صفحه 45 از 85 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام

من مربی غواصی هستم می خواستم بدونم آیا می تونم از طریق ویزای کار اقدام کنم ؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjun نمایش پست ها
    سلام

من مربی غواصی هستم می خواستم بدونم آیا می تونم از طریق ویزای کار اقدام کنم ؟
    تنها در صورتیکه در استرالیا یک کارفرمایی باشه که شخص شما رو اسپانسر شغلی کنه و هزینه های مربوطه رو بپردازه و کارهای شما رو انجام بده. در غیر این صورت خیر.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

دوستان آیا تابجال موردی رو دیده یا شنیده اید که کسی از طریق 2 سال تحصیل درخواست اقامت 885 کنه و درخواستش قبول نشه؟
    آیا همچین چیزی ممکنه اتفاق بیفته؟ من فارغ التحصیلیم نزدیکه و کمی من رو نگران کرده که نکنه بعد از این همه سرمایه گذاری، این اتفاق بیفته

از هرگونه همفکری دوستان ممنون میشم. بخصوص icarus و سحرناز عزیز

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Trojan نمایش پست ها
    دوستان آیا تابجال موردی رو دیده یا شنیده اید که کسی از طریق 2 سال تحصیل درخواست اقامت 885 کنه و درخواستش قبول نشه؟
    آیا همچین چیزی ممکنه اتفاق بیفته؟ من فارغ التحصیلیم نزدیکه و کمی من رو نگران کرده که نکنه بعد از این همه سرمایه گذاری، این اتفاق بیفته

از هرگونه همفکری دوستان ممنون میشم. بخصوص icarus و سحرناز عزیز
    تروجان عزیز

تا اونجایی که من میدونم نه فقط درمورد 885 بلکه درمورد بقیه ویزا ها هم اگر کسی امتیاز لازم رو بیاره و مشکل پزشکی ، مدارک جعلی و یا پلیسی امنیتی نداشته باشه دلیلی نداره نگران باشه که درخواستش قبول نشه. البته این مساله تا قبل از 1 جولای 2012 صادق هست و پس از اون شرایط فرق میکنه. به این صورت که شما ابتدا باید EOIبفرستین برای دیاک و اونها هستن که طبق معیارهای خودشون تصمیم میگیرن به شما اجازه اپلای کردن برای مهاجرت رو بدن یا نه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان من و همسرم میخواستیم به استرالیا مهاجرت کنیم رشته من لیسانس عمران و رشته خانمم لیسانس نقاشی هستش آیا میتونیم اینکارو بکنیم؟ اگر آره لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنیم و از کجا شروع کنیم؟
    خیلی ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_news نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم میخواستیم به استرالیا مهاجرت کنیم رشته من لیسانس عمران و رشته خانمم لیسانس نقاشی هستش آیا میتونیم اینکارو بکنیم؟ اگر آره لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنیم و از کجا شروع کنیم؟
    خیلی ممنون
    شما رشتتون در لیست هست و میتونین اقدام بفرمایید. پست شماره 408 صفحه 41 همین تاپیک یک الگوریتم هست که مراحل و آدرسهای اینترنتی لازم رو داره و کمکتون میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    یکی از دوستان یادآوری کردن که الگوریتمی رو که برای شرایط اقامت دایم درست کرده بودم و در پستم در ص 24 قرارداده بودم پاک شده.
    چون امکان ویرایش پستهای قدیمی وجود ندارد دوباره در این پست تکرارش میکنم:

توجه کنین که به جز بحث اقامت دایم راههای دیگه ای هم برای مهاجرت به استرالیا هست مثل: اقامت موقت؛ تحصیلی، اسپانسر شغلی و...

میتونین این عکس رو دانلود کنین و زوم کنین تا بهتر ببینینش:

سلام
    اولا دستتون درد نکنه بخاط این چارتی که کشیدید. من روی این لینک ها که می زنم می ره روی یک سایتی که برای upload هست؟!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

چون تصویر بصورت عکس دانلود شده بود امکان دسترسی مستقیم وجود نداشت. لینک هر شماره رو جداگانه در پایین عکس قرار میدم:

لینک 1: http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1.pdf

لینک 2: http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ligibility.htm

لینک 3: http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ligibility.htm

لینک 4: http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1-2.pdf

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    خوب خداروشكر...آخه يكي از دوستان گفتن ظاهرا استراليا از ماه جون مي خواد آيلتس 8 رو اجباري كنه!مرسي.فقط يك سايت خوب براي همين امتيازبنديها و ... سراغ داريد مثل مثلا سايت رسمي مهاجرتي چيزي شبيه به كانادا براش ايميل كنم؟
    .خيلي ممنونم.
    بهترین منبع سایت اداره مهاجرت استرالیا هست
    http://www.immi.gov.au

با سلام
    من با آیلتس 6 مجموع امتیازاتم به 65 می رسه.
    سئوالی که دارم اینه که آیا باید تا قبل از لادج کردن امتیاز آیلتس رو ارائه بدم یا اینکه وقت دارم تا بعدش ارائه بدم.
    این مطلب رو برای این می گم که زمان لادج آنلاین جملات زیر رو خوندم:

You have up until the time of decision to provide evidence that you have competent English. However, applicants should not delay in providing their evidence of English language ability. The department will not delay finalising applications where English language test results have not been provided at time of application. Applicants will have 28 days from the date of application to provide their English language results if they did not provide them at time of application. At this point in time, if evidence has not been provided the application may be refused.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)