صفحه 30 از 85 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ای بابا پس فقط اینجا تورم بیداد نمی کنه!!
    ممنون.ممکنه بفرمایید هزینه medical checkup و بررسی مدرک تحصیلی چه تغییری کرده؟
    این رو هم درست میفرمایید!
    فکز میکنم اونموقع که من اپلای کردم کل هزینه ای که به اداره مهاجرت پرداخت کردم 2150 دلار استرالیا بود و چون در اونزمان قیمت دلار استرالیا 680 تومان بود کلا زیر 1.5 میلیون تومان پرداخت کردم. البته همسر من نمره آیلتس خوب داشتن و از این بابت کلی به نفعمون شد. الان یک نفر با شرایط مشابه من باید حدودا 3.8 میلیون به DIAC بپردازه که تقریبا 2.5 برابر شده.( طی 2 سال!) و اگه همسر متقاضی آیلتس نداشته باشه این رقم جمعا به 9.2 میلیون تومان میرسه! ( توصیه به مجردها: در انتخاب همسر دقت کنید!)

همانطور که در لینک دیدین اداره مهاجرت به جز هزینه های اشاره شده ( هزینه پرونده و هزینه آموزش زبان برای نفر همراه در پرونده درصورت نبودن آیلتس) هزینه دیگه ای نمیگیره.
    هزینه بررسی مدرک تحصیلی بستگی به سازمان اسس کننده داره، مثلا EA سال 2008 پرونده من رو با 450 دلار اسس کرد الان شده 550 دلار.
    مدیکال هم بیشتر مربوط به پزشک معتمد استرالیا در ایران و بیمارستان مربوطه هست.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

اگر کسی 400 میلیون تومان داشته باشه بیاد استرالیا، این ایده درستیه بگه دوتا خونه میگیرم یکیشو میدم اجاره؟ و کسب درآمد کنه از این راه؟

امکانش به کسی با این سرمایه ویزا بدهند؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    اگر کسی 400 میلیون تومان داشته باشه بیاد استرالیا، این ایده درستیه بگه دوتا خونه میگیرم یکیشو میدم اجاره؟ و کسب درآمد کنه از این راه؟

امکانش به کسی با این سرمایه ویزا بدهند؟
    استرالیا به شکل کانادا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نداره. یکسری ویزاهای تجاری داره که میتونین در این آدرس ببینید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/busin...sa-options.htm

درمورد خریدن و اجاره مسکن، در نظر داشته باشید که وضعیت بازار مسکن استرالیا با ایران زمین تا آسمون فرق داره و خریدن و اجاره دادن مسکن حتی میتونه زیانده باشه.. حتما تحقیق بیشتری بفرمایید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Senior Member

سلام دوستان
    من جدیدا شنیدم که پرت جز نواحی reginal شناخته شده. درسته؟
    میشه آدرس سایتش رو که نشون میده این ناحیه چه رشته هایی رو برای اسپانسری می پذیره اینجا بگذارید
    من 2 روزه هرکاری می کنم نمیتونم پیداش کنم

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا شنیدم که پرت جز نواحی reginal شناخته شده. درسته؟
    میشه آدرس سایتش رو که نشون میده این ناحیه چه رشته هایی رو برای اسپانسری می پذیره اینجا بگذارید
    من 2 روزه هرکاری می کنم نمیتونم پیداش کنم
    سلام، امیدوارم سوالتون رو درست متوجه شده باشم.

تا اونجایی که من میدونم اگر از خارج از استرالیا اقدام میفرمایید، استرالیا در محدوده ویزاهای نیروی ماهر skilled worker دو نوع ویزا داره که مربوط به مناطق و استانها هست:

1- ویزای 475 : که یک ویزای اقامت موقت هست که پس از دوسال کار کردن در منطقه ای که شما رو اسپانسر کرده و داشتن یکسری شرایط تبدیل به اقامت دایم میشه. این ویزا برای اشخاصی خوبه که امتیاز لازم برای اقامت دایم رو ندارن. یکسری از مناطق کم جمعیت و کمتر پیشرفته متقاضیان این ویزا رو اسپانسر میکنن. که البته شهر پرت جزو مناطق ویزای regional نیست.
    در این آدرس اطلاعات کامل رو ببینین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...migration/475/

