صفحه 36 از 85 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط migrator نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من فارغ التحصیل سال 84 رشته مهندسی کشاورزی گرایش اب از دانشگاه دولتی بوعلی سینا همدان گرفته ام

الان نزدیک 30 سالم هستش
    مهندس عزیز

اینجا کار درست وحسب ندارم
    البته یک سال با جهاد به عنوان کارورز کار کردم(بیمه واسم رد نکردن متاسفانه)
    مشکلات زیادی داشتم
    متاسفانه برادرم رو سال گذشته در اثر بیماری سرطان از دست دادم
    برادری که استاد دانشگاه رازی بود و من بسیار دوسش داشتم
    و این قضیه تاثیر بدی رو من گذاشت واز زندگی بیزار شدم.تصمیم به ادامه تحصیل دارم
    از اونجا که یک پسر عمو دارم که 6 ساله که تو سیدنیه و سیتیزنه
    پسر عموم ازم خواسته برم اونجا پیشش
    وگفته اسپانسر من میشه وپیش اونا زندگی کنم ومشکل مالی نخواهم داشت
    حالا میخوام ویزای تحصیلی بگیرم
    از یک کالج اموزش زبان هم واسم پذیرش گرفته
    اما یه مشکل خیلی مهم دارم و اونم سابقه کاره
    به نظر شما واسه سابقه کار چکار کنم
    بر فرض اگر هم یه شرکتی پیدا کنم که برای من سابقه کار بنویسد
    لیست بیمه در شده خودش مشکل بزرگی است
    چون طبق شنیده ها بیمه خیلی مهم است
    در حال حاضر مدارک مورد نیاز را فراهم کرده ام (ترجمه اصل مدرک لیسانس و ریز نمرات و...).
    خیلی ببخشید پر حرفی کردم
    اگه ممکنه به سرعت راهنمایی کنید
    ممنونم.ارشک
    سلام

روح برادرتان شاد.

1- درمورد سابقه کار:
    آیا شما سربازی رفته اید؟
    اگه خوش شانس بودید و سربازی رفته اید ،کافیه که از یک شرکت یا محل کسب جواز دار آشنا -ترجیحا در زمینه کار کشاورزی- بخواهید که براتون بیمه رد کنن و هزینه اش رو هم خودتون متقبل بشید ( الان میشه حدود 100000تومان درماه). بعد از دوماه که از تامین اجتماعی براتون بیمه رد شد تشریف میبرید شعبه مربوطه و ازشون میخواهید که سربازی رو به سابقه تون اضافه کنن. اونها هم یکسری مدارک و مقداری پول ازتون میگیرن و یکشبه حدود 2 سال به سابقه بیمه شما اضافه میشه.

از جهاد کشاورزی هم روی سربرگشون یک نامه بگیرید که یکسال تمام وقت اونجا کار میکردید. در اون نامه تاریخ شروع و قطع همکاری، مختصری از شرح وظایفتون و آخرین حقوقتون و ترجیحا شماره تلفن مستقیم رییستون رو هم اشاره کنن.

اینجوری حدود 3 سال سابقه برای خودتون جور میکنید.
    البته راههای دیگه ای هم برای سابقه جور کردن وجود داره که چون ممکنه براتون مشکل ایجاد کنه من توصیه نمیکنم. بهترین کار اینه که صادقانه و درست حرکت کنید.

2- اگر بخواهید با ویزای تحصیلی تشریف ببرید سابقه کار نیاز ندارید.

3- یک توصیه برادرانه: به نظر میاد که شما آدم بسیار عاطفی و وابسته به خانواده هستید. فکر میکنم با توجه به شرایط روحی که دارید درمورد رفتن به استرالیا یا هرجای دیگه کمی بیشتر فکر کنید.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط hossein2266 : December 27th, 2011 در ساعت 08:59 AM دلیل: ايميل
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

سلام به دوست عزیز و برادر مهربانicarus
    از راهنمایی هایت بسیار ممنونم
    واقعا میتونه کمکم کنه مرسی
    ایکاروس عزیز من سربازیم رو سال 79 قبل از ورود به دانشگاه خریدم
    حالا با این شرایط میشه 2 سال سربازی رو اضافه کرد؟

