صفحه 23 از 85 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    من براي مهاجرت به استراليا از طريق يك وكيل اقدام كردم ولي همه كارهاي مربوط به مهاجرت رو موكول به تغيير قوانين كرده در صورتي كه من 4 ماهه درخواست دادم، سوال من اينكه اگه درخواست من رو زودتر مي فرستاد و قوانين عوض مي شد بازهم من شامل اين قوانين جديد مي شدم؟ و اينكه كسي درباره محتواي كلي تغيير قوانين چيزي مي دونه؟ تا اونجا كه مي مي دونم ديگه نمره آيلتس 6.5 ارزش نداره و بايد بالاي 7 شد ، به غير از اين كسي اطلاعات ديگه اي داره؟ من واقعا براي اين تغيير قوانين نگرانم ، ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.
    سلام
    اول اینکه: ما در استرالیا و کانادا چیزی به نام " وکیل مهاجرت" نداریم. " وکیل" عنوان پر طمطراقیه که مشاوران مهاجرت در ایران روی خودشون گذاشتن.( برای استرالیا، مشاوران مهاجرت هم چند دسته هستند: اونهایی که عضو انجمنهای استرالیایی مشاوران مهاجرت مثل MIA و MARA هستند و اونهایی که مستقل عمل میکنن و هیچ لایسنسی ندارن که الحمدولله در ایران پرن.) در کل وقتی دستمزد این مشاوران رو با همکارانشون در کشورهای دیگه مقایسه میکنین سرتون سوت میکشه! یک نکته مهم دیگه هم اینه که بعضا مشاهده شده! که بعضی از این مشاوران لایسنس دار عضو MIA و MARA در ایران دفتر دارن ولی در این دفتر آدمهای لایسنس ندار! کارهای شما رو انجام میدن. یعنی اینکه خوشون برای خراب نشدن سابقه شون در استرالیا پرونده های ریسکی رو قبول نمیکنن ولی چون از پول بدشون نمیاد اونها رو میدن به دستیارهای لایسنس ندارشون). درنهایت اینکه اگر یک شرکت مهاجرتی تبلیغات زیادی در تلوزیون پخش میکنه دلیل خوب بودنش نیست. اینها رو که خدمتتون گفتم تجربیاتی بود که برای خود من ارزان تمام نشدن

دوم: در همه صنفها آدم خوب و بد پیدا میشه. پس سعی کنین که اول از بچه های دیگه که اقدام کردن بپرسین تا در صنف مشاوران مهاجرت- که متاسفانه روشهای سودجویانه بینشون خیلی رواج داره- حداقل یک مشاور بهتر پیدا کنین. ( البته من شخصا به مشاورهای مهاجرت اعتقادی ندارم- صرفا نظر شخصی هست)

سوم: حتی اگر مشاور خوب مهاجرت دارین، بازهم خودتون رو در بیخبری نگه ندارید و دایما سایتهای مربوطه مثل DIAC و فرومهای خوب ایرانی - مثل این فروم و migranthelp - رو چک کنید تا کمتر سرتون کلاه بره.مثل همه دوستان دیگه به شما هم توصیه میکنم که پستهای این تاپیک رو حتما مطالعه کنین. اینجا اطلاعاتی هست که هیچ مشاور مهاجرتی مفت در اختیار شما قرار نمیده.

چهارم: در این لینکی که براتون میگذارم درمورد تغییرات قوانین و قوانین جدید اطلاعات خوبی پیدا میکنین.
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...t=3811&start=0

پیروز باشید.
    ویرایش توسط icarus : June 26th, 2011 در ساعت 04:54 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام
    خيلي ممنون از توضيحاتتون، حقيقتش من خودم خيلي به اين وكلا و يا به تعبير شما مشاوران مهاجرت اعتقادي ندارم ، اين آقا كه دستمزد سرسام آو ري هم دارن وكيل يكي از دوستان من بود كه بالاخره موفق شد به استراليا مهاجرت كنه ، من رو حساب اينكه قبلا يك نفر با ايشون آشنايي داشته اقدام كردم به اين اميد كه كار من راه بيفته ، اميدوارم كه سرم كلاه نره . از بابت لينكي هم كه گذاشتيد ممنون.

Junior Member

سلام خسته نباشيد. كسي كه دانشجوي دكترا هست تو استراليا ميتونه با مدرك ليسانسش تقاضاي اقامت بده اگر بالاي 65 امتياز داشته باشه طبق قوانين جديد؟ يك سوال ديگه ايا تجربه كاري حتما بايد بيمه داشته باشه تا قبول كنند؟ منظورم اينه كه اگه كسي در حين تحصيل
    در شركتي كار كرده باشه ، گواهي اون شركت رو بدون بيمه قبول ميكنند؟ با تشكر
    ویرایش توسط arash66 : June 30th, 2011 در ساعت 12:43 PM

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    نحوه امتیاز بندی جدید Skilled Migration Visa آمده که تعییرات زیادی نکرده ولی قبلاً یه بندی بود که اگر نامه از دانشگاه می‌گرفتی مبنی بر تحصیل به زبان فارسی 5 پوینت می‌گرفتی. اما در تغییرات جدید گفته شده که این امتیاز از این به بعد به از طریق ارائه گواهی دانشگاه داده نمی‌شه بلکه به مترجمینی که از NAATI گواهی بگیرن داده میشه.
    میخواستم بدونم کسی اطلاع دقیقی از این بند داره یا خیر؟!

