صفحه 25 از 85 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط alex&elix نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    لیست بیمه را که باید به اداره مهاجرت ارائه بدهیم باید از داره بیمه درخواست بدیم یعنی مدرکی ارائه میده برای ترجمه؟
    بعد اینکه توی اون گزارش اداره بیمه ریز شرکتهایی که برای مون بیمه رد شده اعلام میشه؟
    چون من درجایی مشغول بودم که چند ماه اول بیمه برامون رد نکرده و بعد از 3-4 ماه شروع کرده!
    لیست بیمه را که باید به اداره مهاجرت ارائه بدهیم باید از داره بیمه درخواست بدیم یعنی مدرکی ارائه میده برای ترجمه؟
    آخرین شعبه تامین اجتماعی که براتون بیمه رد شده این نامه رو میده ولی تنها به درخواست ( توسط نامه اداری) شرکتتون یا یک شرکت دیگه.

بعد اینکه توی اون گزارش اداره بیمه ریز شرکتهایی که برای مون بیمه رد شده اعلام میشه؟

اگر در طول سالهای گذشته از شعب مختلف براتون بیمه رد شده باشه باید در آخرین شعبه درخواست انتقال سابقه بدین تا پرونده هاتون از شعب دیگه بیاد به آخرین شعبه. این انتقال حدودا 2 ماه طول میکشه

چون من درجایی مشغول بودم که چند ماه اول بیمه برامون رد نکرده و بعد از 3-4 ماه شروع کرده
    مهم نیست. هرچقدر بیمه دارین از بیمه نامه بگیرید. بقیه اش رو هم از شرکت نامه بگیرین که اونجا مشغول بودید. میتونید فیش های حقوقی اون ماهها رو هم ترجمه و ضمیمه کنید.

کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام به همگی یه سوال دارم اسپانسر شغلی چگونه می شه گرفت مثل همان جاب آفر کانادا هستش یا نه اگه می شه برام لطف کنین توضیح بدین. ممنونم

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام به همگی یه سوال دارم اسپانسر شغلی چگونه می شه گرفت مثل همان جاب آفر کانادا هستش یا نه اگه می شه برام لطف کنین توضیح بدین. ممنونم
    اینجا رو مطالعه کنین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/skill...sa-options.htm
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام به همه ی دوستان
    من شنیدم اگه بخوای با مدرک مامایی واسه مهاجرت اقدام کنی بهتره که یه ویزای دانشجویی برای rn بگیری.
    چون اولا نمره ی زبان کمتری می خواد دوما اگه از داخل استرالیا اقدام کنی راحت تر بهت اقامت می دن. خواستم بدونم این اطلاعات تا چه حد درسته؟
    ممنون
    ویرایش توسط sanammidpsy : July 28th, 2011 در ساعت 01:08 AM

سلام
    آیا دختر دایی همسر می تواند اسپانسر من بشود؟
    مرسی
    تاریخ فایل نامبر اول: 15 جون 2010
    تاریخ فایل نامبر دوم: 25 اکتبر 2010
    کد رشته : سوپروایزور صنایع نفت و گاز 9212

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام دوستان از مدتها قبل وسوسه شده بودم پرونده استرالیا هم باز کنم اما فک کنم ایلتس میخواد همون ابتدای پروسه آیا درست هست این قضیه؟
    شما چه چیزی به من پیشنهاد میدید
    من رشتم مکانیک و 1 سال سابقه با بیمه دارم و سه سال پاره وقت بدون بیمه ولی سابقشو دارم
    من میتونم تو فرصت کم ایلتس 6-6.5 بیارم
    آیا میتونم پرونده استرالیا باز کنم.؟
    هزینه پرونده کلا روی هم حدودا چقدر هست؟
    باتشکر
    26-02-2014

آیلتس 7 لازم دارید . با 6 یا 6.5 امتیاز لازم رو نمیارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام دوستان از مدتها قبل وسوسه شده بودم پرونده استرالیا هم باز کنم اما فک کنم ایلتس میخواد همون ابتدای پروسه آیا درست هست این قضیه؟
    شما چه چیزی به من پیشنهاد میدید
    من رشتم مکانیک و 1 سال سابقه با بیمه دارم و سه سال پاره وقت بدون بیمه ولی سابقشو دارم
    من میتونم تو فرصت کم ایلتس 6-6.5 بیارم
    آیا میتونم پرونده استرالیا باز کنم.؟
    هزینه پرونده کلا روی هم حدودا چقدر هست؟
    باتشکر
    تاریخ فایل نامبر اول: 15 جون 2010
    تاریخ فایل نامبر دوم: 25 اکتبر 2010
    کد رشته : سوپروایزور صنایع نفت و گاز 9212

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

من اقتصاد بازرگانی خوندم. ولی در زمینهHSE کار کردم که تو لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا است.

خواهش میکنم به من بگین که آیا میتونم اقدام کنم؟ منظورم اینه که آیا رشته و شغل باید مرتبط باشند یا لزوما اینطور نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

فقط به من بگین که برای مهاجرت اسکیل ورکر آیا رشته و شغل باید مرتبط باشند یا لزوما اینطور نیست؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    فقط به من بگین که برای مهاجرت اسکیل ورکر آیا رشته و شغل باید مرتبط باشند یا لزوما اینطور نیست؟
    معمولا باید رشته تحصیلی و کارتون مرتبط باشن. ولی برای اینکه مطمین بشین در لیست schedule 1 ببینید که assessing authority رشته شما چه نهادی هست. بعد به وبسایت اونجا سر بزنید و اطلاعات لازم رو کسب کنین. میتونید با ایمیل ازشون سوال کنید.
    یک سوال: HSE چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)