دوم اینکه ایکاروس عزیز اینجا وایم چکار کنم؟
    خودتون بهتر میدونین شرایط بازار کار چقدر بده
    من دوس دارم برم ادامه تحصیل بدم و برگردم
    سوال بعدی:
    چک کردن محل کار چی میشه؟
    بعد نامه سابقه کار باید ترجمه بشه؟
    بعد از اون کپی نامه سابقه کار رو باید فرستاد به سفارت با اصلشو؟
    ایکاروس عزیز به نظر شما رشته مهندسی مدیریت پروزه و ساخت رشته خوبی هست در اونجا؟
    از اینکه این همه سوال کردم عذر مبخوام
    برادر شما ارشک

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط migrator نمایش پست ها
    سلام به دوست عزیز و برادر مهربانicarus
    از راهنمایی هایت بسیار ممنونم
    واقعا میتونه کمکم کنه مرسی
    ایکاروس عزیز من سربازیم رو سال 79 قبل از ورود به دانشگاه خریدم
    حالا با این شرایط میشه 2 سال سربازی رو اضافه کرد؟

دوم اینکه ایکاروس عزیز اینجا وایم چکار کنم؟
    خودتون بهتر میدونین شرایط بازار کار چقدر بده
    من دوس دارم برم ادامه تحصیل بدم و برگردم
    سوال بعدی:
    چک کردن محل کار چی میشه؟
    بعد نامه سابقه کار باید ترجمه بشه؟
    بعد از اون کپی نامه سابقه کار رو باید فرستاد به سفارت با اصلشو؟
    ایکاروس عزیز به نظر شما رشته مهندسی مدیریت پروزه و ساخت رشته خوبی هست در اونجا؟
    از اینکه این همه سوال کردم عذر مبخوام
    برادر شما ارشک
    نه متاسفانه. نیروهای نظامی برای خرید خدمتی ها صرفا یک آموزش کوتاه مدت میگذاشتن و این نیروها جزو پرسنل نظامی حساب نمیشدن که براشون بیمه رد شه.

درمورد ادامه تحصیل در استرالیا، در همین فروم قسمت مخصوص به خودش رو داره که دوستانی که در این کار تجربه دارن میتونن راهنماییتون کنن. در این آدرس:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...84%DB%8C%D8%A7

این قسمت از فروم درمورد شرایط مهاجرت به استرالیا هست و من هم شخصا در زمینه ادامه تحصیل در استرالیا و رشته های پرطرفدار اطلاعات زیادی ندارم.

بقیه سوالاتتون رو چون بیشتر حالت شخصی داره در پیام خصوصی خدمتتتون جواب میدم.

پیروز باشید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان من خواهرو ملبورن هستش وقسمتهایی از ایالت ویکتوریا رژیونال هستش اما خود ملبورن مناطق محروم نیست می خواست بدونم من میتونم ویزای اسپانسر فامیلی مناطق محروم ایالت ویکتوریا رو بگیرم و 10 امتیاز خواهرم رو بگیرم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام دوستان من خواهرو ملبورن هستش وقسمتهایی از ایالت ویکتوریا رژیونال هستش اما خود ملبورن مناطق محروم نیست می خواست بدونم من میتونم ویزای اسپانسر فامیلی مناطق محروم ایالت ویکتوریا رو بگیرم و 10 امتیاز خواهرم رو بگیرم؟
    سلام
    برای 475 باید اسپانسر شما در یکی از مناطق مربوطه زندگی کنند که ملبورن جزو اونها نیست.

Junior Member

اول از همه از آقاي مهندس ايكاروس خيلي تشكر ميكنم كه با حوصله زياد راهنمايي ميكنند

مهندس من ميخوام نظرتان در مورد شرايطم براي ويزاي 175 بدونم:

1- ليسانس و فوق ليسانس از دانشگاه تبريز با معدل به ترتيب 14.82 و 16.6 ( فكر كنم 15 امتياز را بدند بهم اگر نظر ديگه اي داريد بگين)
    2-سابقه كار 8 سال فول تايم و مداوم در نفت و گاز ( 15 امتياز)
    3-متولد 30/6/59 هستم كه فكر كنم براي دريافت 30 امتياز سن هنوز 2 سال زمان مونده
    4- زبانم تعريفي نداره كه امتياز نداره كه البته بايد آيلتس 6 را بيارم

مهندس تا اينجا 60 امتياز

حالا ميمونه 5 امتياز كه يا بايد از طريق Credentialled community language -NAATI بيارم ( كه در مورد اين هم توضيح بديد ممنون ميشم كه آيا ميشه از آزمون ناتي قبول شد يا نه)
    و يا بايد معجزه بشه و من آيلتس 7 بگيرم كه اون هم تقريبا غير ممكن است

