صفحه 33 از 74 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

با سلام
    من هم دقیقا شرایط شما رو دارم، ولی تصمیم گرفتم IELTS رو 8 بگیرم بجای NATTI یا State Sponsorship ، چون این دو تا هم هزینه دارن هم ریسکی هستن هم زمان بیشتری میگیرن و هم اینکه چیزی به شما اضافه نمی کنن، ولی اگه واسه IELTS 8 بخونی حداقل زبانت فول میشه.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abouzar_asadi نمایش پست ها
    با سلام
    من هم دقیقا شرایط شما رو دارم، ولی تصمیم گرفتم IELTS رو 8 بگیرم بجای NATTI یا State Sponsorship ، چون این دو تا هم هزینه دارن هم ریسکی هستن هم زمان بیشتری میگیرن و هم اینکه چیزی به شما اضافه نمی کنن، ولی اگه واسه IELTS 8 بخونی حداقل زبانت فول میشه.
    به نکته خوبی اشاره کردید. البته برادرانه توصیه میکنم به اسپانسر ایالتی برای 176 هم فکر کنید تا در زمان صرفه جویی کنید.

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    حداقل سه چهار سالیه که درگیر مهاجرتم و...
    اما سوالم اینه که شما کیسهای بالای یکسال واسه 176یا 475 اینجا یا ..سراغ دارین ؟؟؟
    به وکیلم بارهاگیر دادم وچندتا کیس هم نشون داد از زمان لاج حدود 8 ماه شده بود و من به یکسال هم راضیم .
    اما کمی به یقین برسم که میره تو دوسال باید بیخیالش شم یا چندماه لفتش بدم و4 تا 7 رو حتما بگیرم واسه 176.
    من 5 روز قبل تاییدیه 475 واسم اومد ولی دارم سعی می کنم 4 تا 7 رو بگیرم واسه 176 .
    ممنون از جواب تعیین کننده تون ؟
    واسه کانادا وکیل نگرفتم ومشکلی هم نبود ولی چون نصف پولشو داده بودم کمی گفتم پوله واسشون حلال شه هم کمی زحمتم کم شه

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    به نکته خوبی اشاره کردید. البته برادرانه توصیه میکنم به اسپانسر ایالتی برای 176 هم فکر کنید تا در زمان صرفه جویی کنید.

پیروز باشید

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوست عزیز icarus، بنظر شما آیا قبول شدن در امتحان NATI راحتتر است یا گرفتن آیلتس 8 در تمام آیتمها؟ آیا شخصی رو میشناسید که امتحان NATI داده باشد و قبول شده باشد؟ تجربه ای از ایشان سراغ دارید؟ از این جهت میپرسم که قوانین گرفتن pr برای دانشجوهای اینترنشنال بشدت سخت شده و باید بفکر یکی از این دو امتحان باشیم. (سابکلس 885)
    qwerty عزیز امتحان NAATI در دوسطح برگذار میشه:

Professional: که برای مترجمین هست و امتحان سختی هم هست. این امتحان در دبی برگذار میشه و هزینه اش حدود 2 ملیون تومان میشه.

Para professional: که برای گرفتن امتیازcommunity language کافی هست و فقط در استرالیا برگذار میشه و هزینه اش حدود 600 دلار هست و با سطح متوسط انگلیسی میشه به راحتی قبول شد. متاسفانه بچه هایی که از ایران اپلای می کنن به این امتحان اخیر دسترسی ندارن. البته گفته شده که به زودی در سفارت استرالیا برگذار میشه ولی هنوز وضعیتش مشخص نیست.

شما که استرالیا هستید براتون راحتتره که امتحان دومی رو بدید و 5 امتیاز رو بگیرید.

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان من شنیدم کل پروسه ویزای 457 ویزای رژیونال کمتر از 1 سال هستش میخواستم بدونم این مطلب درسته؟

Banned

با سلام،
    در مورد امتحان آیلتس سوالی داشتم. آیا باید در 1 امتحان هر 4 اسکیل 7 بشه یا اینکه مثلا در چند امتحان بالاخره هر بار یک اسکیل رو 7 آورد و اونو ارائه کرد.
    ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    با سلام،
    در مورد امتحان آیلتس سوالی داشتم. آیا باید در 1 امتحان هر 4 اسکیل 7 بشه یا اینکه مثلا در چند امتحان بالاخره هر بار یک اسکیل رو 7 آورد و اونو ارائه کرد.
    ممنون
    باید در یک امتحان همه 4 اسکیل بالای 7 بشن.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام دوستان من شنیدم کل پروسه ویزای 457 ویزای رژیونال کمتر از 1 سال هستش میخواستم بدونم این مطلب درسته؟
    برای کشورهای high risk تا دوسال طول میکشه. در آدرس زیر مدت زمان پروسه ویزاهای مختلف رو ببینید:

http://www.immi.gov.au/about/charter.../visas/8.0.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

دلیا اصلی من واسه رفتن به استرالیا دوره کوتاهتر اونه که طبق گفته وکیلم الان کیس های ایشون حدود 8ماه از زماه اپلای واسه دیاک وارد استرالیا میشن درغیر اینصورت این همه زحمت به خودم نمیدادم البته تو سایت مهاجرت 1 سال ذکر شده .
    چون من فایل کانادا دارم ویکسال هم ازش گذشته وتا 2 سال دیگه که رفتنی میشم .
    اما این دوست من از 2009 تو صفه ولی دوستای من که خیلی سریعتر رفتن (من 2009 اقدام واسه 175 کردم ولی چون کانادای ...گفته بود 6-12 ماه وارد میشیم بی خیالش شدم .ا

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    برای کشورهای high risk تا دوسال طول میکشه. در آدرس زیر مدت زمان پروسه ویزاهای مختلف رو ببینید:

http://www.immi.gov.au/about/charter.../visas/8.0.htm

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    طبق گفته وکیلم الان کیس های ایشون حدود 8ماه از زماه اپلای واسه دیاک وارد استرالیا میشن .ا
    خداوند این وکلای راستگو رو حفظ کنه!
    احتمالا کیسهای ایشون با لنج و از طریق آبهای خروشان 8 ماهه وارد استرالیا میشن!

مدت زمان 12 ماه که در سایت اداره مهاجرت استرالیا اومده همانطور که در مقابل آن نوشته شده مربوط به کشورهای low risk هست. پایین همان خط مدت زمان برای کشورهای high risk از جمله ایران این زمان 24 ماه قید شده.

تنها مدت زمان security check ایرانیها بستگی به اینکه ویزاشون موقت یا دایم باشه از 6 ماه تا بیش از یکسال طول میکشه!
    ویرایش توسط icarus : October 8th, 2011 در ساعت 12:28 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)