2- ویزای 176: یک ویزای اقامت دایم هست. هر کدام از استانها ( و نه نواحی) یک لیست SMP دارن و اگر رشتتون در اون لیست باشه و سایر شرایط رو داشته باشین میتونید برای اسپانسر شدن اپلای کنید:
    اطلاعات کامل درمورد ویزای 176:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...migration/176/

لیست رشته های SMP استان استرالیای غربی که شهر پرت مرکزش هست:
    http://www.migration.wa.gov.au/skill...sindemand.aspx

Senior Member

مرسی از اطلاعات خوبی که گذاشته بودید.
    من توی سایت که لینکش رو می ذارم دیدم که نوشته بود:
    Regional classification for Perth – 12 August 2011

On 19 July the Minister for Immigration and Citizenship announced the inclusion of Perth in the Regional Sponsored Migration Scheme (RSMS). The minister also agreed to include Perth as a regional area for family sponsored applications through the regional General Skilled Migration (GSM) programs.
    See: Regional Classification for Perth ( 64KB PDF file)

اینم لینک ادرسش:
    http://www.immi.gov.au/skilled/whats_new_457.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    دیروزبه CPAایمیل زدم وگفتن تا 5 سال معتبره واینو واسه این ایمیل زدم که از4 تا آیلتس 7آکادمیک دربرم وبا توجه به این تایید امیدوارم که مثل شما مجبور نشم دوباره اسس بگیرم.Thank you for your email. I can advise that your assessment result is valid for 5 years.
    این 4 تا 7 واقعا 3 ماه زمان میخواد که با توجه به بستن حساب مالی سال میلادی وترس پریدن اسپانسری رو هم با گذشت زمان دارم
    هزینه اسس بالای 500-600 دلاره چطور 75 دلار مساله حل شده /شاید با توجه به اعتبار قبلی /
    .قبلا 4 تا 6 میخواستن اما من سوییچ کردم به کانادا وزمان پرید.(فایل نامبر فدرال 1 ساله دارم)
    نمیدنم با 475 موقت برم یا نه ووایسم آیلتس 7 بگیرم یا ناتی واسه 176 ؟ چون حمایت دولتی نداشتن کلی هزینه داره واز اونطرف ریسک پریدن اسپانسری هم هست.
    کمک ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    بیژن عزیز

من هم سال 2008 از EA اسسمنت گرفتم و برای 175 اپلای کردم. اول سال2011 تصمیم گرفتم که برای برای اسپانسرشیپ SA اپلای کنم و مدارکم رو فرستادم. بعد از یک مدتی از SA بهم گفتن که چون کد ASCO عوض شده باید مجددا نامه اسسمنت بر اساس کد ANZSCO بگیرم و براشون بفرستم. البته کار سختی نبود و فقط 75 دلار پول واریز کردم و اصل نامه اسسمنتم رو فرستادم و بعد از 1.5 ماه نامه جدید با پست برام اومد. این تجربه رو از این لحاظ عرض کردم که شاید شما هم اگر بخواهید پرونده اسپانسر شیپ جدید باز کنین نیاز باشه که این کار رو بکنید.
    شما خودتون از قدیمیها هستید و بهتر میدونید که امتیاز زبان همسر رو میشه با پرداخت هزینه حل کرد.( به خصوص شما حسابدارها هم که وضعتون خوبه!!) فکر نمیکنم برای خودتون هم گرفتن 4 تا 7 کار سختی باشه.(با در نظر گرفتن سطح زبانتون و البته بدون در نظر گرفتن فاکتور عیالواری!) تجربه و سنتون هم خوبه و اگر نمره زبان رو بیارین احتمالا به امتیاز ناتی احتیاج ندارین.
    وضعیت امتحان ناتی هنوز مشخص نیست و برای امتیاز فارسی باید فعلا صبر کرد.

راستی چرا همون 3 سال پیش فایل 175، 176 یا 475 باز نکردید؟ اشتباه نکنم اونموقع هنوز حسابدارها 4 تا 7 نمیخواستن. سیستم امتیاز دهی هم خیلی ساده تر از الان بود.

