صفحه 21 از 85 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

با سلام
    ببخشید آیا لیست مشاغل استرالیا قراره که عوض شه؟؟؟ و اگه آره، احیاناً کسی اطلاع نداره که زمانش کیه؟
    ممنونم
    ویرایش توسط gole maryam198 : June 9th, 2011 در ساعت 12:05 AM

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gole maryam198 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید آیا لیست مشاغل استرالیا قراره که عوض شه؟؟؟ و اگه آره، احیاناً کسی اطلاع نداره که زمانش کیه؟
    ممنونم
    حداقل در یکسال آینده قرار نیست عوض بشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    پس با توجه این، من فرصت کافی دارم که IELTSمو بگیرم (البته اگه شانس بیارم و در لیست جدید، رشته م موجود باشه)
    راستی اگه این لیست (سال آینده یا هر وقت دیگه) عوض شد و رشته من توش نبود، دیگه اصلاً نمی تونم برای استرالیا ، اقدام کنم ؟؟؟ درسته؟؟؟؟ آیا در اون صورت هیچ راهی نیست؟؟؟؟ حتی با در دست داشتن IELTS بالا ؟؟؟؟؟ از طریق ایالتهای دیگه استرالیا؟؟؟؟
    ممنونم

رشته و دانشگاه

راستی تغییراتی که قرار بود در ماه جولای اعمال شه ، چی؟؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پس با توجه این، من فرصت کافی دارم که IELTSمو بگیرم (البته اگه شانس بیارم و در لیست جدید، رشته م موجود باشه)
    راستی اگه این لیست (سال آینده یا هر وقت دیگه) عوض شد و رشته من توش نبود، دیگه اصلاً نمی تونم برای استرالیا ، اقدام کنم ؟؟؟ درسته؟؟؟؟ آیا در اون صورت هیچ راهی نیست؟؟؟؟ حتی با در دست داشتن IELTS بالا ؟؟؟؟؟ از طریق ایالتهای دیگه استرالیا؟؟؟؟
    ممنونم
    تا منظورتون از فرصت کافی چی باشه! اگر رشته شما همین داروسازی باشه
    شما در این حدود یکسال باید:
    1- آیلتس 7.5 بگیرین.
    2- عضو Pharmacy Board of Australia بشین.( من در مورد داروسازها اطلاعات زیادی ندارم ولی پزشکان و دندانپزشکان باید برای اینکار امتحانهایی رو در خارج از ایران بدن و معمولا یک پروسه 6-7 ماهه دارن)
    3- مدارک مهاجرت رو آماده کنین و برای اسپانسرشیپ چند ایالت اپلای کنین( پروسه اسپانسرشیپ هر ایالت حدود 2 ماه طول میکشه تا جوابش بیاد.)

پس باید از همین الان با یه برنامه ریزی صحیح شروع کنید تا به کارهاتون برسید.

تغییرات ماه جولای هم از تاریخ اعلام شده آغاز خواهد شد.
    اگر رشته ای از لیست حذف بشه یا اصلا دراون نباشه نمیتونه برای 175 و 176 و 475 و 476 اقدام کنه.
    همیشه یک راهی هست. میشه اسپانسر شغلی گرفت یا برای ادامه تحصیل رفت استرالیا و از اونجا اپلای کرد یا میشه برای TEMPORARY RESIDENT VISA اپلای کرد و.....بستگی به شرایط داره.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

رشته و دانشگاه

تا منظورتون از فرصت کافی چی باشه! اگر رشته شما همین داروسازی باشه
    شما در این حدود یکسال باید:
    1- آیلتس 7.5 بگیرین.
    2- عضو Pharmacy Board of Australia بشین.( من در مورد داروسازها اطلاعات زیادی ندارم ولی پزشکان و دندانپزشکان باید برای اینکار امتحانهایی رو در خارج از ایران بدن و معمولا یک پروسه 6-7 ماهه دارن)
    3- مدارک مهاجرت رو آماده کنین و برای اسپانسرشیپ چند ایالت اپلای کنین( پروسه اسپانسرشیپ هر ایالت حدود 2 ماه طول میکشه تا جوابش بیاد.)

پس باید از همین الان با یه برنامه ریزی صحیح شروع کنید تا به کارهاتون برسید.

