صفحه 32 از 85 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1988 نمایش پست ها
    خب اینا چجوری امکان پذیر می شه؟ بعد من هر چی تو لیست مشاغلش میزنم ارایشگری نداره!
    اینجا لیست مشاغل مورد نیاز استان Northern Territory است....یک چک کنید..من دیدم که آرایشگر به تعداد محدودی می خواد....

http://www.migration.nt.gov.au/docum...ge_List_FA.pdf

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام مجدد
    تصمیم فعلی من این هست که واسه اسپانسرشیپی 475 اقدام کنم وبعد نگهش دارم تا نوامبر اگه آیلتس 4تا7گرفتم دوباره 200دلار دیگه ضرر ولی ویزای 176می گیرم درغیراینصورت با 475 که واقعا کمی ترسناک هست(هزینه درمان وپاس کردن در دانشگاهها وسایر کمکها)اقدام می کنم.
    البته باید فرانسه وACCAرو موقتا ول کنم ولی ناچارم دیگه.
    تو یه سایت مطالبی از بچه های اونور خوندم که واسه کار غیر تخصصی هم باید رزومه داشته باشی واونجادوره کوتاه مدت ببینی والبته خیلی سخته بدست اوردنش حتی با رزومه ...ودوره ها وکم البته کمی بیشتر ازیه کمی ترسیدم.
    خدا به دادمون برسه اما مازنده به آنیم که ارام نگیریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    در ایمیلتون بنویسید که یک نامه جدید بر اساس کد ANZSCO میخواهید. خودشون راهنماییتون میکن که چکار کنید.

475 همونطور که خودتون اشاره کردید یک ویزای موقت هست که 3 سال اعتبار داره. اگه از این 3 سال، 2 سالش رو در اون ناحیه بمونید و حداقل 1 سالش رو شاغل باشید میتونید تقاضای ویزای PR بفرمایید.
    تفاوت اقامت موقت با اقامت دایم این هست که:
    1- شامل بیمه درمانی استرالیا نمیشود.
    2- نمیتواند برای مهاجرت دیگران اسپانسر شود.
    3- شامل بورسیه های دانشگاهها( که بیشتر متعلق به سیتیزنها و PR ها هستند) نمیشود.
    4- شامل یکسری کمکهای مالی تامین اجتماعی نمیشود

درمورد پرت هم از یک شخص مطلع پرسیدم: گفتن که قانونش تصویب شده ولی احتمالا از اکتبر یا نوامبر اجرایی میشه. به همین دلیل هنوز در لیست نواحی regional نیومده.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    تصمیم فعلی من این هست که واسه اسپانسرشیپی 475 اقدام کنم وبعد نگهش دارم تا نوامبر اگه آیلتس 4تا7گرفتم دوباره 200دلار دیگه ضرر ولی ویزای 176می گیرم درغیراینصورت با 475 که واقعا کمی ترسناک هست(هزینه درمان وپاس کردن در دانشگاهها وسایر کمکها)اقدام می کنم.
    البته باید فرانسه وACCAرو موقتا ول کنم ولی ناچارم دیگه.
    تو یه سایت مطالبی از بچه های اونور خوندم که واسه کار غیر تخصصی هم باید رزومه داشته باشی واونجادوره کوتاه مدت ببینی والبته خیلی سخته بدست اوردنش حتی با رزومه ...ودوره ها وکم البته کمی بیشتر ازیه کمی ترسیدم.
    خدا به دادمون برسه اما مازنده به آنیم که ارام نگیریم.
    نگران کار در استرالیا نباشید. من بچه هایی رو میشناسم که خیلی راحت کار پیدا کردن و کسانی رو هم میشناسم که بعد از یکسال هنوز هم بیکارن. تا اونجا که من فهمیدم این مساله بیشتر به نوع تخصص و از همه مهمتر به زبان ربط داره. اکثر اونهایی که زبانشون خوب بوده راحت کار پیدا کردن. منهم برای کبک اقدام کرده ام و تا الان متوجه شده ام که وضع کار در استرالیا خیلی خیلی بهتر از کبک هست.( برای اکثر ماها تسلط به انگلیسی خیلی راحتتر از تسلط به فرانسه هست که توی کبک برای کار پیدا کردن لازمه)

در نهایت کار پیدا کردن تا حد زیادی شانسی هم هست.

