صفحه 29 از 85 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام
    اما من امروز با وکیل چک کردم اولا آیلتس جنرال (هم)قبوله واینکه 4 تا 7 هم واسه همه جا الزامی نیست
    من خودم 7.5/7/6.5/6 دارم ودرام اقدام می کنم

فایل نامبر دوم فدرال -کانادا:آگوست 2010
    bijanirani1 عزیز

چون پست من رو نقل قول فرمودید میشه بفرمایید که کجا من عرض کرده ام که آیلتس جنرال قبول نیست؟ یا اینکه حتما باید همه 4 تا 7 داشته باشن؟

جهت رفع سو تفاهم پرسیدم چون صحبت ما درمورد 4 نمره 7 مربوط به رشته حسابداری بود نه همه رشته ها.
    توصیه میکنم تمام پستهای من درمورد نمره آیلتس دقیق مطالعه بفرمایید و من رو مطلع کنین.

ممنون میشم جواب بدین
    ویرایش توسط icarus : August 20th, 2011 در ساعت 05:56 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

دوستان شرایط سرمایه گذاری در استرالیا رو در موردش اطلاعی دارید ؟ مدرک زبان هم نیاز هست یا خیر ؟

سلام

من تا سال دیگه درسم تموم میشه فوق لیسانس مکانیک دانشگاه emu قبرس هم میخونم الانم آیلتس ۷ آکادمیک دارم که تا سال دیگه باطل میشه . میخاستم ببینم من جطوری میتونم بدون اینکه برگردم ایران برای اونجا اقدام کنم که بلافاصله بعد از تحصیل بتونم برم اونجا . بخاطر مشکلات سربازی میگم . از کی باید شروع کنم و آیا اصلآ امکان داره یا نه . اگر نه ممنون میشم یه کشور دیگه معرفی کنید که سریعتر کارام پیش بره . التبه تا ۳ ۴ ماه بیشتر هم میتونم قبرس بمونم تا جوابم بیاد

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    منظورم ایراد به پست شما نبود گرچه اینطوری استنباط میشه از جمله بندی من .پس از شما عذرمیخوام اگه سوتفاهم شده .
    میشه لطفا منو راهنمایی کنین :
    من حدود 3 سال پیش تاییدیه cpa(حسابداران رسمی استرالیا)روگرفتم وفکر کنم 5 سال هم معتبره ودرضمن آیلتس هم 7.5-7-6.5-6با اعتبار 7 ماه دیگه دارم.
    حالا وکیلم میگه مشکلی نیست ومیتونی واسه ویزا475 پرت (اسپانسر ایالتی)اقدام کنی اما سایت cpaواداره مهاجرت 4تا 7 میخوان .
    به صورت کلی 3 سال پیش رو استرالیا زوم کردم (با وکیل)بعد به خاطر آیلتس رفتم رو کانادا(بدون وکیل) والا ن هم یکسال از فایل نامبر دومم گذشته .
    سن 35
    تجربه 10سال -لیسانس حسابداری
    آیلتس 7.5-7-6.5-6

متاهل وفرزند 3.5 ساله (همسر فاقد آیلتس-واسه 5 امتیاز همسر))
    ناتی هم شنیدم سخت وزمان بره(واسه 5امتیاز)
    ممنون از کمک شما وسایرین

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    bijanirani1 عزیز

چون پست من رو نقل قول فرمودید میشه بفرمایید که کجا من عرض کرده ام که آیلتس جنرال قبول نیست؟ یا اینکه حتما باید همه 4 تا 7 داشته باشن؟

جهت رفع سو تفاهم پرسیدم چون صحبت ما درمورد 4 نمره 7 مربوط به رشته حسابداری بود نه همه رشته ها.
    توصیه میکنم تمام پستهای من درمورد نمره آیلتس دقیق مطالعه بفرمایید و من رو مطلع کنین.

ممنون میشم جواب بدین

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام
    منظورم ایراد به پست شما نبود گرچه اینطوری استنباط میشه از جمله بندی من .پس از شما عذرمیخوام اگه سوتفاهم شده .
    میشه لطفا منو راهنمایی کنین :
    من حدود 3 سال پیش تاییدیه cpa(حسابداران رسمی استرالیا)روگرفتم وفکر کنم 5 سال هم معتبره ودرضمن آیلتس هم 7.5-7-6.5-6با اعتبار 7 ماه دیگه دارم.
    حالا وکیلم میگه مشکلی نیست ومیتونی واسه ویزا475 پرت (اسپانسر ایالتی)اقدام کنی اما سایت cpaواداره مهاجرت 4تا 7 میخوان .
    به صورت کلی 3 سال پیش رو استرالیا زوم کردم (با وکیل)بعد به خاطر آیلتس رفتم رو کانادا(بدون وکیل) والا ن هم یکسال از فایل نامبر دومم گذشته .
    سن 35
    تجربه 10سال -لیسانس حسابداری
    آیلتس 7.5-7-6.5-6

متاهل وفرزند 3.5 ساله (همسر فاقد آیلتس-واسه 5 امتیاز همسر))
    ناتی هم شنیدم سخت وزمان بره(واسه 5امتیاز)
    ممنون از کمک شما وسایرین
    بیژن عزیز

