صفحه 22 از 85 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

ممنون از جوابت دوست نازنينم
    معادل اسم رشته من Parasitology هست
    در مورد جاب افر هم در كانادا به اين صورته كه فردي كه كارفرماس بايد به دولت اثبات كنه كه رشته و كار اين فرد در اون ايالت وجود نداره و نياز هست كه اين فرد حتما از خارج از اون كشور بياد كه در مورد استراليانميدونم اينطور هست يا نه و سوال اصلي من اينجاس كه ايا مدارك ايران رو اونجا قبول دارند يا نه كه اگه مدارك رو قبول نداشته باشن و قرار باشه معادل سازي بشه يا لازم باشه كه دوره خاصي قبل از شروع كار بگذرونيم كه كلا قضيه جاب افر منتفي ميشه
    بازم ممنون كه با صبر و حوصله جواب ميدي

دوست عزيزم چك كردم رشتم در لينكي كه قرار داداي بود http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule3.pdf
    حالا با توجه به اين من ميتونم ويزاي 176 رو بگيرم؟؟
    من تو سايت اداره مهاجرت رفتم اما نتونستم قسمتي كه مال محاسبه امتياز هست رو پيدا كنم اگه ميشه اونم زحمت بكش لينك كن
    سوال ديگم اينه كه اگه من به 5 امتياز همسرم احتياج نداشته باشم بازم ايشون بايد ايلتس داشته باشن؟ چون تو يكي از فرم ها خوندم كه يا بايد حداقل ايلتس 5 داشته باشن و يا دولت استراليا چيزي حدود 3000 دلار استرالياي ميگيره واسه يه سال تحصيل زبان ايشون
    يه سوال ديگه هم دارم واسه فرستادن مداركم بايد ريز نميراتم رو هم بگيرم يعني بايد مدركو ازاد كنم؟ واسه مدرك ايلتس ايا اصلش لازمه ؟يا كپي اون رو هم قبول ميكنن؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوست عزيزم چك كردم رشتم در لينكي كه قرار داداي بود http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule3.pdf
    حالا با توجه به اين من ميتونم ويزاي 176 رو بگيرم؟؟
    من تو سايت اداره مهاجرت رفتم اما نتونستم قسمتي كه مال محاسبه امتياز هست رو پيدا كنم اگه ميشه اونم زحمت بكش لينك كن
    سوال ديگم اينه كه اگه من به 5 امتياز همسرم احتياج نداشته باشم بازم ايشون بايد ايلتس داشته باشن؟ چون تو يكي از فرم ها خوندم كه يا بايد حداقل ايلتس 5 داشته باشن و يا دولت استراليا چيزي حدود 3000 دلار استرالياي ميگيره واسه يه سال تحصيل زبان ايشون
    يه سوال ديگه هم دارم واسه فرستادن مداركم بايد ريز نميراتم رو هم بگيرم يعني بايد مدركو ازاد كنم؟ واسه مدرك ايلتس ايا اصلش لازمه ؟يا كپي اون رو هم قبول ميكنن؟
    اگر رشته شما در لیست باشه و بخواهید از خارج از استرالیا ( مثلا ایران) اپلای کنید، میتوانید برای ویزای 175 یا 176 یا هردو به صورت همزمان اپلای کنید.( در استرالیا میشود همزمان برای چند نوع ویزا اپلای کرد و هرکدام از ویزاها که زودتر بیاید بقیه اتوماتیک از بررسی خارج میشوند)

مبنای جدید محاسبه امتیازها:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...oints-test.pdf

اگر همسر شما بخوان با شما به استرالیا بیان باید تکلیف زبان انگلیسی ایشون هم مشخص بشه حتی اگر در تشکیل پرونده از امتیاز ایشون استفاده نکنین. دو حالت داره: یا باید مدرک آیلتس با امتیاز بالای 5 داشته باشن یا اینکه یک مبلغی رو ( حدود 3000دلار اگه اشتباه نکنم) بپردازید تا دولت استرالیا اونجا براشون کلاس زبان بگذاره.

درمورد مدرک اول ببینید که accessing authority از شما چی میخواد. معمولا شما هم به مدرک و هم ریز نمرات ترجمه و تایید شده نیاز خواهید داشت. مگر اینکه استثناهایی باشند که من ندونم.

