صفحه 47 از 85 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

در مورد رشته بايد با اونايي كه هم رشته بودن و رفتن استراليا صحبت كنم احتمالا بشه كاريش كرد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosssein نمایش پست ها
    آيا شرط گرفتن ويزاي 476 براي ادامه تحصيله؟ اگر زمانش مهمه كه خب آب از سرم گذشته چون من 10 ساله فارغ التحصيل شده ام مگه اينكه شروع كنم براي فوق اينجا و اواسط اون اقدام كنم. راستي من توي امتياز دهي معدل رو نديدم . براي مهاجرت و اقامت آيا معدل اينقدر مهمه؟ توي اون ليست فكر كنم 65 رو با توجه به آيلتس 8 راحت ميارم. نظرتون چيه؟
    شرط sub class 476 اينه كه تو دانشگاه تهران يا اميركبير درس خونده باشيد و 2 سال هم بيشتر از فارغ التحصيلي نگذشته باشه
    اگه فوق ميتونيد يكي از اين دوتا دانشگاه قبول بشيد فكر ميكنم بايد فارغ التحصيل بشيد تا بتونيد ازاين سابكلاس استفاده كنيد

Junior Member

مرسي بابت راهنماييتون
    حالا در مجمع اين چيزايي كه الان دارم و اينكه بعنوان مهندسي شيمي اقدام كنم شروع كنم براي جمع مدارك يا اميدي نيست؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

آيا شرط گرفتن ويزاي 476 براي ادامه تحصيله؟ اگر زمانش مهمه كه خب آب از سرم گذشته چون من 10 ساله فارغ التحصيل شده ام مگه اينكه شروع كنم براي فوق اينجا و اواسط اون اقدام كنم. راستي من توي امتياز دهي معدل رو نديدم . براي مهاجرت و اقامت آيا معدل اينقدر مهمه؟ توي اون ليست فكر كنم 65 رو با توجه به آيلتس 8 راحت ميارم. نظرتون چيه؟
    بله از زمان فارغ التحصیلی نباید بیشتر از 2 سال گذشته باشه و شامل شما نمیشه.( این مساله رو به شکل عمومی گفتم)
    درمورد معدل مشکل سازمان مهاجرت استرالیا نیست. مساله انجمن مهندسین استرالیا هست که باید ابتدا شما رو به عنوان professional engineer به رسمیت بشناسه تا بتونین برای مهاجرت اقدام کنین و این سازمان برای معدل اهمیت قایل هست. البته با توجه به دانشگاهتون اگر یک CDR قوی بنویسین و سابقه خوب مرتبط داشته باشین احتمالش زیاد هست که به این عنوان بشناسنتون.( البته اگر هم به عنوان PE اسس نشین و مثلا Engineering technician بشناسنتون باز هم مساله ای نیست فقط به عنوان تکنسین شناسایی میشین و به جای 15 امتیاز 10 امتیاز میگیرین و میشه جور دیگه امتیاز روجبرانش کرد)

اما همه اینها منوط به این هست که عنوان دقیق رشتتون توی لیست باشه وگرنه آیلتس 9 و معدل 20 هم به درد نمیخوره.

به نظر من اگر بشه رشتتون رو کاری کرد شما شانس خوبی برای گرفتن ویزای اقامت دایم یا موقت دارین.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط icarus : February 19th, 2012 در ساعت 04:48 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

سلام
    آقا من جداول رو يه نگاه كلي انداختم ولي باز هم مي خواستم از دوستان بپرسم با شرايط من چكار ميشه كرد؟
    آيلتس 8 -
    ليسانس مهندسي پليمر دانشگاه پلي تكنيك با معدل 12.5-
    10 سال سابقه كار مرتبط با بيمه
    - متاهل -
    آيلتس همسرم هنوز معلوم نيست چنده؟- هر دو مون در حد مقدماتي زبان فرانسه بلديم- سوء پيشينه ندارم- تو زمينه ورزشي جودو حكم دارم- بچه ندارم
    - سنم 34 ساله
    نمره تافل 110 هم دارم فكر نكنم به درد بخوره
    غير از زمينه كاري خودم در زمينه بازارهاي مالي فاركس و بورس ايران هم 5 ساله كار مي كنم يعني مي تونم به محض ورود اونجا از فاركس درآمد داشته باشم
    اگر دوستان با تجربه بزرگواري كنند و راهنماييم كنند ممنون ميشم
    آقا ترکوندی که ؟؟؟
    شرایطت که عالیه فقط به شرطی که رشتت توی لیست sol باسه همه چی حله (فکر کنم با همکاری دارالترجمه و سوءاستفاده از سیستم بیدقت موجود بشه تیتر مدرک را به مهندسی شیمی - پلیمر ترجمه کردبابت اموزش کلک زدن عذر میخوام )
    شما از امتیاز سن ۲۵ تا میگیری
    آیلتس اگه ۸-۸-۸-۸ داری ۲۰ امتیاز میگیری
    از مدرک تحصیلی که ۹۹ درصد ۱۵ امتیاز را میگیری چون سراسری هستی و پلی تکنیک و معدل را بیشتر برای دانشگاه های غیر انتفاعی و پودمانی و... اعمال میکنند چون خودشون در نظر میگیرند که معدل ۱۲ پی تکنیک یا ۱۲ پیام نور یکی نیست
    از سابقه کار ۱۵ امتیاز میگیری که سر جمع میشه ۷۵ امتیاز در حالی که شما ۶۵ امتیاز لازم داری