ولي غير از 175 هم نيمخوام اقدام كنم چون نميخوام فعلا زندگي كنم ميخوام فعلا هر 5 سال سوك سوك بكنم تا تمديد بشه واسه آينده

حال با شرايطي كه عرض كردم ميخواستم نظر شما را بدونم براي اينكه استارت بزنم و انرژي بزارم يا نه؟

بي نهايت ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

احمد عزیز

وضعیت 5 امتیاز فارسی هنوز خیلی مشخص نیست.

توصیه میکنم که برای 5 امتیاز به فکر اسپانسر استانی و ویزای 176 یا partner skills باشید.
    البته بیشتر استانها برای اسپانسرشیپ آیلتس بالا میخواهند.

ویزای 176 با 175 برای منظور شما فرقی نمیکنه.

پیروز باشید

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

دوست عزیز icarus،
    بنظر شما آیا قبول شدن در امتحان NATI راحتتر است یا گرفتن آیلتس 8 در تمام آیتمها؟
    آیا شخصی رو میشناسید که امتحان NATI داده باشد و قبول شده باشد؟ تجربه ای از ایشان سراغ دارید؟

از این جهت میپرسم که قوانین گرفتن pr برای دانشجوهای اینترنشنال بشدت سخت شده و باید بفکر یکی از این دو امتحان باشیم.
    (سابکلس 885)
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    من کمی تحقیق کردم که آیلتس هر 4 تا 7 بگیرم ویا امتحان ناتی بدم .که هرچی گشتم خیلی منبع ویا کسی که امتحان داده باشه پیدا نکردم والبته کسی که مترجم ناتی بود (فارسی به اانگلیسی) بهم پیشنهاد داد آیلتس راحتتر وااستانداردتر وخیلی خیلی ارزونتره .والبته دوستانی هم گفتن ناتی خیلی سخت نیست ومن که اورال 7 دارم از پسش برمیام اما مشکل منبع واطلاعات بود .والبته من واسه آیلتس دوباره شروع کردم
    من 5 امتیاز واسه 175 کم میارم (با 60 امتیازی که دارم ویزای 475 شاملم میشه که فاقد کمک دولتی ودرمانی وموقت سه ساله است وخیلی گیجم که چکنم ؟؟؟؟؟ )

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوست عزیز icarus،
    بنظر شما آیا قبول شدن در امتحان NATI راحتتر است یا گرفتن آیلتس 8 در تمام آیتمها؟
    آیا شخصی رو میشناسید که امتحان NATI داده باشد و قبول شده باشد؟ تجربه ای از ایشان سراغ دارید؟

از این جهت میپرسم که قوانین گرفتن pr برای دانشجوهای اینترنشنال بشدت سخت شده و باید بفکر یکی از این دو امتحان باشیم.
    (سابکلس 885)
    .

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوست عزیز icarus، بنظر شما آیا قبول شدن در امتحان NATI راحتتر است یا گرفتن آیلتس 8 در تمام آیتمها؟ آیا شخصی رو میشناسید که امتحان NATI داده باشد و قبول شده باشد؟ تجربه ای از ایشان سراغ دارید؟ از این جهت میپرسم که قوانین گرفتن pr برای دانشجوهای اینترنشنال بشدت سخت شده و باید بفکر یکی از این دو امتحان باشیم. (سابکلس 885)
    qwerty عزیز امتحان NAATI در دوسطح برگذار میشه:

Professional: که برای مترجمین هست و امتحان سختی هم هست. این امتحان در دبی برگذار میشه و هزینه اش حدود 2 ملیون تومان میشه.

Para professional: که برای گرفتن امتیازcommunity language کافی هست و فقط در استرالیا برگذار میشه و هزینه اش حدود 600 دلار هست و با سطح متوسط انگلیسی میشه به راحتی قبول شد. متاسفانه بچه هایی که از ایران اپلای می کنن به این امتحان اخیر دسترسی ندارن. البته گفته شده که به زودی در سفارت استرالیا برگذار میشه ولی هنوز وضعیتش مشخص نیست.

شما که استرالیا هستید براتون راحتتره که امتحان دومی رو بدید و 5 امتیاز رو بگیرید.

پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)