صفحه 28 از 85 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    ميتونم خواهش كنم در مورد انتخاب اسپانسر ايالتي و اهميت اون به لحاظ ارتباط با پيدا كردن شغل در آينده و ارتباط با رشته و تجربه افراد يك پست بگذاريد؟
    خواهش میکنم.

اینکه یک ایالت به شما اسپانسرشیپ میده به این معنی نیست که پیدا کردن کار رو برای شما تضمین کنه. صرفا یک امکانی هست که دولت فدرال به ایالتها داده تا بتونن نیروهای مورد نیاز اون ایالت رو تامین کنن.

درمورد ارتباط رشته و شغل در پست 252 صفحه 26 نوشتم، باز هم برای گل روی شما اینجا اشاره میکنم:

مرتبط بودن رشته تحصیلی یعنی اینکه حد اقل 25 درصد ( یک چهارم) واحدهای درسی لیسانس 4 ساله شما باید مستقیما مربوط به شغلتون باشه. اینجا:
    http://www.vetassess.com.au/migrate_...highlyRelevant
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها

در مورد اسسمنت آیا جواب بله یا خیر میدن. یا اینکه می گن که چی چیزی کم داریم.
    توصیه ای برای موفقیت در اسسمنت دارین؟ من گواهینامه دوره آموزشی زیاد ندارم برای همین نگرانم. یکمی در مورد اسسمنت خودتون میشه توضیح بدید؟

ممنون
    خواهش میکنم، امیدوارم که بتونه کمکی به شماو همه دوستان باشه.

در مورد اسسمت دقت کنید که از همون ابتدا پرونده تون رو کامل و درست تشکیل بدین. البته اگر اسسمنت شما موفق نباشه میتونید دوباره پرونده تشکیل بدین ولی زمان و هزینه رو از دست میدید.
    اگر اسسمنت شما موفق باشه یک نامه برای شما میفرستند که باید به همراه سایر مدارک در هنگام باز کردن پرونده مهاجرت ارایه بدین.

من از Engineers Australia اسسمنت گرفتم و متاسفانه اطلاعات زیادی از اسسمنت رشته شما ندارم چون سیستم بررسی رشته های مختلف متفاوت هست.
    برای آماده کردن پرونده تون زمان بگذارید و کار رو درست انجام بدین.نگران گواهینامه دوره آموزشی نباشید، اصل مدرک تحصیلی، زبان و سوابق شغلیتون هست.
    گواهینامه دوره آموزشی بیشتر مربوط به بچه هایی است که ازطریق رشته های فنی حرفه ای مثل آرایشگری،لوله کشی، مکانیک خودرو و...اقدام میکنن و احتیاج به گواهینامه دوره آموزشی معتبر از وزارت کار یا سایر سازمانهای معتبر آموزشی دارن.

پیروز باشید
    ویرایش توسط icarus : August 15th, 2011 در ساعت 06:45 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام
    من برای مهاجرت به استرالیا اقدام کردم ، تا اونجا که می دونم اداره مهاجرت نمره 6 آیلتس رو قبول می کنه ولی مثل اینکه رشته تحصیلی هم مهمه ،می خواستم بدونم کجا می تونم اطلاعاتی راجع به حداقل نمره مورد نیاز آیلتس با توجه به رشته تحصیلی به دست بیارم؟ من رشته ام حسابداریه، یکی از مشاوران مهاجرت به من گفته بود که حداقل نمره هر اسکیل باید 7 باشه تا انجمن حسابداری استرالیا مدارک من رو قبول کنه من همه نمره هام بالای 7.5 به غیر از رایتینگ که 6.5 شدم ، می خواستم بدونم شانسی برای مهاجرت دارم یا نه؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    من برای مهاجرت به استرالیا اقدام کردم ، تا اونجا که می دونم اداره مهاجرت نمره 6 آیلتس رو قبول می کنه ولی مثل اینکه رشته تحصیلی هم مهمه ،می خواستم بدونم کجا می تونم اطلاعاتی راجع به حداقل نمره مورد نیاز آیلتس با توجه به رشته تحصیلی به دست بیارم؟ من رشته ام حسابداریه، یکی از مشاوران مهاجرت به من گفته بود که حداقل نمره هر اسکیل باید 7 باشه تا انجمن حسابداری استرالیا مدارک من رو قبول کنه من همه نمره هام بالای 7.5 به غیر از رایتینگ که 6.5 شدم ، می خواستم بدونم شانسی برای مهاجرت دارم یا نه؟
    پست 97 صفحه 10 همین تاپیک درمورد مهاجرت و اسسمنت حسابدارها توضیحات کامل داده شده. مشاورتون درست گفتن. با توجه به نمره آیلتستون فکر نمیکنم که گرفتن 7 در 4 اسکیل براتون سخت باشه. برای حسابدارها این نمره آیلتس لازمه.
    ویرایش توسط icarus : August 16th, 2011 در ساعت 02:43 AM

ممنون از جوابتون ، پست 97 رو خوندم ولي كلا نااميد شدم ،‌من 6 ماه تموم درس خوندم ديگه وقت اينكه بخوام دوباره امتحان بدم رو ندارم، نمي شه از طريق افزايش سابقه يا گرفتن اسپانسر اين مشكل رو حل كرد؟ يعني من فقط به خاطر 0.5 نمره دوباره بايد امتحان بدم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ، پست 97 رو خوندم ولي كلا نااميد شدم ،‌من 6 ماه تموم درس خوندم ديگه وقت اينكه بخوام دوباره امتحان بدم رو ندارم، نمي شه از طريق افزايش سابقه يا گرفتن اسپانسر اين مشكل رو حل كرد؟ يعني من فقط به خاطر 0.5 نمره دوباره بايد امتحان بدم؟
    متاسفانه نمره 7 در تمام مهارتها مربوط به مرحله اسسمنت یا همون ارزیابی شغلی حسابدارها است و ربطی به اداره مهاجرت نداره. اگر مربوط به اداره مهاجرت بود همانطور که اشاره کردین میشد یک جوری با اسپانسر و.. جبران کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Marmara University

سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و می خواهم برای تحصیل اقدام کنم. فوق لیسانس مکانیک جزو انتخاب های من هست اما به شدت به مهندسی انرژی های نوین هم علاقه دارم. متاسفانه در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا این رشته ذکر نشده اما این رشته مابین مهندسی مکانیک و الکترونیک است. آیا اگر من این رشته را بخوانم می توانم اسست بگیرم و برای مهاجرت اقدام کنم؟ چطور می توانم بفهمم که این رشته را صد در صد قبول می کنند؟
    اطلاعات دقیق در این مورد را از کدام صفحه می توانم بدست بیاورم؟
    با تشکر

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و می خواهم برای تحصیل اقدام کنم. فوق لیسانس مکانیک جزو انتخاب های من هست اما به شدت به مهندسی انرژی های نوین هم علاقه دارم. متاسفانه در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا این رشته ذکر نشده اما این رشته مابین مهندسی مکانیک و الکترونیک است. آیا اگر من این رشته را بخوانم می توانم اسست بگیرم و برای مهاجرت اقدام کنم؟ چطور می توانم بفهمم که این رشته را صد در صد قبول می کنند؟
    اطلاعات دقیق در این مورد را از کدام صفحه می توانم بدست بیاورم؟
    با تشکر
    اطلاعات کامل درمورد مهندسی مکانیک و تعاریف آن:
    http://www.immi.gov.au/asri/occupati...l-engineer.htm

http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@.nsf/Product+Lookup/1220.0~First+Edition,+Revision+1~Chapter~UNIT+GROU P+2335+Industrial,+Mechanical+and+Production+Engin eers

اگر باز هم سوالتون تخصصی تر بود با این آدرس مکاتبه کنین تا جواب قطعی بگیرید:

memberservices@engineersaustralia.org.au

اسم رشته دلخواهتون رو بنویسد و بپرسین تحت رشته مکانیک اسس میشه یا نه؟
    ویرایش توسط icarus : August 18th, 2011 در ساعت 09:08 PM

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سلام به همه دوستان،

یکی از دوستان که حسابدار هستن در مورد آیلتس به نکته جالبی اشاره کردن که چون مشکل خیلیهاست یکبار دیگه بهش اشاره میکنم ( قبلا در پست 191 صفحه 20 اشاره شده)

سوال اینجاست:" برای مهاجرت به استرالیا به آیلتس جنرال نیاز داریم یا آیلتس آکادمیک؟"

پاسخ: شما در دو مرحله نیاز به نمره ایلتس دارید:
    مرحله اول: اسسمنت شغلی. در این مرحله اکثر رشته ها از جمله فنی مهندسی ها به آیلتس جنرال احتیاج دارند ولی برخی رشته ها مثل پزشکی، دندانپزشکی، حسابداری و... به آیلتس آکادمیک نیاز دارند.

مرحله دوم: هنگام باز کردن پرونده مهاجرتی. نکته قضیه اینجاست: اگر سازمان ارزیابی کننده شغل شما در هنگام اسسمنت از شما آیلتس آکادمیک خواسته باشه( مثل رشته های پزشکی، حسابداری و...) شما در این مرحله هم با آیلتس آکادمیک لاج میفرمایید. در غیر این صورت حتما ایلتس جنرال مورد نیاز است:

به این متن توجه بفرمایید:
    The IELTS is a test designed to assess an applicant's English language ability. It has an academic test and a general training test – you need only take the general training test unless otherwise advised by your skills assessing authority.

در این آدرس:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-english.htm

پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    اما من امروز با وکیل چک کردم اولا آیلتس جنرال (هم)قبوله واینکه 4 تا 7 هم واسه همه جا الزامی نیست
    من خودم 7.5/7/6.5/6 دارم ودرام اقدام می کنم

فایل نامبر دوم فدرال -کانادا:آگوست 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

یکی از دوستان که حسابدار هستن در مورد آیلتس به نکته جالبی اشاره کردن که چون مشکل خیلیهاست یکبار دیگه بهش اشاره میکنم ( قبلا در پست 191 صفحه 20 اشاره شده)

سوال اینجاست:" برای مهاجرت به استرالیا به آیلتس جنرال نیاز داریم یا آیلتس آکادمیک؟"

پاسخ: شما در دو مرحله نیاز به نمره ایلتس دارید:
    مرحله اول: اسسمنت شغلی. در این مرحله اکثر رشته ها از جمله فنی مهندسی ها به آیلتس جنرال احتیاج دارند ولی برخی رشته ها مثل پزشکی، دندانپزشکی، حسابداری و... به آیلتس آکادمیک نیاز دارند.

مرحله دوم: هنگام باز کردن پرونده مهاجرتی. نکته قضیه اینجاست: اگر سازمان ارزیابی کننده شغل شما در هنگام اسسمنت از شما آیلتس آکادمیک خواسته باشه( مثل رشته های پزشکی، حسابداری و...) شما در این مرحله هم با آیلتس آکادمیک لاج میفرمایید. در غیر این صورت حتما ایلتس جنرال مورد نیاز است:

به این متن توجه بفرمایید:
    The IELTS is a test designed to assess an applicant's English language ability. It has an academic test and a general training test – you need only take the general training test unless otherwise advised by your skills assessing authority.

در این آدرس:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-english.htm

پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)