من هم سال 2008 از EA اسسمنت گرفتم و برای 175 اپلای کردم. اول سال2011 تصمیم گرفتم که برای برای اسپانسرشیپ SA اپلای کنم و مدارکم رو فرستادم. بعد از یک مدتی از SA بهم گفتن که چون کد ASCO عوض شده باید مجددا نامه اسسمنت بر اساس کد ANZSCO بگیرم و براشون بفرستم. البته کار سختی نبود و فقط 75 دلار پول واریز کردم و اصل نامه اسسمنتم رو فرستادم و بعد از 1.5 ماه نامه جدید با پست برام اومد. این تجربه رو از این لحاظ عرض کردم که شاید شما هم اگر بخواهید پرونده اسپانسر شیپ جدید باز کنین نیاز باشه که این کار رو بکنید.
    شما خودتون از قدیمیها هستید و بهتر میدونید که امتیاز زبان همسر رو میشه با پرداخت هزینه حل کرد.( به خصوص شما حسابدارها هم که وضعتون خوبه!!) فکر نمیکنم برای خودتون هم گرفتن 4 تا 7 کار سختی باشه.(با در نظر گرفتن سطح زبانتون و البته بدون در نظر گرفتن فاکتور عیالواری!) تجربه و سنتون هم خوبه و اگر نمره زبان رو بیارین احتمالا به امتیاز ناتی احتیاج ندارین.
    وضعیت امتحان ناتی هنوز مشخص نیست و برای امتیاز فارسی باید فعلا صبر کرد.

راستی چرا همون 3 سال پیش فایل 175، 176 یا 475 باز نکردید؟ اشتباه نکنم اونموقع هنوز حسابدارها 4 تا 7 نمیخواستن. سیستم امتیاز دهی هم خیلی ساده تر از الان بود.

سلامت باشید.
    ویرایش توسط icarus : August 21st, 2011 در ساعت 05:22 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    سلام

من تا سال دیگه درسم تموم میشه فوق لیسانس مکانیک دانشگاه emu قبرس هم میخونم الانم آیلتس ۷ آکادمیک دارم که تا سال دیگه باطل میشه . میخاستم ببینم من جطوری میتونم بدون اینکه برگردم ایران برای اونجا اقدام کنم که بلافاصله بعد از تحصیل بتونم برم اونجا . بخاطر مشکلات سربازی میگم . از کی باید شروع کنم و آیا اصلآ امکان داره یا نه . اگر نه ممنون میشم یه کشور دیگه معرفی کنید که سریعتر کارام پیش بره . التبه تا ۳ ۴ ماه بیشتر هم میتونم قبرس بمونم تا جوابم بیاد

ممنون
    سلام
    شما میتونید برای همه ویزاهای offshore اقدام کنید ( به شرط اینکه سایر شرایط تون مثل زبان و سابقه کار و اسسمنت و... درست باشه و امتیاز لازم رو بیارین) اگر اسپانسر شغلی نداشته باشید، پروسه اخذ سریعترین ویزای اقامت دایم offshore برای کشورهای های ریسک حداقل 18 تا 24 ماه طول میکشه که احتمالا از زمانی که شما دارید بیشتره ( پروسه زمانی پرونده ها که خود اداره مهاجرت اعلام کرده رو در آدرس زیر ببینید:
    http://www.immi.gov.au/about/charter.../visas/8.0.htm)

به نظر من به فکر گرفتن پذیرش دکترا از استرالیا یا یه کشور دیگه باشین مطمین تر هست. در کنار اون سر فرصت کارهای مهاجرت رو هم انجام بدین.
    ویرایش توسط icarus : August 21st, 2011 در ساعت 05:25 PM

امتیاز زبان همسر رو میشه با پرداخت هزینه حل کرد.
    ...
    (با در نظر گرفتن سطح زبانتون و البته بدون در نظر گرفتن فاکتور عیالواری!) اگر نمره زبان رو بیارین احتمالا به امتیاز ناتی احتیاج ندارین.
    جناب icarus عزیز 2 سوال برای من پیش اومد:
    1-منظورتون از خرید امتیاز زبان همسر پرداخت همون 3575$ هست؟
    2- فاکتور عیالواری هم امتیاز داره؟!
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    جناب icarus عزیز 2 سوال برای من پیش اومد:
    1-منظورتون از خرید امتیاز زبان همسر پرداخت همون 3575$ هست؟
    2- فاکتور عیالواری هم امتیاز داره؟!
    1- درست میفرمایید، البته رقم تغییر کرده و شده 4110 دلار: http://www.immi.gov.au/allforms/990i...-australia.htm
    2- خیر، منظورم این بود که کار دوستمون برای گرفتن آیلتس 7 سخت نیست چون زبانشون خوبه هرچند عیالوار و گرفتار بودن ممکنه که درس خوندنشون رو سخت تر کنه.

در کل اداره مهاجرت استرالیا به متاهل بودن امتیاز اضافه نمیده ( برعکس کانادا) مگر اینکه همسر متقاضی هم اسسمنت شغلی بگیره و 5 امتیاز از شغل همسر به مجموع امتیازات اضافه بشه.

1- درست میفرمایید، البته رقم تغییر کرده و شده 4110 دلار: http://www.immi.gov.au/allforms/990i...-australia.htm
    ای بابا پس فقط اینجا تورم بیداد نمی کنه!!
    ممنون.ممکنه بفرمایید هزینه medical checkup و بررسی مدرک تحصیلی چه تغییری کرده؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)