صفحه 2 از 85 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rolling_stones111
    من یه سوال دارم. ممنون میشم کسی کمکی کنه.
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم و نزدیک به 4.5 سال سابقه کار دارم (منتها بینش حدود 10 ماه به خاطر سربازی فاصله افتاده). یه وکیلی گفت موقعیت مناسبی برای گرفتن ویزای مهاجرت دارم. اما یه دوستی گفت اگه بین مدت زمان تجربه کاری فاصله باشه، ایراد به وجود میاد و ممکنه امتیاز سابقه کار خراب بشه. کسی چیزی در این مورد میدونه؟ در ضمن اگر کسی میدونه که کار در رشته مهندسی شیمی اونجا تو چه شهری بیشتره و اطلاعاتی داره ممنون میشم.
    اگر سابقه کارت در زمینه نفت و گاز (process) باشه شاید شهر Perth شرایط مناسبی داشته باشه .

تا جایی که من میدونم برای اینکه شرایط لازم رو از نظر سابقه کار داشته باشیم دو شرط لازمه:

1- از دوسال قبل از اقدام برای مهاجرت باید حداقل یکسالش رو در زمینه مرتبط با رشتمون کار کرده باشیم. که البته این مورد امتیازی نمیاره و فقط یک شرط لازمه.
    2- سابقه کار لازم (حثلا سه سال از چهار سال آخر برای رشته های فنی) که بر مبنای اون امتیاز میگیریم رو داشته باشیم.

اگه دو شرط بالا رو کسی داشته باشه ، اینکه چقدر وقفه بین کارش هست مهم نیست. بازهم از سایتهای معرفی شده میتونین اطلاعات بیشتری بگیرین.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR
    تا جایی که من میدونم برای اینکه شرایط لازم رو از نظر سابقه کار داشته باشیم دو شرط لازمه:

1- از دوسال قبل از اقدام برای مهاجرت باید حداقل یکسالش رو در زمینه مرتبط با رشتمون کار کرده باشیم. که البته این مورد امتیازی نمیاره و فقط یک شرط لازمه.
    2- سابقه کار لازم (حثلا سه سال از چهار سال آخر برای رشته های فنی) که بر مبنای اون امتیاز میگیریم رو داشته باشیم.

اگه دو شرط بالا رو کسی داشته باشه ، اینکه چقدر وقفه بین کارش هست مهم نیست. بازهم از سایتهای معرفی شده میتونین اطلاعات بیشتری بگیرین.

موفق باشی.
    من هنوز دانشجو هستم. از یک وکیل پرسیدم گفت بعد از اتمام درس یا 1 سال سابقه کار با آیلتس 7 یا 3 سال سابقه با آیلتس 6 داشته باشی می تونی اقدام کنی
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    نقل قول نوشته اصلی توسط SBR

موفق باشی.
    من هنوز دانشجو هستم. از یک وکیل پرسیدم گفت بعد از اتمام درس یا 1 سال سابقه کار با آیلتس 7 یا 3 سال سابقه با آیلتس 6 داشته باشی می تونی اقدام کنی
    Sorry for writting english ! As I know, IELTS and Work history are two independent factors an applicant is pointed against them and dont replace each other. A 3 year out of last 4 years before apply would bring you about 60 points, while IELTS has its own points and the difference between IELTS 6 and IELTS 7 is not that much (about 10 points); so you see that it will not sit for the points of work experience ! The name of this immigration is "skilled workers immigration" and one cant use IELTS instead of the work history. Please refere to the Australian immigration site for this regard at:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...-applicant.htm

and read sections "English language ability" and :Specific work experience" in the pointing table provided.

Good luck.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    سلام
    يه سوال هم من دارم
    آيا ممكنه كه خودمون مستقيما" براي مهاجرت اقدام كنيم يا حتما" بايد از طريق وكيل اقدام كنيم؟
    يعني خودمون بريم سفارت جواب ميدن يا ميگن بايد وكيل بگيري؟
    درود
    خيلي ها خودشان اقدام مي كنند و اصلا" نيازي به وكيل نيست
    ولي وكيل يكم سرتون را خلوت مي كند و در نوشتن رزومه كه خيلي مهم هست تا اندازه اي به شما كمك مي كنند

الكي هم سفارت نريد كه وقت تلف كردن و اگر سوال در باره مهاجرت داشته باشي مي گويد بريد به سايت مهاجرت يعني http://www.immi.gov.au/ همه چي اونجا نوشته

اولين استارت آن هم مدرك آيلتس و سپس حاضر كردن رزومه هست

بدرود
    سلام
    می خواستم بدونم میشه اول مدارک و CDR,CV, فرستاد بعد مدرک IELTS؟یعنی در فاصله ASSESSMENT مدارک؟یا همون اول IELTS میخواد؟
    ممنون

you do NOT need IELTS for assessment. But you must submit your IELTS when you want to lodge your documents...
    all the best
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

من هرچي توي پستها مي گردم يه چيزي رو درست متوجه نمي شم،‌يعني کسيو نمي بينم که مستقيم به اين مسئله اشاره کنه. اگه من از يک دانشگاه توي استراليا براي PHD پذيرش بگيرم و سابقه کاري هم نداشته باشم و فرض به اينکه IELTS با نمره بالا دارم يا تو مدت تحصيل مي گيرم، از چه راههايي مي تونم اقامت دائم براي استراليا بگيرم؟ در حين تحصيل مي شه تجربه کاري کسب کرد؟ (RA و TA يا کار مربوط به رشته). زمان اقدان براي اقامت در حين تحصيل يا اتمام اون؟ ممنون مي شم راهنمايي کنين.

Junior Member

سلام بابك جان

بعد از گرفتن مدركت مي توني براي اقامت اقدام كني و تا مدتي كه ويزات بياد هم معمولا بهت ويزاي Bridging ميدهند ولي اول بايد درست تموم بشه.

قانون اینه که اگه مدت تحصیل حداقل دو سال باشه و آیلتس هفت داشته باشید و تحصیلاتتون به شغلی منجر بشه که تو On-Demand List باشه, اون وقت اقامت رو راحت میگیرید. مثلا کسی که بره دو سال فوق لیسانس کامپیوتر بگیره اقامت میگیره چون Computer Professional تو لیست هست ولی شاید تو یه رشته دیگه که مورد تقاضا نیست صد سال هم درس بخونه فایده نداشته باشه(ضمنا لیست هر شش ماه آپدیت میشه).

حالا شما اولا باید ببینی رشته ات تو لیست هست یا نه و ثانیا ببینی با دکترا مشمول یکی از اون شغل های مورد نیاز میشی یا نه. یادت باشه ممکنه تو بعضی رشته ها لیسانس مورد نیاز باشه ولی دکترا خیر! برای اطلاعات بیشتر میتونی با یه وکیل مشورت کنی چون من دقیقا نمی دونم.

موفق باشید

Junior Member

این on-demand list رو کجا میشه پیدا کرد؟
    وضع بازار کار برای مهندسی برق چطوره؟ گرایشش هم مهمه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)