Credentialed Community language
    Five points can also be claimed for those applicants who meet the requirements for credentialed
    community language.

The points test awards points to applicants accredited at the para-professional level or above by
    the National Accreditation Authority for Translators and Interpreters (NAATI) as either a translator
    or interpreter. Applicants will no longer be able to claim points for designated language on the
    basis of having obtained a qualification from a university where instruction was in that language.

دیگه اینکه یه بند دیگه هم در مورد فعالیت حرفه‌ای هست که درست منظورش رو متوجه نشدم؛ آیا منظور اینه که یکسال سابقه کار حرفه‌ای مرتبط با مدرک داشته باشیم؟!

Completion of a Professional Year
    Five points can also be claimed for those applicants who complete an approved Professional Year
    in their nominated occupation or a closely related skilled occupation.

Junior Member

سلام
    من 17 سالم هست و رشتم تجربی هست و می خواهم حتما در استرالیا اقامت داشته باشم و درس بخونم به نظر شما بهترین رشته که درامد و بازار کاری خوبی اونجا داشته باشه چی هست و ایا بهتره که با دیپلم اقدام کنم یا لیسانسم را بگیرم .هزینهی درس و زندگی چطور هست حدودا سالی چه قدر در می اید؟ با سن من ایا مدرک ایلتس می خواهد؟اگر می خواهد چه نمره ای باید کسب کنم؟

به لینک زیر نگاهی بندازید. اطلاعات خوبی داره
    http://www.google.com/url?sa=t&sourc...oL7lOQ&cad=rja

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shasavar نمایش پست ها
    سلام
    من 17 سالم هست و رشتم تجربی هست و می خواهم حتما در استرالیا اقامت داشته باشم و درس بخونم به نظر شما بهترین رشته که درامد و بازار کاری خوبی اونجا داشته باشه چی هست و ایا بهتره که با دیپلم اقدام کنم یا لیسانسم را بگیرم .هزینهی درس و زندگی چطور هست حدودا سالی چه قدر در می اید؟ با سن من ایا مدرک ایلتس می خواهد؟اگر می خواهد چه نمره ای باید کسب کنم؟
    زیر 18 سال آیلتس نمیخواد، کلا حدود سالی حدود 50 میلیون میشه، همه رشته ای بازار کار داره، گویا پرستاری از همه بهتره از نظر درامد، به نظر من اگر مرد سختی هستی و میتونی از پس شرایط دربیای و پول هم داری الان برو تا ممنوع خروج نشدی و مشکل سربازی و ایلتس واست پیش نیامده، در ضمن درسته که سفارت از شما ایلتس نمیخواد ولی اونجا باید بری کلاس زبان یک سال و اگر پیش دانشگاهی نداشه باشی اونم باید بری، دیگه 2 سال بشه یا یک سال که هر دو را با هم بخونی بستگی به دانشگاهت داره که چه پکیجی بهت بده اما اگر بتونی ایلتس بگیری بهتره، فکر کنم واسه پیش دانشگاهی 5.5 میخواد و کارشناسی 6.5

ولی لیسانس رو تو ایران یگیری و بعد بری خیلی بهتره فوقش برای سربازی بعدا ودیعه میذاری از لحاظ هزینه هم خیلی کمتر خواهد شد

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.
    میشه پروسه کلی مهاجرت به استرالیا رو بگید؟ آیا ویکی داره؟
    حدوداً چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد و بریم استرالیا.
    آیا اگه الان اقدام کنیم قوانین تغیر میکنن؟ و...
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نحوه امتیاز بندی جدید Skilled Migration Visa آمده که تعییرات زیادی نکرده ولی قبلاً یه بندی بود که اگر نامه از دانشگاه می‌گرفتی مبنی بر تحصیل به زبان فارسی 5 پوینت می‌گرفتی. اما در تغییرات جدید گفته شده که این امتیاز از این به بعد به از طریق ارائه گواهی دانشگاه داده نمی‌شه بلکه به مترجمینی که از NAATI گواهی بگیرن داده میشه.
    میخواستم بدونم کسی اطلاع دقیقی از این بند داره یا خیر؟!

Credentialed Community language
    Five points can also be claimed for those applicants who meet the requirements for credentialed
    community language.

The points test awards points to applicants accredited at the para-professional level or above by
    the National Accreditation Authority for Translators and Interpreters (NAATI) as either a translator
    or interpreter. Applicants will no longer be able to claim points for designated language on the
    basis of having obtained a qualification from a university where instruction was in that language.

دیگه اینکه یه بند دیگه هم در مورد فعالیت حرفه‌ای هست که درست منظورش رو متوجه نشدم؛ آیا منظور اینه که یکسال سابقه کار حرفه‌ای مرتبط با مدرک داشته باشیم؟!

Completion of a Professional Year
    Five points can also be claimed for those applicants who complete an approved Professional Year
    in their nominated occupation or a closely related skilled occupation.
    سلام به همه دوستان.

حدود یک ماهی نبودم و امروز که اومدم فروم دیدم بد نیست که در حد اطلاعاتم به این سوالات جواب بدم. درسته که دیر شده ولی شاید به درد بخوره:

در مورد مهندسین professional year
    http://www.eeaust.com.au/professionalyear.html

درمورد امتحان زبان فارسی ناتی:
    http://www.naati.com.au/PDF/Booklets...ng_booklet.pdf
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)