"مازنده به آنیم که ارام نگیریم" خیلی موافقم واقعا درست میفرمایید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

سلام دوستان
    آیا با مدرک همسرم میتونیم از طریق مدرک لیسانس ادبیات و زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم؟
    من یک فلوچارت میخوام. چون اصلاً راجع به مهجرت به استرالیا اطلاعاتی ندارم.
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Member
    رشته و دانشگاه

Smile پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    تو پیوست راجع به پرث وهمچنین سیستم امتیازبندی استرالیا مقداری اطلاعات هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط yahssina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا با مدرک همسرم میتونیم از طریق مدرک لیسانس ادبیات و زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه

قبلی هم خوب بود ولی این یکی منظورم بود-پیوست-.
    فایل نامبر دوم فدرال کانادا آگوست 2010
    اقدام اسپانسرایالتی475 پرث

نقل قول نوشته اصلی توسط yahssina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام.دو تا سوال دارم.1-نامزدم به تازگی موفق شده اقامت استرالیا رو بگیره و الان 2 روزه که استرالیاس.ما هنوز با هم عقد نکردیم.می خواستم ببینم اگه من بخوام از طریق نامزدم اقدام کنم چقد طول می کشه و چه مدارکی لازمه و چه ویزایی باید بگیرم.اینم بگم که ما قراره صبر کنیم تا نامزدم شرایط کار و خونه ش اوکی بشه بعد من برم پیشش و ما می خوایم ایران ازدواج کنیم
    2-اگه همه چی اوکی شد و منم اقامت گرفتم و رفتیم تحصیل به عنوان کسی که اقامت دائم دارم برای من رایگان می شه یا نه؟

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe21 نمایش پست ها
    سلام.دو تا سوال دارم.1-نامزدم به تازگی موفق شده اقامت استرالیا رو بگیره و الان 2 روزه که استرالیاس.ما هنوز با هم عقد نکردیم.می خواستم ببینم اگه من بخوام از طریق نامزدم اقدام کنم چقد طول می کشه و چه مدارکی لازمه و چه ویزایی باید بگیرم.اینم بگم که ما قراره صبر کنیم تا نامزدم شرایط کار و خونه ش اوکی بشه بعد من برم پیشش و ما می خوایم ایران ازدواج کنیم
    2-اگه همه چی اوکی شد و منم اقامت گرفتم و رفتیم تحصیل به عنوان کسی که اقامت دائم دارم برای من رایگان می شه یا نه؟
    این که چقدر طول میکشه معلوم نیست.
    شما 2 نوع ویزا شاملتون میشه، subclass 300 , subclass 100,309
    اطلاعات بیشتر از اینجا بگیر.
    نه شما حتی اگر اقامت داشته باشید باز باید واسه تحصیل پول بدید اما کمتر دانشجو بین المللی هست، فقط در مقطع دکترا تحصیل رایگانه.

Junior Member

سلام من مهندس مخابرات هستم و بجز آیلتس 7 تو هر اسکیل, تمام شرایط ویزای 175 و 176 رو دارم , به نظر شما کدوم راحت تره؟ الان هم تو یه شرکت خارجی کار می کنم که تو استرالیا شعبه داره و چند تا از ایرانیها رفتن تو اون شرکت , میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtel نمایش پست ها
    سلام من مهندس مخابرات هستم و بجز آیلتس 7 تو هر اسکیل, تمام شرایط ویزای 175 و 176 رو دارم , به نظر شما کدوم راحت تره؟ الان هم تو یه شرکت خارجی کار می کنم که تو استرالیا شعبه داره و چند تا از ایرانیها رفتن تو اون شرکت , میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟
    سلام،
    فکر میکنم اگه سوالات زیر رو جواب بدین بهتر بشه راهنماییتون کرد:

1- آیا شعبه استرالیای اون شرکت شما رو اسپانسر شغلی میکنه؟ ( در اینصورت نوع ویزایی که باید اپلای کنید فرق میکنه وکارهاتون سریعتر انجام میشه)
    2- میشه منظورتون از تمام شرایط برای 175 و 176 رو بیشتر باز کنید؟ یعنی بدون آیلتس 7 در تمام اسکیلها امتیاز لازم برای 175 رو میارین؟ آیا برای 176 اسپانسرشیپ استانی یا فامیلی گرفتین؟
    3- منظورتون از کدامیک راحت تره رو میفرمایید؟ منظورتون اینه که کدوم سریعتر انجام میشه؟ یا اینکه مدارک کمتری میخواهد؟ یا اینکه کم دردسرتره و زحمت کمتری داره؟ یا....
    4- نمره آیلتس 6 در تمام اسکیلها رو دارید؟ از EA اسسمنت گرفتید؟

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)