صفحه 51 از 85 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    راستش منم این دفترچه رو کامل خوندم ولی مطلبی راجب شرایط خودم ندیدم. استنباطی که میکنم ابنه که من مدرک لیسانس رو باید اسس کنم از این جهت که رشته ام توی لیست باشه و بعدا موقع لاج پرونده میتونم بابت دکترا 20 امتیاز claim کنم
    همینطوره..براتون ارزوی موفقیت میکنم هم رشته ای عزیز
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس مهندسی عمران دارم با 8 سال سابقه کار.
    می خواستم برای ویزای دائم استرالیا اپلای کنم میشه لطفا راهنمایی کنید.

با لیسانس مهندسی صنایع از علم و صنعت و فوق مدیریت صنعتی از آزاد تهران با حدود 2 سال سابقه تدریس و انجام چند پروژه مشاوره ای به نظر شما امکان اپلای دارم؟
    با تشکر

Junior Member

من مدرك كارداني برق از سما و معدل كمتر از 14 دارم
    آيا اين معدل و مدرك رو قبول ميكنند؟(اين قضيه منو نگران كرده)
    با تشكر

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

81102371 و mehdi495 گرامیهر دوی شما رشته هاتون در لیست رشته های مورد نیاز استرالیا هست. از صفحه 40 به بعد این تاپیک سوالات مشابه زیاد پرسیده شده و شما میتونین تمام لینکهای مورد نیاز و خیلی اطلاعات دیگه رو پیدا کنین.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام icarus عزیز. بازم خدمتتون مزاحم می شم. سوالی که داشتم اینه که ترجمه هایی که کردم، باید تمامی صفحات دارای مهرهای امور خارجه و دادگستری باشند؟ (مثلاً تمامی صفحات ریزنمرات)
    برای برابر با اصل کردن هم من آخرش نفهمیدم، حتماً باید مهر ناتی بزنیم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tulipaphk62 نمایش پست ها
    سلام icarus عزیز. بازم خدمتتون مزاحم می شم. سوالی که داشتم اینه که ترجمه هایی که کردم، باید تمامی صفحات دارای مهرهای امور خارجه و دادگستری باشند؟ (مثلاً تمامی صفحات ریزنمرات)
    برای برابر با اصل کردن هم من آخرش نفهمیدم، حتماً باید مهر ناتی بزنیم؟
    سلام
    مدارکی که من فرستادم که در تمام صفحات تایید نشده بودن و فقط در صفحه آخر - وگاهی فقط در پشت صفحه آخر- مهردادگستری و وزارت خارجه داشتن. ( البته در تمام صفحات مهر مترجم بود)
    فقط یک نکته که حتما توجه بفرمایید اینه که به همراه ترجمه تایید شده مدارکی مثل شناسنامه و....و بعدها سو پیشینه حتما اسکن رنگی خودمدرک رو هم بفرستین. درمورد سو پیشینه من این کار رو انجام ندادم و آفیسر از خواست که اسکن رنگی خود سو پیشینه رو هم ضمیمه کنم.

برابر اصل کردن مدارکی مثل آیلتس و...هم در سفارت استرالیا که نزدیک میدون آرژانتین هست انجام میشه. راستش درمورد ناتی متوجه منظورتون نشدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام
    مدارکی که من فرستادم که در تمام صفحات تایید نشده بودن و فقط در صفحه آخر - وگاهی فقط در پشت صفحه آخر- مهردادگستری و وزارت خارجه داشتن. ( البته در تمام صفحات مهر مترجم بود)
    فقط یک نکته که حتما توجه بفرمایید اینه که به همراه ترجمه تایید شده مدارکی مثل شناسنامه و....و بعدها سو پیشینه حتما اسکن رنگی خودمدرک رو هم بفرستین. درمورد سو پیشینه من این کار رو انجام ندادم و آفیسر از خواست که اسکن رنگی خود سو پیشینه رو هم ضمیمه کنم.

برابر اصل کردن مدارکی مثل آیلتس و...هم در سفارت استرالیا که نزدیک میدون آرژانتین هست انجام میشه. راستش درمورد ناتی متوجه منظورتون نشدم.
    پس این جور که شما می فرمایید، مهرهای دادگستری و خارجه در صفحه آخر هم که باشه کافیه.
    منظورم از ناتی این بود که مهر برابر با اصل خود مترجم کافیه یا باید حتماً مهر ناتی بزنیم برای برابر با اصل؟ به نظرتون چکار کنم که مشکلی پیش نیاد؟ چون نمی خوام زمان اسس مدارکم الکی هدر بره.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tulipaphk62 نمایش پست ها
    پس این جور که شما می فرمایید، مهرهای دادگستری و خارجه در صفحه آخر هم که باشه کافیه.
    منظورم از ناتی این بود که مهر برابر با اصل خود مترجم کافیه یا باید حتماً مهر ناتی بزنیم برای برابر با اصل؟ به نظرتون چکار کنم که مشکلی پیش نیاد؟ چون نمی خوام زمان اسس مدارکم الکی هدر بره.
    تا اونجاییکه من میدونم ناتی 2 تا کار رو انجام میده.
    1- اسسمنت شغلی بچه های رشته های مترجمی
    2- اسسمنت سایر متقاضیها برای 5 امتیاز community language

من از ناتی اسس نشدم و با توجه به رشته ام در EA اسس شدم. اما نامه نهایی رو که جواب اسسمنتم بود در سفارت برابر اصل کردم.
    درمورد زبان فارسی هم زمان ما قضیه پیچیده نبود و فقط یک نامه از دانشگاه میگرفتیم که فارسی درس خوندیم و اون نامه روترجمه و تایید دادگستری و وزارت خارجه میکردیم و در مدارک قرار میدادیم.
    ببخشید که بازهم خیلی متوجه سوال شما نشدم. چون در پروسه کار خودم با ناتی کاری نداشته ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    تا اونجاییکه من میدونم ناتی 2 تا کار رو انجام میده.
    1- اسسمنت شغلی بچه های رشته های مترجمی
    2- اسسمنت سایر متقاضیها برای 5 امتیاز community language

من از ناتی اسس نشدم و با توجه به رشته ام در EA اسس شدم. اما نامه نهایی رو که جواب اسسمنتم بود در سفارت برابر اصل کردم.
    درمورد زبان فارسی هم زمان ما قضیه پیچیده نبود و فقط یک نامه از دانشگاه میگرفتیم که فارسی درس خوندیم و اون نامه روترجمه و تایید دادگستری و وزارت خارجه میکردیم و در مدارک قرار میدادیم.
    ببخشید که بازهم خیلی متوجه سوال شما نشدم. چون در پروسه کار خودم با ناتی کاری نداشته ام.
    منم ازEA باید اسس بشم. دیگه برای اطمینان می برم سفارت. ممنون از راهنماییتون icarus عزیز.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)