صفحه 57 از 85 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    میخواستم بدونم برای ویزای 475 ، و اسپانسر فامیلی ، اگه اسپانسر مورد نظر در سیدنی باشه ، ایرادی نداره؟
    این لینک نوشته در NSW ، همه جا بجز سیدنی قبوله ، جریان چیه؟

Junior Member

سلام
    در مورد مهاجرت استراليا اگه همسرم main باشه و درخواست ويزای skill worker بديم. آيا من هم می تونم برای ويزای تحصيلی اقدام کنم ؟
    اگه کسی مطلبی می دونه ممنون می شم بهم بگين. خودم تو سايت اداره مهاجرت چيز خاصی در اين مورد پيدا نکردم.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    از اونonly نمیشه نتیجه گرفت که آکادمیک هم قبوله ؟؟؟
    سلام

ببینین درمورد اینکه آیلتس جنرال لازمه یا آکادمیک هم در سایت مهاجرت و هم در سایت آیلتس صراحتا گفته شده که آیلتس جنرال لازم هست مگر اینکه نهاد اسسور از شما فقط آکادمیک خواسته باشه همونطور که قبلا عرض کردم مثلا پزشکان و حسابدارها میتونن با آکادمیک هم لاج کنن. درمورد رشته های دیگه هم بستگی به سازمان ارزیابی کننده داره. درمورد رشته هایی که برای اسسمنت آیلتس لازم نیست برای دیاک آیلتس جنرال لازمه.
    علتش هم این هست که آیلتس جنرال کلا برای این طراحی شده که توانایی زبان متقاضی در انگلیسی روزمره رو بسنجه که در مهاجرت کارایی داره.
    اینهم یک نقل قول از سایت رسمی آیلتس ( به کلمه must دقت کنید):
    General Training – for school, work or migration
    The General Training format focuses on basic survival skills in broad social and workplace contexts. It is typically for those who are going to English-speaking countries to do secondary education, work experience or training programs. People migrating to Australia, Canada and New Zealand must sit the General Training test.

ویرایش توسط icarus : April 8th, 2012 در ساعت 12:15 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    سلام
    در مورد مهاجرت استراليا اگه همسرم main باشه و درخواست ويزای skill worker بديم. آيا من هم می تونم برای ويزای تحصيلی اقدام کنم ؟
    اگه کسی مطلبی می دونه ممنون می شم بهم بگين. خودم تو سايت اداره مهاجرت چيز خاصی در اين مورد پيدا نکردم.
    شما میتونین ازایران برای مهاجرت اقدام کنین و بعد با ویزای دانشجویی تشریف ببرین استرالیا. ولی آخر کار برای گرفتن ویزا متقاضی اصلی باید برگردن و از سفارت استرالیا در ایران ویزا ها رو بگیرن. ( البته تا اونموقع ممکنه که برخی شرایط عوض بشه)
    ویرایش توسط icarus : April 8th, 2012 در ساعت 12:48 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemic نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای ویزای 475 ، و اسپانسر فامیلی ، اگه اسپانسر مورد نظر در سیدنی باشه ، ایرادی نداره؟
    این لینک نوشته در NSW ، همه جا بجز سیدنی قبوله ، جریان چیه؟
    جریان اینه که ویزای 457 یک ویزای کار موقت هست(3 ساله) و فقط برای نواحی خاصی صادر میشه که کمتر متقاضی مهاجر دارن تا نیروی متخصصشون تامین بشه. شهرهای بزرگ شامل این نواحی نمیشن. ( البته ظاهرا شهر پرت تحت شرایطی برای این ویزا اسپانسر میشه). ولی سیدنی و ملبورن و بریزبین وسایر شهرهای بزرگ شامل475 نمیشن. شما باید 2 سال در اون ناحیه زندگی کنین و حداقل یک سال اونجا کار کنین تا شرایط لازم برای تقاضای PR روبدست بیارین. این ویزا راه سریعی برای رسیدن به استرالیا هست ولی اشکالش اینه که باید یک مدتی رو دریک ناحیه که احتمالا کارهم توش راحت پیدا نمیشه کار کنین و 2 سال هم اونجا زندگی کنین

