صفحه 35 از 85 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalsaeedi نمایش پست ها
    سلام . من مدرکم دکترای دامپزشکیه. نزدیک 7 سال سابقه کار مرتبط دارم و میدونم توی لیست مشاغل استرالیا هستم ( برای 175).......میخوام بدونم برای رشته من و با شرایط من آیلتس اکادمیک نیازه یا جنرال و چه نمرهای....در ضمن 35 سالمه و مجردم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    شما 4 نمره 7 در ایلتس آکادمیک لازم دارید.
    اطلاعات مربوط به اسسمنت دامپزشکان در:
    http://www.avbc.asn.au/skills.htm

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

ممنون از پاسخ سریعتون....حالا یه سوال دیگه.....میخوام بدونم این قضیه اسسمنت برای انجام مراحل مهاجرت هم لازم و اجباریه یا نه فقط برای اینه که وقتی رفتم اونجا بتونم به عنوان یه دامپزشک کار کنم....

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalsaeedi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون....حالا یه سوال دیگه.....میخوام بدونم این قضیه اسسمنت برای انجام مراحل مهاجرت هم لازم و اجباریه یا نه فقط برای اینه که وقتی رفتم اونجا بتونم به عنوان یه دامپزشک کار کنم....
    خواهش میکنم

باید اول اسسمنت بشید و نامه تایید شغلتون رو به همراه سایر مدارک برای اداره مهاجرت بفرستید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

اگر شخصی خویشاوند در سیدنی داشته باشد، امتیاز مثبت برای او به حساب میآید؟

چون بعد از تحصیل، اگر بخواهم تحت سابکلس 886 به جای 885 لاج کنم، امتیازی که نخواهد داشت! پس چه فرقی بین این دو است، اگر اسپانسری از طریق اقوام امتیازی در بر ندارد؟!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام. من در مورد عنوان شغلي خودم براي ارسال اپليكشن به انجمن مهندسي استراليا دچار ترديد هستم و ممنون ميشم اگر كسي بتونه من را راهنمايي كند. من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس مهندسی صنایع داشته و دارای بیش از 6 سال سابقه کار بعنوان مهندس کنترل پروژه می باشم. از آنجا که استرالیا بیشتر بر تحصیلات لیسانس و سابقه کار مرتبط با آن تکیه می کند، نمی دانم بهتر است تحت چه عنواني (مهندس عمران يا مهندس صنايع) اقدام كنم, درحالیکه سابقه کار من بیشتر مرتبط با تحصيلات فوق (مهندسی صنایع) می باشد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    اگر شخصی خویشاوند در سیدنی داشته باشد، امتیاز مثبت برای او به حساب میآید؟

چون بعد از تحصیل، اگر بخواهم تحت سابکلس 886 به جای 885 لاج کنم، امتیازی که نخواهد داشت! پس چه فرقی بین این دو است، اگر اسپانسری از طریق اقوام امتیازی در بر ندارد؟!

اگر خویشاوندی داشته باشید که دارای شرایط لازم باشد و اسپانسر شما شود یک امتیاز مثبت حساب میشود چون 886 در اولویت رسیدگی 3 هست و 885 در اولویت رسیدگی 4:
    http://www.immi.gov.au/about/charter...isas/8.0.htm#a

شرایط لازم برای خویشاوند:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...el-spon-02.htm

پیروز باشید.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    سلام. من در مورد عنوان شغلي خودم براي ارسال اپليكشن به انجمن مهندسي استراليا دچار ترديد هستم و ممنون ميشم اگر كسي بتونه من را راهنمايي كند. من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس مهندسی صنایع داشته و دارای بیش از 6 سال سابقه کار بعنوان مهندس کنترل پروژه می باشم. از آنجا که استرالیا بیشتر بر تحصیلات لیسانس و سابقه کار مرتبط با آن تکیه می کند، نمی دانم بهتر است تحت چه عنواني (مهندس عمران يا مهندس صنايع) اقدام كنم, درحالیکه سابقه کار من بیشتر مرتبط با تحصيلات فوق (مهندسی صنایع) می باشد؟
    بهتره که برای اسسمنت اون رشته ای اپلای کنید که بیشتر به تجربه کاریتون ربط داره. ولی درکل از هرکدام بتونید اسسمنت بگیرید فرق زیادی نداره.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    اگر خویشاوندی داشته باشید که دارای شرایط لازم باشد و اسپانسر شما شود یک امتیاز مثبت حساب میشود چون 886 در اولویت رسیدگی 3 هست و 885 در اولویت رسیدگی 4:
    http://www.immi.gov.au/about/charter...isas/8.0.htm#a

