صفحه 24 از 85 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد. كسي كه دانشجوي دكترا هست تو استراليا ميتونه با مدرك ليسانسش تقاضاي اقامت بده اگر بالاي 65 امتياز داشته باشه طبق قوانين جديد؟ يك سوال ديگه ايا تجربه كاري حتما بايد بيمه داشته باشه تا قبول كنند؟ منظورم اينه كه اگه كسي در حين تحصيل
    در شركتي كار كرده باشه ، گواهي اون شركت رو بدون بيمه قبول ميكنند؟ با تشكر
    تا اونجایی که من میدونم، اگر شرکت به شما گواهی کتبی بده که نیمه وقت و بدون بیمه مشغول بودین ممکنه که سابقه تون رو قبول کنن ولی نصفه! یعنی 4 سال نیمه وقت رو 2 سال تمام وقت حساب میکنن.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من به تازگی متوجه شدم که استرالیا یه ویزای موقت 18 ماهه واسه کار و اقامت به فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و امیرکبیر میده که شرایطش نسبتاً آسون تر از سایر ویزا هاست. خواستم ببینم کسی هست که از این طریق مهاجرت کرده باشه که من بتونم اطلاعات بیشتری ازش بگیرم یا اینکه یه وکیل مناسب واسه این کار بهم معرفی کنه؟ممنون میشم کمکم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم، اگر شرکت به شما گواهی کتبی بده که نیمه وقت و بدون بیمه مشغول بودین ممکنه که سابقه تون رو قبول کنن ولی نصفه! یعنی 4 سال نیمه وقت رو 2 سال تمام وقت حساب میکنن.
    سلام دوست عزیز . من از امضا تون دریافتم که هم کبک و هم استرالیا اپلای کردید. من هم برای کانادا اقدام کردم و میخوام برای استرالیا هم اقدام کنم . ولی هیچ چیز از استرالیا نمی دونم بهتر بگم صفر صفر هستم . میشه راهنمایی بفرمایید که راحتر شروع کنم . اصلا وکیل میخواهد یا نه؟

با سلام به همه دوستان

اگه خدا قسمت کنه من دارم متأهل میشم ، خانم بنده دانشجوی ساله ۲ رشته IT تو سیدنی هست. من خودم هم فارقل التحصیل IT از انگلیس هستم.

می‌خواستم بدونم بعد از ازدواج شرایط من تو استرالیا چجوری می‌شه. آیا اجازهٔ کار خواهم داشت تا تحصیل همسرم تموم بشه یا خیر ?

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . من از امضا تون دریافتم که هم کبک و هم استرالیا اپلای کردید. من هم برای کانادا اقدام کردم و میخوام برای استرالیا هم اقدام کنم . ولی هیچ چیز از استرالیا نمی دونم بهتر بگم صفر صفر هستم . میشه راهنمایی بفرمایید که راحتر شروع کنم . اصلا وکیل میخواهد یا نه؟
    soudi عزیز

حتما پستهای قبلی همین تاپیک رو از صفحه 7 به بعد مطالعه کنین. تمام اطلاعات لازم هست. اگر سوال بیشتری بود که پاسخش در جوابها نبود حتما در خدمتتوت هستم.

موفق باشین
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmoghaddam نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

اگه خدا قسمت کنه من دارم متأهل میشم ، خانم بنده دانشجوی ساله ۲ رشته IT تو سیدنی هست. من خودم هم فارقل التحصیل IT از انگلیس هستم.

می‌خواستم بدونم بعد از ازدواج شرایط من تو استرالیا چجوری می‌شه. آیا اجازهٔ کار خواهم داشت تا تحصیل همسرم تموم بشه یا خیر ?
    مبارک باشه
    اینجا اطلاعاتی هست که کمکتون میکنه:

http://www.immi.gov.au/students/student-information.htm

پیروز باشید

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

یک الگوریتم مختصر درمورد شرایط گرفتن اقامت دایم استرالیا از طریق skilled worker و بدون اسپانسرشیپ شغلی درست کرده ام که اینجا قرار میدم تا بچه هایی که تازه میخوان کار استرالیا رو شروع کنن یک ایده کلی بگیرن.
    توجه کنین که به جز بحث اقامت دایم راههای دیگه ای هم برای مهاجرت به استرالیا هست مثل: اقامت موقت؛ تحصیلی، اسپانسر شغلی و...

میتونین این عکس رو دانلود کنین و زوم کنین تا بهتر ببینینش:

من مدرک کارشناسی مامایی دارم و فوق لیسانس رشته ی روانشناسی بالینی هم دارم که هر دو جزو لیست مشاغل مورد نیازند. گر بخوام بذای مهاجرت اقدام کنم شانس موفقیت کدوم بیشتره؟اگر کسی تا حالا اقدام کرده لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    لیست بیمه را که باید به اداره مهاجرت ارائه بدهیم باید از داره بیمه درخواست بدیم یعنی مدرکی ارائه میده برای ترجمه؟
    بعد اینکه توی اون گزارش اداره بیمه ریز شرکتهایی که برای مون بیمه رد شده اعلام میشه؟
    چون من درجایی مشغول بودم که چند ماه اول بیمه برامون رد نکرده و بعد از 3-4 ماه شروع کرده!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanammidpsy نمایش پست ها
    من مدرک کارشناسی مامایی دارم و فوق لیسانس رشته ی روانشناسی بالینی هم دارم که هر دو جزو لیست مشاغل مورد نیازند. گر بخوام بذای مهاجرت اقدام کنم شانس موفقیت کدوم بیشتره؟اگر کسی تا حالا اقدام کرده لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون
    اداره مهاجرت استرالیا باید اول شما رو در رشته تون به عنوان متخصص به رسمیت بشناسه. برای اینکار باید عضو انجمن مربوطه بشین که آنهم مراحل خودش رو داره. مثلا بچه های مهندسی باید عضو Engineers Australia بشن. در همان لیستی که رشتتون نوشته شده در مقابل اسم رشتتون اسم انجمن مربوطه هم هست. در سایتش اطلاعات لازم هست.

پاسخ سوالتون:
    بستگی داره به اینکه:
    1-سابقه کارتون در چه زمینه ای باشه.
    2- در کدامیک از شغلهاتون راحتتر میتونین اسس بشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)