صفحه 18 از 85 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    1. بله همونه، به موقع تشکیل پرونده در سفارت گرفته میشه، ضمنا هزینه medical checkup و بعضی هزینه های دیگه هم هست.
    2. اگه مشکل پزشکی یا سوپیشینه نداشته باشین و امتیاز و مدارکتون کامل باشه تقریبا میشه گفت 100% ویزا رو میگیرین، ولی زمانش مهمه.
    3. درسته
    4. نه، اولویت به افرادی که پیشنهاد کاری یا اسپانسر ایالتی یا خویشاوندی داشته باشن داده میشه.
    بازم ممنون
    1-میشه یک حدود احتمالی از جمع هزینه ها بگید؟
    2-برای 176 حتمالش چقدره زیر 1 سال درست بشه (به شرط داشتن اسپانسر ایالتی)؟
    3-فکر میکنید 5 امتیاز همسر ارزش دادن ielts رو داره برای کسی که 65 تا رو میگیره بدون اون؟
    4- کلا اگر شغل فرد در لیست مورد نیاز یک ایالت باشه پروسه اسپانسر سریع پیش میره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    بازم ممنون
    1-میشه یک حدود احتمالی از جمع هزینه ها بگید؟
    3-فکر میکنید 5 امتیاز همسر ارزش دادن ielts رو داره برای کسی که 65 تا رو میگیره بدون اون؟
    1. این مورد کاملا بستگی به سازمان بررسی کننده مدارک داره، مثلا engineers australia در حدود 400 دلار میگیره، هزینه IELTS رو در ایران نمیدونم ولی ابنجا 300 دلاره. نزدیک 300-400 هم هزینه medical checkup . البته اینا قیمتهای اینجاس شاید ایران ارزونتر باشه (غیر از مورد اول).
    2. احتمالش زیاده، افرادی رو میشناسم که ظرف 9 ماه هم گرفتن. این موضوع به رشتتون هم خیلی وابستس، اگه رشتتون high risk نباشه زیاد طول نمیکشه.
    3. با توجه به اینکه 65 رو دارین دیگه لزومی نداره.
    4. پروسه اسپانسر بستگی با ایالتش داره، تا اونجاییکه میدونم مثلا NSW ظرف 1 ماه از اپلای میگه اسپانسر میکنه یا نه.

موفق باشین

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    بازم ممنون

با تشکر از mojt اجازه بدید من هم با تجربیات خودم به این سوالات پاسخ بدهم.

2- ممکنه که در بهترین شرایط زیر یکسال کار شما درست بشه ولی طبق تجربیات من اینکار معمولا 1.5 تا 2 سال طول میکشه. مهمترین عامل طولانی شدن پرونده ما ایرانیها اینه که کشورمون جزو کشورهای high risk هست و security check ما زیاد طول میکشه. هرچند با تغییرات جدید و با توجه به اینکه backlog بزرگ پرونده های باقیمانده بسیار کم شده( الان رسیدگی به 176 تقریبا به روز شده ولی 175 تازه به پرونده های یکسال و نیم پیش رسیده) در آینده میشه به کم شدن این زمان امیدوار بود.

3- بستگی به سطح زبان همسرتون و وضعیت جیبتون داره. حتی اگه به امتیاز همسرتون احتیاج نداشته باشید وقتی پرونده تون رو لاج میکنید باید آیلتس 4.5 همسرتون رو بفرستید. در غیر این صورت هزینه اپلیکیشنتون دوهزارو خورده ای دلار زیاد میشه. ( این پول رو از شما جلو جلو میگیرن تا اونجا برای همسرتون کلاس زبان بگذارند)

4- اگر رشته شما در لیست یک ایالت نباشه کلا نمیتونید برای اسپانسرشیپ اونجا اپلای کنید. ولی اگه بود و اپلای کردید توی سایت اون ایالت حداکثر مدت زمان پروسه رو به شما میگه که معمولا بیشتر از 8 هفته نیست. من 19 مارچ 2011 برای South Australia اپلای کردم 29 آوریل اسپانسرشیپ تایید شد. یعنی 1 ماه و 10 روز.

اما نکته مهم برای دوستانی که میخوان اسپانسر ایالتی بگیرن اینه که
    الف: مدارکتون رو هرچه زودتر آماده کنید
    ب: اپلای کردن رو در سریعترین زمان ممکن انجام بدید چون بعضی رشته ها در عرض 2-3 هفته ظرفیتشون پر میشه و یک روز جلو بودن هم مهمه

ظرفیت ویزاهای اسپانسرشیپی هر ایالت محدوده و در حد 4-5 هزار نفر در سال ( برای متقاضیان و خانواده هاشون) هست.

همگی موفق باشید
    ویرایش توسط icarus : May 12th, 2011 در ساعت 07:59 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه از اول july قوانین مهاجرت عوض میشه، مینیمم آیلتس 7 تعیین شده. ضمن اینکه من رشته ریاضی رو در لیست جدید مشاغل مورد نیاز ندیدم مگر اینکه برای رشته مرتبط دیگه ای اقدام کنید. میتونین لیست مشاغل مورد نیاز رو از اینجا ببینید. پروسه مهاجرت در حدود 2 سالی طول میکشه مگر اینکه پیشنهاد کاری یا اسپانسر ایالتی داشته باشین. البته یه نکته ای رو اضافه کنم و اینکه لیست مشاغل مورد نیاز فدرال با ایالت فرق میکنه، شما لیست مشاغل ایالات مختلف رو هم نگاه کنید شاید رشته شما رو لازم داشته باشن.