تغییرات ماه جولای هم از تاریخ اعلام شده آغاز خواهد شد.
    اگر رشته ای از لیست حذف بشه یا اصلا دراون نباشه نمیتونه برای 175 و 176 و 475 و 476 اقدام کنه.
    همیشه یک راهی هست. میشه اسپانسر شغلی گرفت یا برای ادامه تحصیل رفت استرالیا و از اونجا اپلای کرد یا میشه برای TEMPORARY RESIDENT VISA اپلای کرد و.....بستگی به شرایط داره.
    از لطفتون ممنونم دوست خوبم که وقت گذاشتید و با حوصله جواب دادید
    سوالم از خدمتتون اینه که:
    شما فرمودین: "برای اسپانسرشیپ چند ایالت اپلای کنین" میشه بفرمایین چطوری باید اینکارو انجام بدم؟؟ باهاشون مکاتبه کنم یعنی؟؟؟
    اگه ممکنه در مورد اسپانسر شغلی هم یه خورده توضیح بدید که اونو چطوری میشه انجام بدم؟؟؟؟؟
    از لطفتون بازم ممنونم و دست گُلتون درد نکنه

رشته و دانشگاه

ببخشید این فروم ویکی نداره؟؟
    چون برای کبک یه ویکی فوق العاده عالی هستش که خیلی از سوالاتو جواب می ده
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

از لطفتون ممنونم دوست خوبم که وقت گذاشتید و با حوصله جواب دادید
    سوالم از خدمتتون اینه که:
    شما فرمودین: "برای اسپانسرشیپ چند ایالت اپلای کنین" میشه بفرمایین چطوری باید اینکارو انجام بدم؟؟ باهاشون مکاتبه کنم یعنی؟؟؟
    اگه ممکنه در مورد اسپانسر شغلی هم یه خورده توضیح بدید که اونو چطوری میشه انجام بدم؟؟؟؟؟
    از لطفتون بازم ممنونم و دست گُلتون درد نکنه
    در صفحه 8 همین تاپیک پست شماره 80 رو بخوونید. آدرس سایتهای اداره مهاجرت ایالتهای مختلف اشاره شده.
    اول ببینید در لیست SMP کدوم استانها رشته شما هست. بعد هم در قسمت how to apply اطلاعات نحوه اقدام کردن رو ببینید.

اسپانسر شغلی یعنی اینکه یک نفر کارفرما در استرالیا به تخصص شخص شما اعلام نیاز کنه و مدارک مربوطه رو تکمیل کنه و به DIAC درخواست بده.

متاسفانه من تا الان مشابه ویکی کبک رو درمورد استرالیا ندیدم. ولی اگر امکان ایجادش باشه بچه های زیادی ازجمله خودم کمک میکنن تا کامل بشه.

میتونید به این فروم هم سر بزنید تا اطلاعات تکمیلی بدست بیارید:
    www.migranthelp.com

سلام به همه دوستان و همينطور دوست عزيز كه با حوصله به سوال تمام دوستان پاسخ ميدن

icarus

رشته من علوم ازمايشگاهي (انگل شناسي پزشكي) در مقطع كارشناسي ارشد هست با توجه به رشته من من در زير شاخه پزشكي قرار ميگيرم؟و ايلتس7.5 رو بايد داشته باشم؟
    در مورد اسپانسر شغلي كه اگه نمره ايلتس رو نيارم ميتونم با اسپانسر شغلي جبرانش كنم ئ اين اسپانسر شغلي مثه اسپانسر شغلي در كاناداس و همون مشكلات رو داره يا خير؟
    ايا شرايط ايلتس در نيوزلند هم براي رشته هاي گروه پزشكي همونطوره ؟
    و اخرين سوال من اينه كه اگر ايلتس رو 6 بگيرم به عبارتي كلا از زبان نمره نيارم ميتونم اقدام كنم يا نه؟
    ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

vahidmed گرامی

متاسفانه من اسم معادل رشته شما رو به انگلیسی نمیدونم. شما اول از همه لیست رشته های مورد نیاز در schedule3 رو چک کنید ببینید رشته شما در این لیست هست یا خیر.
    اگر اسم رشته تون بود در ستون جلوی رشته تون ببینید که accessing authority شما کجاست. ضمنا شرایط اسس برای رشته های مختلف متفاوت هست.

شرایط اسپانسر شغلی در کانادا نمیدونم که چطور هست ولی در استرالیا اگر اسپانسر شغلی داشته باشید شرط زبان و رشته و...بسیار ساده خواهد شد و معمولا در یک پروسه حد اکثر 7 ماه تا یکسال ( برای ایرانیها)کارتون درست میشه.این مدت برای کشورهای low risk خیلی کمتر هست.

متاسفانه درمورد نیوزیلند اطلاعات من برای راهنمایی شما کافی نیست.حتما به سایت مهاجرت نیوزیلند سر بزنید.

حتما توصیه میکنم پستهایی که در همین تاپیک از صفحه 7 به بعد نوشته شده روبخوونید چون جواب خیلی از سوالهاتون رو پیدا خواهید کرد.

اگر سوال دیگه ای پیش اومد من و دوستان دیگه در حد اطلاعاتمون کمک میکنیم.

پیروز باشید
    ویرایش توسط icarus : June 20th, 2011 در ساعت 01:23 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)