صفحه 16 از 85 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    بازهم ممنون از پاسخ شما.
    اگه به دلایلی فرد اون مدت زمان تعهد را اجرا نکرد و خارج شد چی میشه؟
    البته منظور از تعهد اینه که شما در اون ایالت زندگی کنید و نه اینکه هیچ جایی نتونین برین. مسلما اگر این کار رو نکنین breach of visa condition میشه و احتمال بسیار زیاد PR تون باطل میشه.

ممنون دوست عزیز
    فکر میکنید برای اقدام به مهاجرت بهتره از طریق وکیل اقدام کرد؟ ازونجاییکه ما تجربه اپلای(البته نه برای استرالیا) داریم و در تهیه مدارک و مستندات مشکل خاصی نداشتیم به نظرتون وکیل کار خاصی انجام میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    فکر میکنید برای اقدام به مهاجرت بهتره از طریق وکیل اقدام کرد؟ ازونجاییکه ما تجربه اپلای(البته نه برای استرالیا) داریم و در تهیه مدارک و مستندات مشکل خاصی نداشتیم به نظرتون وکیل کار خاصی انجام میده؟
    من شخصا هیچ اعتقادی به وکیل ندارم، به نظرم کار وکیل فقط دریافت مدارک از شما و تحویل به سفارته. این نظر شخصیه منه بقیش با خودتون.

Junior Member

دوستان سلام. از اينكه اينجا همگي با حوصله اطلاعاتشونو در اختيار همديگه قرار ميدن واقعا متشكرم. توي ليست جديد امتيازدهي 3 تا آيتم 5 امتيازي هست كه من اطلاعي از شرايطشون ندارم. لطفا يكي از اساتيد توضيح بدن.
    1- Designated Language
    Partner Skills -2
    Professional Year -3

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دوست عزیزمون icarus پاسخ سوالات شما رو دادن، خواستم چند تا نکته اضافه کنم. اولا که شرایط پزشکا و دندونپزشکا برای مهاجرت با بقیه فرق میکنه. اولا اینکه شما باید امتحانهای ADC رو پاس کنید و register بشین تا بتونید پرونده برای مهاجرت تشکیل بدین. پاس کردن همین امتحانات زمان بره، مگر اینکه همسرتون رشتشون یه چیزه دیگه باشه و شما از طریق ایشون اقدام کنید. پروسه مهاجرت اگر هیچ اسپانسری نداشته باشین در حدود 2-3 سالی طول میکشه ولی اگر اسپانسر ایالتی یا پیشنهاد کار داشته باشین زودتر PR میشین.
    به عنوان یه پیشنهاد اگر شما واقعا قصد مهاجرت دارین همسرتون میتونه براحتی در همین دانشگاههای استرالیا تحصیل کنه دیگه لزومی نداره برن کانادا یا آمریکا.
    موفق باشین
    ببخشیدمن دقیق متوجه نشدم ببینید برای دندانپزشکان 2 سال تجربه از پیش نیازاش هست خوب فرضا اگه یه نفر همه امتحانات رو پاس کنه و ریجستر بشه از اون تاریخ چقدر دیگه طول میکشه؟ آیا میزان انتظار یرای اون لیست هایی که ایالت ها جدا میدن با اونی که دولت مرکزی میده فرق میکنه؟ ( دندانپزشکان تو هر دو هستن) ازهر طریقی که بخوای اقدام کنی باید اون امتحاناتو بدی؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    البته منظور از تعهد اینه که شما در اون ایالت زندگی کنید و نه اینکه هیچ جایی نتونین برین. مسلما اگر این کار رو نکنین breach of visa condition میشه و احتمال بسیار زیاد PR تون باطل میشه.
    mojt جان، آیا در این مورد مطمین هستی؟
    راستش من از یک وکیل استرالیایی در این مورد پرسیدم ( چون این مساله مشکل خود من هم هست)و ایشون پاسخ زیر رو دادن:
    It doesn't actually matter which visa they grant in the end( sc175 OR sc 176). DIAC's *policy* is that if you are granted a State sponsored sc 176 visa then you should make an effort to go and live in the sponsoring State during your first 2 years in Australia. However, Policy is not Law. There is no *legal* requirement that the holder of a sc 176 visa should go and live in the sponsoring State and in the absence of a legal requirement, he cannot be forced to go there.