موفق باشین
    با ایلتس ۶ هم میشه پرونده تشکیل داد . فقط امتیاز اضافه نمیگیره. ولی اگر امتیاز لازم دارید باید ایلتس یا ۷ یا ۸ باشه البته تو هر قسمت و اورال !
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Senior Member

سلام. بعد از مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند، اگه بخواهیم ادامه تحصیل بدیم باید ایلتس آکادمیک ارائه بدیم یا اینکه با ما مثل یک بومی رفتار می کنند و هیچ مدرک زبان دیگه ای نمی خوان؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    سلام. بعد از مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند، اگه بخواهیم ادامه تحصیل بدیم باید ایلتس آکادمیک ارائه بدیم یا اینکه با ما مثل یک بومی رفتار می کنند و هیچ مدرک زبان دیگه ای نمی خوان؟
    باید ایلتس آکادمیک بدید

Junior Member

آیا برای مهاجرت به استرالیا حتما سابقه کار با بیمه می خواهد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alishirazi نمایش پست ها
    آیا برای مهاجرت به استرالیا حتما سابقه کار با بیمه می خواهد؟
    این سوال شما پاسخ قطعی نداره. بستگی به کیس آفیسر و شرایط پرونده تون داره. برای بعضی از بچه ها کیس آفیسر تنها با همون نامه از محل کار سابقه رو قبول کرده ، بعضی دیگه چک محل کار شدن و از بعضی ها هم بیمه و فیش حقوقی خواسته شده.

اما اگر کسی کار کرده باشه ولی بیمه نشده باشه میتونه نامه از محل کار و ترجمه رسمی فیشهای حقوقی خودش در طول سالهایی که کار کرده رو بفرسته.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

رشته و دانشگاه

راستش من زیاد متوجه نشدم، اگه منطورتون از assess سازمانیه که مدرکتون رو بررسی میکنه، باید بگم بستگی به اون سازمان داره. ولی خود اداره مهاجرت همچین چیزی رو قبول نمیکنه و باید حداقل 6 در هرکدوم از بندهای IELTS بگیرین. البته این 6 از اول جولای میشه 7.
    اینکه کی کارتون درست میشه برای رفتن بستگی به تکمیلی پروندتون و شماره ویزایی که اقدام میکنین داره، اگه برای 175 اقدام میکنین و همه مدارکتون کامل باشه بین 18 تا 24 ماه طول میکشه.
    موفق باشین
    از اول جولای با ایلتس ۶ هم میشه پرونده تشکیل داد ! والی امتیاز نداره مثل الان ! اون ۷ و ۸ واسه این هست اگر میخواین امتیاز رو زبان کسب کنید ! ایلتس ۶ قبوله ولی صفر امتیاز !!!!

Junior Member

با سلام
    چون تاپيك ويژه‌اي براي سوالم پيدا نكردم و نخواستم يه تاپيك جديد ايجاد كنم اينجا سوال كردم اگه مربوط نيست لطفا ببخشيد
    من وكيل ندارم و خودم كارمو پيگيري ميكنم و 28 جولاي 2008 apply كردم. كيس آفيسرم حدود يك ماه پيش ايميل زد كه تا 28 روز وقت داري مدارك مديكال و سوء پيشينه رو بفرستي كه اينكارو كردم ولي چون خانمم بارداره آزمايش x-ray نتونست انجام بده و فقط آزمايش خون رو انجام داد و من هم همه رو به كيس آفيسر گزارش دادم
    حالا يه ايميل براي من فرستاده به اين مضمون كه من همه مداركتو گرفتم و چون background Check شما 28 آگوست 2011 منقضي ميشه و طبق مداركت خانمت هم ماه جولاي وضع حمل مي كنه قبل از اين تاريخ (يعني حدود 3 ماه ديگه) مدارك x-ray خانمت و همچنين مدارك بچه تازه متولد شده رو بفرست تا من سريع VAC2 رو ازت بگيرم و ويزا صادر كنم (در واقع سوال كرده كه برام اين كار امكان پذير هست يانه) و گفته اگه ورودتون به استراليا بخواد به بعد از اين تاريخ موكول بشه بايد دوباره Background Check تكرار بشه و زمان زيادي بايد منتظر بموني.
    حالا موندم چي جوابشو بدم اگه بگم باشه كه چون 2 ماه ديگه خانمم وضع حمل ميكنه نميشه با يه نوزاد بريم اونجا و تازه دريافت مدارك و پاسپورت براي بچه هم طول ميكشه و ممكنه به اون تاريخ نرسه. مي خواستم ببينم ميشه به كيس آفيسر بگم فقط براي من قبل از اين تاريخ ويزا صادر بشه و ويزاي همسرم كنسل بشه تا بعدا به صورت مجزا براش اقدام كنم؟
    يا اگر Background Check بخواد تمديد بشه معمولا چقدر طول ميكشه؟
    ممنون از پاسخ‌هاي شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)