درمورد 475 دقت کنین که این ویزا بسیاری از مزایای ویزای اقامت دایم از جمله بیمه درمانی رایگان رو شامل نمیشه و هزینه های زیادی از این بابت به متقاضی تحمیل میشه.
    ویرایش توسط icarus : April 8th, 2012 در ساعت 12:28 PM

سلام دوستان
    من تازه وارد هستم و می خواستم ببینم امتیاز میارم برای ویزای 175 یا176؟(ا صلا" به 176 احتیاج دارم یا همین طوری امتیاز میارم؟)
    مدرک: دکتری دامپزشکی که البته چون امتحان های سختی داره می تونم برای مشاور کشاورزی اسس کنم (دوستانمم هم همین کار و کردن و مشکلی نبوده)
    زبان: آیلتس 6.5 دارم و برای 7 دارم می خونم
    سابقه کار :5 سال مرتبط
    بیمه: 5 سال

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه وارد هستم و می خواستم ببینم امتیاز میارم برای ویزای 175 یا176؟(ا صلا" به 176 احتیاج دارم یا همین طوری امتیاز میارم؟)
    مدرک: دکتری دامپزشکی که البته چون امتحان های سختی داره می تونم برای مشاور کشاورزی اسس کنم (دوستانمم هم همین کار و کردن و مشکلی نبوده)
    زبان: آیلتس 6.5 دارم و برای 7 دارم می خونم
    سابقه کار :5 سال مرتبط
    بیمه: 5 سال
    سن ۲۵ امتیاز
    زبان اگه ۷-۷-۷-۷ را بیاری ۱۰ امتیاز
    سابقه کار ۱۰ امتیاز
    مدرک تحصیلی ۱۵ امتیاز
    میشه ۶۰ امتیاز پس ۱۷۵ نمیتونی لاج کنی یه اسپانسر ایالتی هم میگیری میشه ۶۵ امتیاز و لاج میکنی برای ۱۷۶

Senior Member

سلاممن براي يك دوره 2 ساله مستر دارم ميرم استراليا و ميخوام بعدش براي اقامت اقدام كنم ميخوام ببينم ممكنه به خاطر شرايط بد نمره ها و معدل ليسانسم 15 امتياز مدرك رو نگيرم؟1.5 سال هم سابقه كار دارم كه ظاهرا امتيازي تعلق نميگيره ولي ممكنه به اسس مدركم كمك كنه؟يك سوال ديگه اينكه من وقتي درسم تموم ميشه 31 سالم تموم ميشه و حساب كردم اگه 1.5 سال براي ويزاي 485 بمونم كه امتيازم به 65 برسه 32 رو تموم ميكنم . اون وقت امتياز سنم كم ميشه؟ اين قضيه سن 32 چطوريه؟مثلا كسي كه متولد اول ژانويه 1980 هست، الان كه 32 سال رو تموم كرده 30 امتياز ميگيره يا 25؟

خیلی ممنونم از راهنمایی شما
    شما امتیاز مدرک رو 15 حساب کردین.یعنی دکتری پیوسته رابجای 20 امتیاز 15 امتیاز میدن
    و یه سووال دیگه ایا برای اسس کردن به نمرات و دانشگاه هم نگاه میکنن ؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان. من 2 تا سوال دارم. اول اینکه این امتیاز بندی رو از کدوم قسمت سایت مهاجرت باید برداشت کنم؟ دوم من از یه دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم که بدشم میخوام واسه اقامت اقدام کنم. حالا به نظر شما اون رو برم و بدش دنبال اقامت برم؟ میتونه واسم امتیاز داشته باشه؟ یا اینکه پذیرش رو کلا بی خیال شم و از همینجا بیفتم دنبال اقامت؟
    آیلتس 6 آکادمیک
    سه سال سابقه کار با بیمه
    لیسانس عمران
    آیا بعد از دو سال تحصیل اونجا بازم سابقه کار اینجام حسابه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)