برای 176 لازمه که اسم رشته شما در لیست اسپانسرشیپ یک استان باشه تا بتونید براش اپلای کنید. صفحه 8 همین تاپیک پست شماره 80 آدرس سایتهای مهاجرت ایالتها هست. لیست SMP اونها رو چک کنید

به طور کلی وقتی شما آنلاین اپلای میکنید نسخه اسکن شده مدارک رو ضمیمه میکنید. پس اگه اصل مدرک رو به دلایلی در دسترس نداشته باشید میتونید از کپی اون اسکن تهیه کنید.بعدها اگر کیس آفیسر نسخه اصلی رو خواست میتونید از مرکزی که امتحان دادین بخواهید که براشون بفرستن.

برای اقدام اولین مرحله این هست که مدرک و شغل شما توسط accessing authority مربوطه ارزیابی بشه.

پیروز باشد
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

دوستان عزيز سلام
    با توجه به اينکه قوانين از جولای 2011 داره عوض ميشه ميخواستم بدونم که من با شرايط زيربرای گرفتن ويزای مهاجرت اگه بخوام يه امتحان آيلتس ديگه بدم بهتره جنرال امتحان بدم يا آکادميک با اين فرض که شايد 10 درصد هم بخوام دکترا بخوونم:
    1) 31 ساله
    2) فوق ليسانس مهندسی معدن ( رشته من توی ليست Sol هست)

3) دارای سه سال و 3 ماه سابقه کار مرتبط با ژئوتکنيک که اونم جزء رشته های SOL هست ولی حدود يکساله که کار نميکنم
    4) سابقه تدريس توی دانشگاه رو هم دارم البته بيمه نداره

5) IELTS اکادميک 6.5 البته هيچ اسکيلی رو کمتر از 6 نيستم

و اينکه

1) ANZSCO occupation با ASCO code and occupation چه فرقی داره؟
    2) ويزای PRV چه فرقی با 176 يا 175 داره؟
    3) اگه بخوام واسه اسپانسر ايالتی اقدام کنم چه موقع بايد اينکارو انجام بدم؟
    4) جايی هست که بشه نمونه فرمت فايل SDR رو پيدا کرد؟

خيلی ممنون از لطفتون.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1998us نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    با توجه به اينکه قوانين از جولای 2011 داره عوض ميشه ميخواستم بدونم که من با شرايط زيربرای گرفتن ويزای مهاجرت اگه بخوام يه امتحان آيلتس ديگه بدم بهتره جنرال امتحان بدم يا آکادميک با اين فرض که شايد 10 درصد هم بخوام دکترا بخوونم:
    1) 31 ساله
    2) فوق ليسانس مهندسی معدن ( رشته من توی ليست Sol هست)

3) دارای سه سال و 3 ماه سابقه کار مرتبط با ژئوتکنيک که اونم جزء رشته های SOL هست ولی حدود يکساله که کار نميکنم
    4) سابقه تدريس توی دانشگاه رو هم دارم البته بيمه نداره

5) IELTS اکادميک 6.5 البته هيچ اسکيلی رو کمتر از 6 نيستم

و اينکه

1) ANZSCO occupation با ASCO code and occupation چه فرقی داره؟
    2) ويزای PRV چه فرقی با 176 يا 175 داره؟
    3) اگه بخوام واسه اسپانسر ايالتی اقدام کنم چه موقع بايد اينکارو انجام بدم؟
    4) جايی هست که بشه نمونه فرمت فايل SDR رو پيدا کرد؟

خيلی ممنون از لطفتون.

- شما با توجه به رشته تون برای پرونده مهاجرت به آیلتس جنرال احتیاج خواهید داشت.

ASCO سیستم کدگذاری قدیمی مشاغل بود که مثلا خود من با این کد اسس شدم. از جولای 2010 این کد گذاری منسوخ شد و به جای اون از ANSZCO استفاده میشود.
    - منظورتون از PRV نمیدونم چی هست ولی 175 و 176 هردو Permanent Resident Visa هستند که مخففش میشه PRV.
    - هروقتیکه اون ایالت اعلام کنه که اپلیکیشن برای اسپانسرشیپ رو قبول میکنه. مثلا الان اکثر استانها اپلیکیشن جدید قبول نمیکنن تا بعد از 1 جولای 2011

- متوجه منظور شما از SDR نمیشوم ولی اگر منظورتون CDR هست که مخفف Competency Demonstration Report هستش، یک سری به فروم زیر بزنید:
    www.migranthelp.com
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    - شما با توجه به رشته تون برای پرونده مهاجرت به آیلتس جنرال احتیاج خواهید داشت.

