صفحه 34 از 85 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط suma نمایش پست ها
    icarus جان اگر ایرادی نداره یک سوال ازتون دارم. شما که همزمان هم فایل استرالیا و کانادا رو دارین اگر که ویزا بگیرین کدوم رو ترجیح میدین. آیا در این زمینه تحقیقی کردین. برای مقایسه دو تا کشور دوست دارم اینو بدونم. ممنون
    سلام
    من با اینکه خواهرم شهروند کانادا هستن و اونجا زندگی میکنن استرالیا رو ترجیح میدم به دلایل زیر که کاملا نظر شخصی من هست و هیچ اصراری به درست بودنشون برای بقیه ندارم:
    1- برعکس کبک که 9 ماه سال عملا زمستون هست و تابستونهاش هم خیلی بهتر از زمستونهاش نیست ،آب و هوای اکثر شهرهای بزرگ استرالیا مناسب و معتدل هست. ( امکان تفریحات بیرون از خونه و در طبیعت بیشتر هست. ترجیح میدم مدت بیشتری از عمرم رو در بیرون از خونه و گردش و ساحل بگذرونم و به جای صدکیلو لباس یک لباس راحت تنم کنم.)
    2- زبان استرالیا انگلیسی هست و من انگلیسیم بد نیست ( Speaking آیلتس رو 8.5 از 9 گرفتم) بنابر این احتمال کار پیداکردن در استرالیا برام بیشتر از کبک هست چون زبان فرانسه من ضعیف هست.
    3- از نظر شاخص های اقتصادی، اجتماعی و ... این دوتا کشور تقریبا مثل هم هستند. ولی کبک یکی از ایالتهای کانادا هست در صورتیکه در استرالیا میتونم در تمام کشور دنبال کار بگردم.
    4- به نظرم میرسه که مسوولین استرالیا در میزان جذب مهاجر و تنظیم بازار کار کشورشون خیلی خیلی با برنامه تر از کاناداییها هستن. درحالیکه بازار کار کبک مدتهاست که اشباع شده، همچنان به جذب مهاجر ادامه میده ولی استرالیاییها دایم برنامه مهاجرتشون رو با بازار کارشون تنظیم میکنن و به همین دلیل پس از بحران اقتصادی بارها با روشهای مختلف سعی کردن تعداد مهاجرها و مهارتهاشون رو کنترل کنن.

البته این تاپیک در مورد شرایط مهاجرت هست ولی چون پرسیدید درست نبود جواب ندم

پیروز باشید
    ویرایش توسط icarus : September 14th, 2011 در ساعت 08:06 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    >

سلام
    بله، کلا پزشکان اعم از متخصص و عمومی باید امتحان MCQ; رو بدن و پس از تایید مدرک تحصیلی و نمره آیلتس نامه تاییدیه AMC رو بگیرن. این نامه دوتا مجوز به شما میده:
    1- برای ویزاهای اقامت دایم و موقت به عنوان پزشک اپلای کنید.

2- در امتحان clinical شرکت کنید و در صورت قبولی و پس از یکسال گذراندن انترنی به عنوان پزشک عمومی در استرالیا مشغول شید یا ادامه تحصیل بدین.

شما میتونید با فرستادن مدارک اولیه در امتحان MCQ ثبت نام کنید.( معمولا ترکیه و هند راحتتر هستن) پس از اینکه امتحان دادیدو قبول شدید چند ماهی فرصت خواهید داشت تا مدرک آیلتس رو بفرستید. البته تا وقتی که مدارکتون از جمله آیلتس تکمیل نباشه AMC نامه تاییدیه رو به شما نمیده.

به جز ویزاهای اقامت دایم و موقت ، پزشکان و پرستاران این ویزاها رو هم دارن:

http://www.immi.gov.au/skilled/medical-practitioners

پیروز باشید
    مرسی از شما...فقط یه سوال برام پیش اومده...با توجه به پاسختون من متوجه نشدم که آیا من با مدرک تخصصم(بعد از قضایای MCQوآیلتس و ...) میتونم اقامت بگیرم و مشغول به کار بشم یا فقط دوره پزشکی عمومی رو قبول دارن؟ و آیا باید اونجا دوره های خاصی رو بگذرونم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط emanuele نمایش پست ها
    مرسی از شما...فقط یه سوال برام پیش اومده...با توجه به پاسختون من متوجه نشدم که آیا من با مدرک تخصصم(بعد از قضایای MCQوآیلتس و ...) میتونم اقامت بگیرم و مشغول به کار بشم یا فقط دوره پزشکی عمومی رو قبول دارن؟ و آیا باید اونجا دوره های خاصی رو بگذرونم؟
    خواهش میکنم.
    تا اونجایی که من میدونم استرالیا مدرک تخصص پزشکی ایران رو قبول نداره.