سلامت باشید.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام
    دیروزبه CPAایمیل زدم وگفتن تا 5 سال معتبره واینو واسه این ایمیل زدم که از4 تا آیلتس 7آکادمیک دربرم وبا توجه به این تایید امیدوارم که مثل شما مجبور نشم دوباره اسس بگیرم.Thank you for your email. I can advise that your assessment result is valid for 5 years.
    این 4 تا 7 واقعا 3 ماه زمان میخواد که با توجه به بستن حساب مالی سال میلادی وترس پریدن اسپانسری رو هم با گذشت زمان دارم
    هزینه اسس بالای 500-600 دلاره چطور 75 دلار مساله حل شده /شاید با توجه به اعتبار قبلی /
    .قبلا 4 تا 6 میخواستن اما من سوییچ کردم به کانادا وزمان پرید.(فایل نامبر فدرال 1 ساله دارم)
    نمیدنم با 475 موقت برم یا نه ووایسم آیلتس 7 بگیرم یا ناتی واسه 176 ؟ چون حمایت دولتی نداشتن کلی هزینه داره واز اونطرف ریسک پریدن اسپانسری هم هست.
    کمک ؟؟
    سلام

درست میفرمایید. همانطور که عرض کردم اسسمنت من معتبر بود فقط یک نامه جدید میخواستم که به جای کد ASCO براساس کد ANZSCO باشه.
    475 هم گزینه بدی نیست ، در عوض دردسر آیلتس حذف میشه. فکر میکنم میتونید منطقه ای رو انتخاب کنید که به شهرهای بزرگ نزدیک باشه تا برای کار هم مشکلی نداشته باشید.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعات خوبی که گذاشته بودید.
    من توی سایت که لینکش رو می ذارم دیدم که نوشته بود:
    Regional classification for Perth – 12 August 2011

On 19 July the Minister for Immigration and Citizenship announced the inclusion of Perth in the Regional Sponsored Migration Scheme (RSMS). The minister also agreed to include Perth as a regional area for family sponsored applications through the regional General Skilled Migration (GSM) programs.
    See: Regional Classification for Perth ( 64KB PDF file)

اینم لینک ادرسش:
    http://www.immi.gov.au/skilled/whats_new_457.htm
    ممنون از خبر رسانیتون.
    من قبل از اینکه پستم رو بنویسم لیست نواحی اشاره شده برای 475 رو چک کردم و همانطور که در لیست زیر میبینید شهر پرت در اون نیست. شاید هنوز لیست رو تصحیح نکردن یا اینکه مساله چیز دیگه ای هست:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...nal-growth.htm

نوشته شده:
    Western Australia
    except Perth and surrounding areas

ولی در آدرسی که گذاشتین صراحتا نوشته که پرت به نواحی 475 اضافه شده که خبر خوبی هست.البته در فایل pdf ، عمدتا به اسپانسر شدن توسط یک کارفزما اشاره شده که کمی مشکوک هست.
    ویرایش توسط icarus : August 30th, 2011 در ساعت 12:28 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام مجدد
    من تو ایمیلم نوشتم واسه مهاجرت وا.. ولی جواب دادن که اسسمنت تا 5 سال معتبره ولی به نظر شما این دفعه دقیقا چی بنویسم ویا چکار کنم که با شرایط جدید واسم صادر شه (البته بدون دادن آیلتس وبا توجه به اسسمنت معتبر قبلی)؟؟؟؟
    من باید پرث برم چون اسپانسرم (فقط)اونجاست .
    آیا تفاوت 475 ویزای موقت با شرایط دوساله دایم شدن و176دایم اونقدر زیاد هست که تاخیر بندازم وخودکشی 4 تا 7 گرفتن رو انجام بدیم که البته ریسک پریدن اسپانسری هم هست ؟
    درضمن واسه اطلاع دوستان پرت هم جزو اسپانسر ایالتی ها هست از جولای 2011.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام

درست میفرمایید. همانطور که عرض کردم اسسمنت من معتبر بود فقط یک نامه جدید میخواستم که به جای کد ASCO براساس کد ANZSCO باشه.
    475 هم گزینه بدی نیست ، در عوض دردسر آیلتس حذف میشه. فکر میکنم میتونید منطقه ای رو انتخاب کنید که به شهرهای بزرگ نزدیک باشه تا برای کار هم مشکلی نداشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)