ASCO سیستم کدگذاری قدیمی مشاغل بود که مثلا خود من با این کد اسس شدم. از جولای 2010 این کد گذاری منسوخ شد و به جای اون از ANSZCO استفاده میشود.
    - منظورتون از PRV نمیدونم چی هست ولی 175 و 176 هردو Permanent Resident Visa هستند که مخففش میشه PRV.
    - هروقتیکه اون ایالت اعلام کنه که اپلیکیشن برای اسپانسرشیپ رو قبول میکنه. مثلا الان اکثر استانها اپلیکیشن جدید قبول نمیکنن تا بعد از 1 جولای 2011

- متوجه منظور شما از SDR نمیشوم ولی اگر منظورتون CDR هست که مخفف Competency Demonstration Report هستش، یک سری به فروم زیر بزنید:
    www.migranthelp.com

ميشه بفرماييد شما چقدر طول کشيد که کارتون درست بشه؟
    و اينکه من بايد آیلتسو امتحان بدم مدارکمو بعد اسس کنم یا الانم میتونم اینکارو بکنم؟ هزينشو هم میفرماييد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

ميشه بفرماييد شما چقدر طول کشيد که کارتون درست بشه؟
    و اينکه من بايد آیلتسو امتحان بدم مدارکمو بعد اسس کنم یا الانم میتونم اینکارو بکنم؟ هزينشو هم میفرماييد؟
    هنوز پرونده من در حال بررسی توسط کیس آفیسر هست. اطلاعاتم در امضام هست.
    مدرک شما باید توسط Engineers Australia اسس بشه. اونها هم برای اینکارعلاوه بر CDR یکسری مدرک تحصیلی، شغلی، مدارک هویت و آیلتس 6 در تمام مهارتها رو میخوان تا اسستون کنن. پس بدون آیلتس اصلا نمیتونید مدارکتون رو اسس کنین.

هزینه اش هم اصلا قابل شما رو نداره! مهمون ما باشین! ( مزاح فرمودم- نفهمیدم منظورتون کدوم هزینه هست آیلتس یا پرونده مهاجرت یا وکیل یا ... به هر حال با مراجعه به سایت رسمی DIAC یا آیلتس میتونید این اطلاعات رو بدست بیارین. لینکهای مربوطه و تمام اطلاعات اولیه که لازم دارین در پستهای قبلی هست. حتما صفحه 7 به بعد رو مطالعه کنین)

موفق باشید
    ویرایش توسط icarus : June 23rd, 2011 در ساعت 12:22 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    هنوز پرونده من در حال بررسی توسط کیس آفیسر هست. اطلاعاتم در امضام هست.
    مدرک شما باید توسط Engineers Australia اسس بشه. اونها هم برای اینکارعلاوه بر CDR یکسری مدرک تحصیلی، شغلی، مدارک هویت و آیلتس 6 در تمام مهارتها رو میخوان تا اسستون کنن. پس بدون آیلتس اصلا نمیتونید مدارکتون رو اسس کنین.

هزینه اش هم اصلا قابل شما رو نداره! مهمون ما باشین! ( مزاح فرمودم- نفهمیدم منظورتون کدوم هزینه هست آیلتس یا پرونده مهاجرت یا وکیل یا ... به هر حال با مراجعه به سایت رسمی DIAC یا آیلتس میتونید این اطلاعات رو بدست بیارین. لینکهای مربوطه و تمام اطلاعات اولیه که لازم دارین در پستهای قبلی هست. حتما صفحه 7 به بعد رو مطالعه کنین)

موفق باشید
    سلام دوباره
    پیش از هر چیز، خیلی ممنون از لطفتون هر چند در حد مزاح!
    بعد اینکه با شرایط امتیاز دهی جدید استرالیا من بدون گرفتن اسپانسر ایالتی و امتیاز ایلتس صفر، 55 امتیاز میارم که اگه ایلتسمو 7 بگیرم امتیازم به حد نصاب میرسه. منتها سوالم اینه که من الان یه ایلتس 6.5 اکادمیک دارم و میخوام بدونم که خداقل این ایلتس بدرد شروع کارها و سرعت بخشی به پروسه مهاجرت (اسس شدن زودتر(اینطور که شنیدم پروسه اسس شدن در حال حاضر حدود 4 ماه طول میکشه (نمیدونم تا چه اندازه درسته!)) ) میخوره یا نه، حداقل تا زمانی که بعد من نمره 7 رو بگیرم یا اینکه اگه امتیاز من از همین الان 65 نباشه اصلا اسسم نمیکنن؟

