیرید.
    www.immi.gov.au
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام
    ممنون از راهنمایی شما
    سلام دوست عزیز
    دوست عزیزمون icarus پاسخ سوالات شما رو دادن، خواستم چند تا نکته اضافه کنم. اولا که شرایط پزشکا و دندونپزشکا برای مهاجرت با بقیه فرق میکنه. اولا اینکه شما باید امتحانهای ADC رو پاس کنید و register بشین تا بتونید پرونده برای مهاجرت تشکیل بدین. پاس کردن همین امتحانات زمان بره، مگر اینکه همسرتون رشتشون یه چیزه دیگه باشه و شما از طریق ایشون اقدام کنید. پروسه مهاجرت اگر هیچ اسپانسری نداشته باشین در حدود 2-3 سالی طول میکشه ولی اگر اسپانسر ایالتی یا پیشنهاد کار داشته باشین زودتر PR میشین.
    به عنوان یه پیشنهاد اگر شما واقعا قصد مهاجرت دارین همسرتون میتونه براحتی در همین دانشگاههای استرالیا تحصیل کنه دیگه لزومی نداره برن کانادا یا آمریکا.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_zamani نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوي دكتري رياضي هستم با 4 سال سابقه تدريس در دانشگاه . 31 ساله و مجرد مدرك زبان ندارم (ولي مي تونم خودم رو در 6 ماه به آيلتس 6.5 برسونم)آيا با اين شرايط مي تونم به استراليا اقدام كنم. اگه اقدام كنم پرسه مهاجرت چقدر طول مي كشه؟ يه سايت به زبان فارسي كه در اين مورد اطلاعات بده لطفا معرفي كنيد
    سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه از اول july قوانین مهاجرت عوض میشه، مینیمم آیلتس 7 تعیین شده. ضمن اینکه من رشته ریاضی رو در لیست جدید مشاغل مورد نیاز ندیدم مگر اینکه برای رشته مرتبط دیگه ای اقدام کنید. میتونین لیست مشاغل مورد نیاز رو از اینجا ببینید. پروسه مهاجرت در حدود 2 سالی طول میکشه مگر اینکه پیشنهاد کاری یا اسپانسر ایالتی داشته باشین. البته یه نکته ای رو اضافه کنم و اینکه لیست مشاغل مورد نیاز فدرال با ایالت فرق میکنه، شما لیست مشاغل ایالات مختلف رو هم نگاه کنید شاید رشته شما رو لازم داشته باشن.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایط پزشکا و دندونپزشکا برای مهاجرت با بقیه فرق میکنه. شما باید امتحانهای ADC رو پاس کنید و register بشین تا بتونید پرونده برای مهاجرت تشکیل بدین. پاس کردن همین امتحانات زمان بره، مگر اینکه همسرتون رشتشون یه چیزه دیگه باشه و شما از طریق ایشون اقدام کنید. پروسه مهاجرت اگر هیچ اسپانسری نداشته باشین در حدود 2-3 سالی طول میکشه ولی اگر اسپانسر ایالتی یا پیشنهاد کار داشته باشین زودتر PR میشین.
    رشته همسر من در لیست 175نیست ولی در 176 هست با این احتساب اگر ایشون اقدام کننده اصلی باشه پروسه چقدر طول خواهد کشید؟ از نظر اپلای هم دانشگاههای اونجا مناسب حال ایشون نیست.
    چندسوال دیگه: 1- اسپانسر باید از بستگان باشه یا هر کسی میتونه باشه؟
    2- آیا چنانچه من تشکیل دهنده پرونده باشم همسرم هم باید مدرک ielts ارائه بدن؟
    3-چطور میتونم برآوردی از امتیازمون داشته باشم؟
    ممنون از پاسخ
    ویرایش توسط MASROUR : May 5th, 2011 در ساعت 09:18 AM

رشته همسر من در لیست 175نیست ولی در 176 هست با این احتساب اگر ایشون اقدام کننده اصلی باشه پروسه چقدر طول خواهد کشید؟ از نظر اپلای هم دانشگاههای اونجا مناسب حال ایشون نیست.
    چندسوال دیگه: 1- اسپانسر باید از بستگان باشه یا هر کسی میتونه باشه؟
    2- آیا چنانچه من تشکیل دهنده پرونده باشم همسرم هم باید مدرک ielts ارائه بدن؟
    3-چطور میتونم برآوردی از امتیازمون داشته باشم؟
    ممنون از پاسخ
    سابکلاس 176 برای اسپانسرهای ایالتی و یا اقوام درجه یک هستش. اگه هر کدوم از این اسپانسرها رو داشته باشین پروندتون اولویت دار میشه و کمتر از یکسال PR میگیرین. همسر شما لازم نیست IELTS بدن مگر در شرایط خیلی خاص که فکر نکنم شامل شما بشه. (اگه لازم بشه بعدا توضیح میدم). سیستم امتیاز دهی از اول جولای عوض میشه و شما باید 65 امتیاز بیارین. میتونین لیست امتیاز دهی جدید رو از اینجا زیر قسمت Ministers announcement about the new points test دانلود کنید.

موفق باشین

سابکلاس 176 برای اسپانسرهای ایالتی و یا اقوام درجه یک هستش. اگه هر کدوم از این اسپانسرها رو داشته باشین پروندتون اولویت دار میشه و کمتر از یکسال PR میگیرین.

منظورتون رو از اسپانسر ایالتی درست متوجه نشدم، میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟ ما اقوام درجه1 نداریم ولی دوستی که بتونه اسپانسرمون بشه هست

منظورتون رو از اسپانسر ایالتی درست متوجه نشدم، میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟ ما اقوام درجه1 نداریم ولی دوستی که بتونه اسپانسرمون بشه هست
    منطور از اسپانسر ایالتی اینه که یکی از ایالت های استرالیا شما رو برای مهاجرت به استرالیا حمایت کنه و شما در عوض متعهد میشین 2 یا 3 سال (بستگی به ایالت) در اون ایالت زندگی کنین. هز ایالتی یه سری مشاغل مورد نیاز داره که لیستشون متفاوت از لیست مشاغل فدراله. میتونین لیست مشاغل هر ایالت رو از سایت دولتی اون ایالت پیدا کنید، مثلا لیست مشاغل ایالت ویکتوریا رو میتونین از اینجا ببینین. هر کدام از این ایالتها نحوه اپلای کردن هم نوشتن. بعد از اینکه ایالت نامه ای داد مبنی بر اسپانسر کردن شما، اونوقت میتونین اون نامه رو همراه با سایر مدارک برای اداره مهاجرت ارسال کنید و PR بگیرین.

موفق باشین

منطور از اسپانسر ایالتی اینه که یکی از ایالت های استرالیا شما رو برای مهاجرت به استرالیا حمایت کنه و شما در عوض متعهد میشین 2 یا 3 سال (بستگی به ایالت) در اون ایالت زندگی کنین.
    موفق باشین
    بازهم ممنون از پاسخ شما.
    اگه به دلایلی فرد اون مدت زمان تعهد را اجرا نکرد و خارج شد چی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)