صفحه 31 از 85 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام دوستان
    من در اکتبر سال 2007 برای استرالیا اقدام کردم به عنوان آرایشگر( تاریخ لاج پرونده اکتبر 2007)
    بعد که بحران جهانی رخ داد رشته من از لیست خارج شد و به ما گفتند که تا پایان 2012 باید صبر کنیم.
    من الان ازدواج کردم ودارم می رم کانادا . توی سایتشون دیدم که مبلغ پول ویزایی هم که ریختیم نمی تونیم پس بگیریم"(1999 دلار اگر اشتباه نکنم)
    با توجه به اینکه اعتبار اسس مدارکم( طبق گفته های دوستان که 5 سال می باشد) تا پایان 2012 تموم میشه آیا باعث می شه که پول پرداختی من و پس بدن؟
    پیشاپیش از اطلاعات مفیدی که توی این فروم گذاشتید ممنونم

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    ممنون از خبر رسانیتون.
    من قبل از اینکه پستم رو بنویسم لیست نواحی اشاره شده برای 475 رو چک کردم و همانطور که در لیست زیر میبینید شهر پرت در اون نیست. شاید هنوز لیست رو تصحیح نکردن یا اینکه مساله چیز دیگه ای هست:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...nal-growth.htm

نوشته شده:
    Western Australia
    except Perth and surrounding areas

ولی در آدرسی که گذاشتین صراحتا نوشته که پرت به نواحی 475 اضافه شده که خبر خوبی هست.البته در فایل pdf ، عمدتا به اسپانسر شدن توسط یک کارفزما اشاره شده که کمی مشکوک هست.
    این مساله رو از یک مشاور مهاجرت استرالیایی پرسیدم و متوجه قضیه شدم:

در حال حاضر تصویب شده که پرت جزو نواحی regional حساب بشه ولی هنوز اجرایی نشده. به همین دلیل هنوز در لیست نواحی regional اورده نشده. ظاهرا قراره که از اکتبر یا نوامبر این تغییر اجرایی بشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

دوستان گرامی
    امکانش هست یه توضیحی برای من راجع به پروسه مهاجرت به استان استرالیای غربی بدهید. من تازه واردم در زمینه مهاجرت استرالیا یعنی در واقع هیچی نمی دونم. اصلا باید چه کار کرد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من تو ایمیلم نوشتم واسه مهاجرت وا.. ولی جواب دادن که اسسمنت تا 5 سال معتبره ولی به نظر شما این دفعه دقیقا چی بنویسم ویا چکار کنم که با شرایط جدید واسم صادر شه (البته بدون دادن آیلتس وبا توجه به اسسمنت معتبر قبلی)؟؟؟؟
    من باید پرث برم چون اسپانسرم (فقط)اونجاست .
    آیا تفاوت 475 ویزای موقت با شرایط دوساله دایم شدن و176دایم اونقدر زیاد هست که تاخیر بندازم وخودکشی 4 تا 7 گرفتن رو انجام بدیم که البته ریسک پریدن اسپانسری هم هست ؟
    درضمن واسه اطلاع دوستان پرت هم جزو اسپانسر ایالتی ها هست از جولای 2011.
    در ایمیلتون بنویسید که یک نامه جدید بر اساس کد ANZSCO میخواهید. خودشون راهنماییتون میکن که چکار کنید.

475 همونطور که خودتون اشاره کردید یک ویزای موقت هست که 3 سال اعتبار داره. اگه از این 3 سال، 2 سالش رو در اون ناحیه بمونید و حداقل 1 سالش رو شاغل باشید میتونید تقاضای ویزای PR بفرمایید.
    تفاوت اقامت موقت با اقامت دایم این هست که:
    1- شامل بیمه درمانی استرالیا نمیشود.
    2- نمیتواند برای مهاجرت دیگران اسپانسر شود.
    3- شامل بورسیه های دانشگاهها( که بیشتر متعلق به سیتیزنها و PR ها هستند) نمیشود.
    4- شامل یکسری کمکهای مالی تامین اجتماعی نمیشود

درمورد پرت هم از یک شخص مطلع پرسیدم: گفتن که قانونش تصویب شده ولی احتمالا از اکتبر یا نوامبر اجرایی میشه. به همین دلیل هنوز در لیست نواحی regional نیومده.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SwanPrince نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    امکانش هست یه توضیحی برای من راجع به پروسه مهاجرت به استان استرالیای غربی بدهید. من تازه واردم در زمینه مهاجرت استرالیا یعنی در واقع هیچی نمی دونم. اصلا باید چه کار کرد؟
    شما سه جور میتونین به WA مهاجرت بفرمایید:

1- از طریق ویزای 175 اقامت دایم فدرال بگیرید. در اینصورت میتونید همه جای استرالیا از جمله همه جای استان WA رو برای زندگی انتخاب کنید.

2- از طریق ویزای 176 اقامت دایم از طریق WA رو بگیرید. در اینصورت 2 سال اول رو باید در هر کجای WA که دوست دارید زندگی کنید و بعد میتونید در همه جای استرالیا زندگی کنید.

3- از طریق ویزای 475 اقامت موقت از طریق WA رو بگیرید. در اینصورت باید 2 سال در یکی از نواحی WA که به عنوان regional شناخته شده زندگی بفرمایید و حداقل یکسال شاغل باشید. بعد میتونید تقاضای اقامت دایم بدید. تفاوت اقامت دایم و موقت هم در پست بالا اشاره شده.

برای اطلاع پیدا کردن از این ویزاها آدرس زیر رو بخونید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ns-outside.htm

لیست مشاغل مورد نیاز که WA برای ویزای 176 اسپانسر میکنه هم در این آدرس هست:
    http://www.migration.wa.gov.au/skill...sindemand.aspx

پیروز باشید.

Junior Member

سلام آیا کسی که برای کار به استرالیا میره همون اول بهش کار میدن یا باید تا یه مدتی صبر کنه؟ و او ن مدت خیلی زیاده؟ من برای کار آرایشگری می خوام برم...شرایطش چجوریه؟

Junior Member

آیا استرالیا هنوز برای شغل آرایشگری ویزا میده؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1988 نمایش پست ها
    آیا استرالیا هنوز برای شغل آرایشگری ویزا میده؟
    فقط در صورتیکه:
    1- اسپانسر شغلی داشته باشید( یعنی یک کارفرما در استرالیا شما رو بخواهد و حاضر باشد که مراحل لازم را انجام دهد)
    2- یکی از ایالتها شما رو اسپانسر کند.( رشته Hair dresser تحت کد 391111 در schedule 2 هست)

در غیر این صورت خیر.

Junior Member

خب اینا چجوری امکان پذیر می شه؟ بعد من هر چی تو لیست مشاغلش میزنم ارایشگری نداره!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1988 نمایش پست ها
    خب اینا چجوری امکان پذیر می شه؟ بعد من هر چی تو لیست مشاغلش میزنم ارایشگری نداره!
    جواب این سوالتون و خیلی سوالهای دیگه ای گه براتون پیش میاد همه در پستهای قبلی همین تاپیک هست. توصیه میکنم از صفحه 10 به بعد رو مطالعه بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)