مطلب دیگه اینکه، تا اونجا که میدونم استرالیا سابق بر این بر عکس کانادا ایلتس اکادمیک رو برای مهاجرت میپذیرفت، ایا شما میدونید که این قانونشون تغییر کرده و حتما باید برای مهاجرت جنرال امتحان داد؟
    منظورم از هزینه هم، هزینه اسس اولیه بود که مهندسین استرالیا میگیرند. البته فکر کنم پیداش کردم 47.480$ است. درسته؟

پیشاپیش خیلی از محبتی که دارید سپاسگزاری میکنم.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سلام دوباره
    پیش از هر چیز، خیلی ممنون از لطفتون هر چند در حد مزاح!
    بعد اینکه با شرایط امتیاز دهی جدید استرالیا من بدون گرفتن اسپانسر ایالتی و امتیاز ایلتس صفر، 55 امتیاز میارم که اگه ایلتسمو 7 بگیرم امتیازم به حد نصاب میرسه. منتها سوالم اینه که من الان یه ایلتس 6.5 اکادمیک دارم و میخوام بدونم که خداقل این ایلتس بدرد شروع کارها و سرعت بخشی به پروسه مهاجرت (اسس شدن زودتر(اینطور که شنیدم پروسه اسس شدن در حال حاضر حدود 4 ماه طول میکشه (نمیدونم تا چه اندازه درسته!)) ) میخوره یا نه، حداقل تا زمانی که بعد من نمره 7 رو بگیرم یا اینکه اگه امتیاز من از همین الان 65 نباشه اصلا اسسم نمیکنن؟

مطلب دیگه اینکه، تا اونجا که میدونم استرالیا سابق بر این بر عکس کانادا ایلتس اکادمیک رو برای مهاجرت میپذیرفت، ایا شما میدونید که این قانونشون تغییر کرده و حتما باید برای مهاجرت جنرال امتحان داد؟
    منظورم از هزینه هم، هزینه اسس اولیه بود که مهندسین استرالیا میگیرند. البته فکر کنم پیداش کردم 47.480$ است. درسته؟

پیشاپیش خیلی از محبتی که دارید سپاسگزاری میکنم.
    سلام
    خواهش میکنم، شما الان با آیلتس آکادمیک 6.5 به شرط اینکه هر 4 تا اسکیلتون R,W,L,S شش یا بالاتر باشه میتونید برای عضویت و اسس شدن در Engineers Australia اقدام کنین تا انشالله بتونین در آینده نزدیک نمره آیلتسون هم به 7 در تمام مهارتها برسونین.

در پست 191 صفحه 20 به طور جامع درمورد اینکه آیلتس آکادمیک مورد نیاز هست یاجنرال توضیح داده شده. ( در پست قبلی خدمتتون گفتم که پاسخ خیلی از سوالهاتون رو از صفحه 7 به بعد پیدا میکنین)

درمورد Engineers Australia میزان هزینه ها ، پاسخ سوالهاتون و اطلاعات کامل مورد نیازتون اینجا هست:
    http://www.engineersaustralia.org.au...a/msa_home.cfm
    (این آدرس هم در پستهای قبلی اشاره شده)

پیروز باشید
    ویرایش توسط icarus : June 24th, 2011 در ساعت 11:27 PM

سلام
    من براي مهاجرت به استراليا از طريق يك وكيل اقدام كردم ولي همه كارهاي مربوط به مهاجرت رو موكول به تغيير قوانين كرده در صورتي كه من 4 ماهه درخواست دادم، سوال من اينكه اگه درخواست من رو زودتر مي فرستاد و قوانين عوض مي شد بازهم من شامل اين قوانين جديد مي شدم؟ و اينكه كسي درباره محتواي كلي تغيير قوانين چيزي مي دونه؟ تا اونجا كه مي مي دونم ديگه نمره آيلتس 6.5 ارزش نداره و بايد بالاي 7 شد ، به غير از اين كسي اطلاعات ديگه اي داره؟ من واقعا براي اين تغيير قوانين نگرانم ، ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)