صفحه 39 از 85 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    به همین زودی ناامید شدید؟

What other choice do I have? No related work experience in 3 years...what should I do?Finally, I have to focus on applying for universities and nothing else!

دوستان من یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. مدارک من یک بار در سال 2009 اسس شده آیا هنوز اعتبار داره یا نه؟ و اگر نداره چطور میتونم اسس بگیرم دوباره؟

دوستان يه سوال، كدام مدارك جهت اثبات سابقه كار براي استراليا كلاس ١٧٥ كافي هست؟ ايا نامه از كارفرما و payment slip كفايت ميكنه؟ من ٦ سال سابقه كار IT دارم ولي فكر نميكنم مدارك بهتري بتونم جور كنم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

اگه منظورتون اسس توسط سازمان اسس کننده مدرک تحصیلی هست که واسه مدرک من (حسابداری )اعتبارش 5 ساله است (2009تا2014)ویه نامه به سازمان مربوطه با رفرنس (اسسی که داری)بفرستی جوابتو میدن که تا کی اعتبار دراه.

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighat55 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. مدارک من یک بار در سال 2009 اسس شده آیا هنوز اعتبار داره یا نه؟ و اگر نداره چطور میتونم اسس بگیرم دوباره؟

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از لطف همیشگیتون واون جدول که واسه نفراتی حتی 3ماه ویزا اومده (475)
    اما ای کاش میشد فهمید تفاوت واقعی 475و176چی هست (جنرالش اینه : که همه هزینه درمانیت با خودته تا دوسال(اگه مالیات بدی معادلش برمیگرده) وکمک دولتی نداری حتی واسه مهد بچه (ماها فعلا نمی فرستیم تا خودمون بیکاریم اونجا) و...)
    آیا تفاوت هزینه درمانی در این دوویزا مثلا چقدره (مریض شدن متفاوته ولی توسن مامعمولا زیاد مریض نمیشیم ).شاید 176و175 هم آش دهن سوزی تو بهره مند شدن از کمکهای دولتی
    نباشن و ما فقط فرصت سوزی می کنیم ...
    واقعا دانستن توانایی هست

باز هم ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    bijanirani1 عزیز

دوستان زیادی با 475 کارشون زود درست شده اما کیس های بالای یکسال برای 176 و 475 تا دلتون بخواد هست. در آدرس زیر تعداد زیادی از بچه ها وضعیت پرونده شون رو اعلام کردن، با خوندن این جدول تقریبا اوضاع دستتون میاد.
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=3365

به نظر من اگر برای رفتن عجله دارید و تاییدیه 475 هم براتون اومده حتما براش اقدام کنید. کلا پروسه 475 کوتاهتر از 176 و پروسه 176 کوتاهتر از 175 هست. اینجوری زودتر فکرتون آزاد میشه و به زندگیتون میرسید.
    دقیقا معلوم نیست که اوضاع مهاجرت به استرالیا از جولای 2012 چه جوری میشه. زودتر اپلای کنید و خودتون رو معطل آیلتس و... نکنید.

اگه به جدول فوق نگاه کنید میبینید که در سالهای 2007 تا 2009 ویزای محبوب مهاجران 175 بوده ولی در 2010 بیشتر به طرف 176 و در 2011 به سمت 176 و 475 رفته. دلیلش هم تغییرات سریع قوانین و سخت تر شدن سیستم امتیاز دهی هست. پس اگه امکان 475 رو دارید خوتون رو معطل نفرمایید. ( البته این صرفا نظر شخصی من هست)

پیروز باشید

Junior Member

شرایط فعلی من و همسرم : دانشجو دانشگاه چالمرز سوئد
    ویزای اقامت دائم را 1 ماه پیش دریافت کردیم و تا تاریخ 1 مارچ 2012 مهلت داریم تا اولین ورود رو به خاک استرالیا داشته باشیم.
    در تدارک سفر به پرت یا ملبورن از 5 تا 12 ژانویه 2012 هستیم اما به دلیل شرایط مالی می خواهیم در مورد اسکان این یک هفته با خانواده یا کسی که تمایل دارد در مقابل هزینه محل زندگی اش را با ما به اشتراک بگذارد آشنا شویم. آیا کسی از وجود سایتی که چنین اطلاعاتی را فراهم می کند آگاهی دارد؟
    آیا راه حلی برای اقامت یک هفته ای ارزان وجود دارد؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armitaa نمایش پست ها
    شرایط فعلی من و همسرم : دانشجو دانشگاه چالمرز سوئد
    ویزای اقامت دائم را 1 ماه پیش دریافت کردیم و تا تاریخ 1 مارچ 2012 مهلت داریم تا اولین ورود رو به خاک استرالیا داشته باشیم.
    در تدارک سفر به پرت یا ملبورن از 5 تا 12 ژانویه 2012 هستیم اما به دلیل شرایط مالی می خواهیم در مورد اسکان این یک هفته با خانواده یا کسی که تمایل دارد در مقابل هزینه محل زندگی اش را با ما به اشتراک بگذارد آشنا شویم. آیا کسی از وجود سایتی که چنین اطلاعاتی را فراهم می کند آگاهی دارد؟
    آیا راه حلی برای اقامت یک هفته ای ارزان وجود دارد؟
    تبریک عرض میکنم.

این آدرس رو ببینید:

http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...7430f24d8242d2

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان من قصد دارم راجع به ویزای 475 صحبت کنیم و از دوستانی که برای این ویزا اقدام کردن بپرسم به این مسئله فکر کردن که 475 هیچگونه بیمه درمانی و خدمات دولتی نداره واگه خدایی نکرده مشکل پزشکی پیش بیاد و یا نتونید تو شهر کوچیک کار پیدا کنید چه اتفاقی می افته؟من خودم برای این ویزا 2 دلم میخوام دوستان کمک کنن

Member
    رشته و دانشگاه

من تاییدیه اونو از پرث هم گرفتم وباید واسه دیاک لاج کنم (اگه بشه ایلتس 7 بیارم میشم 176)اما:
    وکیلم گفت 4000 دلار میدی (3نفر)واسه یکسال به یه نوع بیمه خصوصی واسه پوشش هزینه های بیمارستانی فقط.میتونی بیشتر بدی واسه همه هزینه ها ولی گفت این معقولتر هست .اما هزینه های پزشکی سرسام آوره .
    من هم درحال جمع اوری اطلاعاتم شاید تفاوت 175-176با 475 خیلی فاحش نباشه (مثلا 10000دلار واسه دوسال خوبه -بعد از دوسال پرمننت میشی ).
    شرط یکسال کار هم خودش داستانیه ولی کار پیدا نکنی که با هرنوع ویزایی تشریف میاری تو بلاد خودمون دوباره -البته شهر کوچیک ریسکش بالاتره .

قبول دارم کمی سخته تصمیم گیری که عمدتا از نداشتن اطلاعاته .

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد دارم راجع به ویزای 475 صحبت کنیم و از دوستانی که برای این ویزا اقدام کردن بپرسم به این مسئله فکر کردن که 475 هیچگونه بیمه درمانی و خدمات دولتی نداره واگه خدایی نکرده مشکل پزشکی پیش بیاد و یا نتونید تو شهر کوچیک کار پیدا کنید چه اتفاقی می افته؟من خودم برای این ویزا 2 دلم میخوام دوستان کمک کنن

ممنونم دوست عزیز راهنمایی میکنید شما برای خود شهر پرث تونستید 475 بگیرید ؟و این که این بیمه که میگید چند درصد هزینه درمان رو میپردازه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)