شرایط لازم برای خویشاوند:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...el-spon-02.htm

پیروز باشید.
    خیلی ممنون از جوابتون.
    برای 886 نوشته حداقل 1 سال و حداکثر(High risk) دو سال طول میکشه...
    منظور از high risk چیه و آیا به جایگاه فعلی ایران بستگی دارد؟
    شما پیشنهاد میکنید کدام سابکلس لاج کنم؟

سوال بعدی من این است که اگر فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای گروه هشت در نیوساوث ولز باشم، آیا میتونم از نیوساوث ولز اسپانسری بگیرم؟

ممنون از شما.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.
    برای 886 نوشته حداقل 1 سال و حداکثر(High risk) دو سال طول میکشه...
    منظور از high risk چیه و آیا به جایگاه فعلی ایران بستگی دارد؟
    شما پیشنهاد میکنید کدام سابکلس لاج کنم؟

سوال بعدی من این است که اگر فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای گروه هشت در نیوساوث ولز باشم، آیا میتونم از نیوساوث ولز اسپانسری بگیرم؟

ممنون از شما.
    خواهش میکنم.

برخی کشورها مثل: ایران، هند، چین، پاکستان و... جزو کشورهای high risk هستن.
    کشورهای low risk عمدتا کشورهای اروپایی و آمرکای شمالی هستند.

بین 886 و 885 اگر امکان گرفتن اسپانسر فامیلی رو دارید حتما 886 رو توصیه میکنم چون در عمل مدت زمان رسیدگی اولویت 3 و 4 واقعا متفاوت هست و قطعا کارتون زودتر انجام میشه.

کلا NSW شرایط خاصی رو برای اسپانسرشیپی فارغ التحصیلان خودش درنظر نگرفته. با توجه به اینکه برای این ایالت سابقه کار عامل مهمی در اعطای اسپانسرشیپی هست حتی اداره مهاجرت این ایالت اعلام کرده که دانشجویان خارجی که در استرالیا فارغ التحصیل شدن مشکل سابقه کار خواهند داشت:
    Overseas students studying in Australian tertiary institutions should consider the NSW regional migration program as they are unlikely to have the work experience required for Skilled Sponsored visa

در کل برای اینکه ببینید شرایط اسپانسری NSW رو دارید این صفحه رو کامل مطالعه بفرمایید( جملات انگلیسی بالا هم از همینجا نقل قول شدن):

http://www.business.nsw.gov.au/live-...ored-migration

پیروز باشید

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

من فارغ التحصیل سال 84 رشته مهندسی کشاورزی گرایش اب از دانشگاه دولتی بوعلی سینا همدان گرفته ام

الان نزدیک 30 سالم هستش
    مهندس عزیز

اینجا کار درست وحسب ندارم
    البته یک سال با جهاد به عنوان کارورز کار کردم(بیمه واسم رد نکردن متاسفانه)
    مشکلات زیادی داشتم
    متاسفانه برادرم رو سال گذشته در اثر بیماری سرطان از دست دادم
    برادری که استاد دانشگاه رازی بود و من بسیار دوسش داشتم
    و این قضیه تاثیر بدی رو من گذاشت واز زندگی بیزار شدم.تصمیم به ادامه تحصیل دارم
    از اونجا که یک پسر عمو دارم که 6 ساله که تو سیدنیه و سیتیزنه
    پسر عموم ازم خواسته برم اونجا پیشش
    وگفته اسپانسر من میشه وپیش اونا زندگی کنم ومشکل مالی نخواهم داشت
    حالا میخوام ویزای تحصیلی بگیرم
    از یک کالج اموزش زبان هم واسم پذیرش گرفته
    اما یه مشکل خیلی مهم دارم و اونم سابقه کاره
    به نظر شما واسه سابقه کار چکار کنم
    بر فرض اگر هم یه شرکتی پیدا کنم که برای من سابقه کار بنویسد
    لیست بیمه در شده خودش مشکل بزرگی است
    چون طبق شنیده ها بیمه خیلی مهم است
    در حال حاضر مدارک مورد نیاز را فراهم کرده ام (ترجمه اصل مدرک لیسانس و ریز نمرات و...).
    خیلی ببخشید پر حرفی کردم
    اگه ممکنه به سرعت راهنمایی کنید
    ممنونم.ارشک
    ویرایش توسط hossein2266 : December 27th, 2011 در ساعت 09:00 AM دلیل: ايميل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)