اگه اطلاعات دقیقتری دارین ممنون میشم راهنمایی کنید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamirmo نمایش پست ها
    دوستان سلام. از اينكه اينجا همگي با حوصله اطلاعاتشونو در اختيار همديگه قرار ميدن واقعا متشكرم. توي ليست جديد امتيازدهي 3 تا آيتم 5 امتيازي هست كه من اطلاعي از شرايطشون ندارم. لطفا يكي از اساتيد توضيح بدن.
    1- Designated Language
    Partner Skills -2
    Professional Year -3
    hamirmo عزیز،
    1- designated language: تعدادی از زبانها هستند( از جمله زبان فارسی) که از نظر اداره مهاجرت استرالیا به عنوان community language شناخته میشوند و اگر متقاضی اونها رو بلد باشه به امتیازش اضافه میشه.
    اون موقعها که من اپلای کردم تا اول جولای 2011 که قوانین جدید شروع میشن کافی بود که از دانشگاهتون یک نامه بگیرید که به زبان فارسی درس خونده اید و ترجمه رسمی اون نامه رو با مدارکتون بفرستید تا از این امتیاز بهره مند بشید.
    اما تا اونجا که من میدونم هنوز مدارک لازم و نحوه گرفتن این امتیاز بعد از 1 جولای 2011 مشخص نشده.

2-Partner skills: اگه متقاضی متاهل باشه و رشته همسرش در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشه و assessing authority مربوطه شغل همسر متقاضی رو به رسمیت بشناسه ( دقیقا مثل همین پروسه برای متقاضی اصلی) به پرونده متقاضی امتیاز اضافه میشه.

3- Professional Year: بهترین توضیح رو اینجا بخونید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ional-year.htm

در کل به همه دوستان توصیه میکنم که اطلاعات موجود در سایتwww.immi.gov.au رو دست کم نگیرید که از هر وکیلی بهتره! به نظر من فقط وکلای مجازMIRA و MIA برای مشاوره مناسب هستند اونهم فقط برای مواردی که سوالات یا ابهاماتی وجود داره که مشخصا در قانون به اونها اشاره نشده. وگرنه برای اپلای کردن اگر زبانتون خوبه و میتونید از اطلاعات سایت مورد اشاره درست استفاده کنید وکیل گرفتن پول اضافه دادنه.( همونطور که mojt عزیز گفتن وکیل فقط یک لیست مدارک به شما میده و ازتون میخواهد که خودتون اونها رو فراهم کنید و به ایشون بدید. بعدش هم میره توی سایت و اطلاعات رو وارد میکنه....همین!)
    ویرایش توسط icarus : May 7th, 2011 در ساعت 08:07 AM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    It doesn't actually matter which visa they grant in the end( sc175 OR sc 176). DIAC's *policy* is that if you are granted a State sponsored sc 176 visa then you should make an effort to go and live in the sponsoring State during your first 2 years in Australia. However, Policy is not Law. There is no *legal* requirement that the holder of a sc 176 visa should go and live in the sponsoring State and in the absence of a legal requirement, he cannot be forced to go there.
    .
    در مورد خروج از استرالیا مساله چطور میشه؟ مثلا بدلیل داشتن پذیرش از یک کشور دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    mojt جان، آیا در این مورد مطمین هستی؟
    راستش من از یک وکیل استرالیایی در این مورد پرسیدم ( چون این مساله مشکل خود من هم هست)و ایشون پاسخ زیر رو دادن:

اگه اطلاعات دقیقتری دارین ممنون میشم راهنمایی کنید.
    icarus عزیز ، راستش اطلاعات من در این زمینه برمیگرده به یکی از ایرانیها که اینجا در سیدنی دیدم، ایشون اسپانسر SA رو داشتن و تصمیم گرفته بودن که بیان سیدنی ولی هنگام اپلای کردن برای کار چون ایشون ویزای 176 داشته، شرکت استخدام کننده مشخصات این فرد رو از DIAC استعلام کرده بوده و متوجه اسپانسر بودن SA شده بودن و بهش توصیه کرده بودن حتما برگرده SA وگرنه براش مشکلات ویزا پیش میاد. این نکته رو اضافه کنم به علت بالا بودن افراد با ویزاهای مختلف اکثرا به هنگام اپلای برای کار از شما مشخصات اقامتی دریافت و از DIAC استعلام میکنن و این مورد حتی در مورد کارهای casual که من انجام دادم هم افتاده. متاسفانه من بند قانونی از این ندیدم و شاید بقول شما policy باشه. ولی بنظرم باید یک سیستم نطارتی باشه وگرنه همه میرن برای Northern Territory اقدام میکنن میان ملبورن و سیدنی

Junior Member

سلام من لیسانس گیاهپزشکی هستم و رشتم تی لیست sol خست ولی سابقه کار مربوط ندارم. آیا میشه سابقه کار صوری گرفت ؟ در ضمن نمره آیلتز چند مورد نیاز هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)