شما بعد از اینکه امتحان کتبی MCQ رو قبول شدید و آیلتس رو ارایه کردید یک نامه از AMC میگیرید که شما رو به عنوان پزشک عمومی جهت اقدام برای مهاجرت یا برای شرکت در امتحان clinical معرفی میکنه.
    اما شما با این نامه نمیتونید در استرالیا طبابت کنید.برای اینکار باید امتحان کلینیکال رو هم بدید و قبول شید. پس از قبولی در کلینیکال به شما گواهی full medical registration داده میشه که با اون مجوز میتونید در استرالیا به عنوان پزشک عمومی طبابت کنید.
    منتهی بچه هایی که از ایران این مرحل رو طی کردن به اتفاق میگن که برای قبولی در کلینیکال بهتره که یکسال در بیمارستان دوره انترنی رو بگذرونید چون اسامی دارو ها، دوزهای پیشنهادی، روشهای درمان و مسایل حقوقی برخورد با بیماربا ایران بعضا خیلی فرق داره و با معلومات ایران نمیشه به راحتی کلینیکال رو قبول شد.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

سلام
    من دبیر کارشناسی ارشد شیمی و متاهل با سابقه 16 سال هستم میخواستم بدونم که آیا شرایط اقامت استرالیا رو دارم ؟ سطح زبان باید چقدر باشد؟ با تشکر

Junior Member

با عرض پوز از مدیر محتر م ، من همین سوالو تو مهاجرت کانادا هم پرسیدم ! امیدوارم اعدامم نکنند !
    سلام دوستان ، برادر من دیپلم برق- الکترونیک داره ، یعنی هنرستانی بوده ، و الان دانشجوی کاردانی هستش ، الان هم تو مغازه پدرم مشغول هست که هم خرید و فروش و هم نصب وسایل برقی هستش ( از همین مغازه های لاله زار !!!) خواستم ببینم اینطوری سابقه کاری که براش رد می کنه ، معتبره ؟؟ منظورم نوع کار هست که تو شرکتی نیست و آزاده ، نه اینکه پیش آشناست..ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط chem89 نمایش پست ها
    سلام
    من دبیر کارشناسی ارشد شیمی و متاهل با سابقه 16 سال هستم میخواستم بدونم که آیا شرایط اقامت استرالیا رو دارم ؟ سطح زبان باید چقدر باشد؟ با تشکر
    سلام
    در صفحه 24 همین تاپیک پست شماره 237 رو مطالعه بفرمایید. یک الگوریتم ساده درمورد شرایط لازمه هست.

اگر میخواهید به عنوان secondary school teacher اپلای کنید پست 264 ص 27 رو هم بخونید.

پیروز باشید

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BMTL نمایش پست ها
    با عرض پوز از مدیر محتر م ، من همین سوالو تو مهاجرت کانادا هم پرسیدم ! امیدوارم اعدامم نکنند !
    سلام دوستان ، برادر من دیپلم برق- الکترونیک داره ، یعنی هنرستانی بوده ، و الان دانشجوی کاردانی هستش ، الان هم تو مغازه پدرم مشغول هست که هم خرید و فروش و هم نصب وسایل برقی هستش ( از همین مغازه های لاله زار !!!) خواستم ببینم اینطوری سابقه کاری که براش رد می کنه ، معتبره ؟؟ منظورم نوع کار هست که تو شرکتی نیست و آزاده ، نه اینکه پیش آشناست..ممنون
    بستگی داره سابقه رو برای کجا بخواهید.
    برای باز کردن پرونده مهاجرتی اگر بیمه تامین اجتماعی داشته باشن و مغازه هم جواز معتبر از صنف مربوطه داشته باشد کافیه که در سربرگ و با مهر معتبر یک نامه کارفرما نوشته و ترجمه بشه و ترجمه نامه تامین اجتماعی ضمیمه بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    بستگی داره سابقه رو برای کجا بخواهید.
    برای باز کردن پرونده مهاجرتی اگر بیمه تامین اجتماعی داشته باشن و مغازه هم جواز معتبر از صنف مربوطه داشته باشد کافیه که در سربرگ و با مهر معتبر یک نامه کارفرما نوشته و ترجمه بشه و ترجمه نامه تامین اجتماعی ضمیمه بشه.
    میخواد به عنوان همین skilled worker اقدام کنه دیگه ، سابقه کار موقع تحصیل قبوله ؟
    ببخشید من متوجه نشدم ، مازه که جواز معتبر داره ، بیمه هم تامین اجتماعی هستش ، کافیه ؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BMTL نمایش پست ها
    میخواد به عنوان همین skilled worker اقدام کنه دیگه ، سابقه کار موقع تحصیل قبوله ؟
    ببخشید من متوجه نشدم ، مازه که جواز معتبر داره ، بیمه هم تامین اجتماعی هستش ، کافیه ؟
    بله کافی هست.

اگر میخوان برای استرالیا اقدام کنن و در حین تحصیل و کار بیمه هم بودن باید مدارک لازم رو به کیس آفیسر تحویل بدن تا درموردشون تصمیم گیری بشه. معمولا اگر مدارک درست باشه این سابقه رو نیمه وقت در نظر میگیرن یعنی 2 سال نیمه وقت میشه یکسال تمام وقت.

سلام . من مدرکم دکترای دامپزشکیه. نزدیک 7 سال سابقه کار مرتبط دارم و میدونم توی لیست مشاغل استرالیا هستم ( برای 175).......میخوام بدونم برای رشته من و با شرایط من آیلتس اکادمیک نیازه یا جنرال و چه نمرهای....در ضمن 35 سالمه و مجردم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)