حالا فرضا مدرکت را به خاطر معدل لیسانس اسس نکنند و فوق دیپلم اسس کنند که بشه ۱۰ امتیاز باز هم شما ۷۰ امتیاز داری یعنی ۵ تا اضافه
    تازه بدون گرفتن اسپانسر برات گفتم
    آقا بجنب که شرایطت عالیه اصلا نگران نباش فقط اون نکته ظریفی که گفتم درباره دارالترجمه را برو دنبالش از من هم نشنیده بگیر الانه که صاحابش بیاد گوشم رو بپیچونه

راستی فقط یک توصیه دوستاته میکنم که مبادا خودت را در دام وکیل گرفتار کنی
    با اتکا به دانش زبان خودت و کمک دوستان فروم میتونی براحتی اقدام کنی و انقدر این پروسه ساده است که حتی نمیتونی تصورش رو بکنی
    باز کمکی بود درخدمتم

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

من برای گرفتن 65 امتیاز با آیلتس 6 نیاز به امتیاز همسرم دارم
    امروز نتیجه اسسش از ACS اومد
    به نظرتون اگر خانمم هم آیلتس 6 بگیره با محتویات نامه زیر می تونم رو 5 امتیاز همسر حساب کنم(خانمم مدرکش غیر انتفاعی با معدل 12.5 هستش)در زیر متن نامه رو براتون مینویسم
    AQF Diploma with major of computing
    البته 2 سال سابقه کار را هم در 2 سال گذشته تایید کرده اند
    تصویر پیوست شده است
    لطفا راهنمایی فرمایید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    من برای گرفتن 65 امتیاز با آیلتس 6 نیاز به امتیاز همسرم دارم
    امروز نتیجه اسسش از ACS اومد
    به نظرتون اگر خانمم هم آیلتس 6 بگیره با محتویات نامه زیر می تونم رو 5 امتیاز همسر حساب کنم(خانمم مدرکش غیر انتفاعی با معدل 12.5 هستش)در زیر متن نامه رو براتون مینویسم
    AQF Diploma with major of computing
    البته 2 سال سابقه کار را هم در 2 سال گذشته تایید کرده اند
    تصویر پیوست شده است
    لطفا راهنمایی فرمایید
    من درمورد نوع مدرک همسر شما اطلاعاتی ندارم ولی در این آدرس نوشته که چه مدارکی میتونن 5 امتیاز رو بیارن:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...efinitions.htm

درقسمت acceptable qualifications توضیحات لازم داده شده.

ضمنا میتونین درصورت کم بودن امتیازتون روی 5 امتیاز اسپانسر استانی برای 176 و 10 امتیاز اسپانسر مناطق برای 475 حساب کنین.

از دوستان این فروم فکر میکنم سحرناز میتونن پاسخ کاملتری بهتون بدن چون خودشون ACS اسس شدن.
    ویرایش توسط icarus : February 25th, 2012 در ساعت 04:47 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان.یه سوال دارم شاید به اینجا هم مربوط نباشه ولی لطف کنید جواب بدید.من لیسانس برق قدرت دارم تازه تموم کردم واسه دانشگاه کرتین انرزی نو فوق لیسانس میخام اقدام کنم ولی 1ساله هست من فقط دوست دارم شهر پرث این دانشگاه باشم حالا چون 1ساله هست بعدش باید برگردم ایران؟یا میتونم بمونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    من درمورد نوع مدرک همسر شما اطلاعاتی ندارم ولی در این آدرس نوشته که چه مدارکی میتونن 5 امتیاز رو بیارن:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...efinitions.htm

درقسمت acceptable qualifications توضیحات لازم داده شده.

ضمنا میتونین درصورت کم بودن امتیازتون روی 5 امتیاز اسپانسر استانی برای 176 و 10 امتیاز اسپانسر مناطق برای 475 حساب کنین.

از دوستان این فروم فکر میکنم سحرناز میتونن پاسخ کاملتری بهتون بدن چون خودشون ACS اسس شدن.
    خانم سحر ناز میشه شما هم لطف کنید و نظر بدید
    راستی شرایط 475 چی هستش؟
    آیا با اون هم اقامت دائم می دن؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال دارم شاید به اینجا هم مربوط نباشه ولی لطف کنید جواب بدید.من لیسانس برق قدرت دارم تازه تموم کردم واسه دانشگاه کرتین انرزی نو فوق لیسانس میخام اقدام کنم ولی 1ساله هست من فقط دوست دارم شهر پرث این دانشگاه باشم حالا چون 1ساله هست بعدش باید برگردم ایران؟یا میتونم بمونم؟
    دوستان اگه میشه جواب بدن مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)