صفحه 58 از 85 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلاممن براي يك دوره 2 ساله مستر دارم ميرم استراليا و ميخوام بعدش براي اقامت اقدام كنم ميخوام ببينم ممكنه به خاطر شرايط بد نمره ها و معدل ليسانسم 15 امتياز مدرك رو نگيرم؟1.5 سال هم سابقه كار دارم كه ظاهرا امتيازي تعلق نميگيره ولي ممكنه به اسس مدركم كمك كنه؟يك سوال ديگه اينكه من وقتي درسم تموم ميشه 31 سالم تموم ميشه و حساب كردم اگه 1.5 سال براي ويزاي 485 بمونم كه امتيازم به 65 برسه 32 رو تموم ميكنم . اون وقت امتياز سنم كم ميشه؟ اين قضيه سن 32 چطوريه؟مثلا كسي كه متولد اول ژانويه 1980 هست، الان كه 32 سال رو تموم كرده 30 امتياز ميگيره يا 25؟
    اگر رشته فوق لیسانس تون در لیست باشه و از استرالیا مدرک بگیرین قطعا 15 امتیاز رو میارین.
    از سابقه امتیاز نمیگیرین.
    تا حداقل دوسال و نیم دیگه دیگه که شما بخواین اپلای کنین خدابزرگه .میتونین کسری امتیازتون رو با نمره زبان و گرفتن اسپانسر جبران کنین. ( البته اگر قوانین مهاجرت همین بمونه چون از 2.5 سال پیش که من اپلای کردم تا الان قوانین زمین تا آسمون عوض شده. هم کلی رشته ها حذف شدن که اونموقع بیشتر از 400 تا بودن والان کمی بیش از100 تا هستن و هم کلا امتیاز بندیها و شرایط ویزا ها کاملاتغییر کردن)
    تا قبل از روز جشن تولد 33 سالگیتون 32 ساله حساب میشین

موفق باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط personine نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 2 تا سوال دارم. اول اینکه این امتیاز بندی رو از کدوم قسمت سایت مهاجرت باید برداشت کنم؟ دوم من از یه دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم که بدشم میخوام واسه اقامت اقدام کنم. حالا به نظر شما اون رو برم و بدش دنبال اقامت برم؟ میتونه واسم امتیاز داشته باشه؟ یا اینکه پذیرش رو کلا بی خیال شم و از همینجا بیفتم دنبال اقامت؟
    آیلتس 6 آکادمیک
    سه سال سابقه کار با بیمه
    لیسانس عمران
    آیا بعد از دو سال تحصیل اونجا بازم سابقه کار اینجام حسابه؟
    ممنون
    اطلاعات کامل ویزاهای ممکن و امتیاز بندی شون رو در لینکهای زیر ببینین:

اگر از خارج از استرالیا اپلای کنید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ns-outside.htm

اگر از استرالیا اپلای کنین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ons-inside.htm

سابقه کار باید در چند سال منتهی به اپلای کردنتون باشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

دوستان
    ایا برای اسس کردن به نمرات و دانشگاه هم نگاه میکنن ؟
    ممنونم

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    دوستان
    ایا برای اسس کردن به نمرات و دانشگاه هم نگاه میکنن ؟
    ممنونم
    البته. این مساله پس از جولای 2010 باب شد.
    میتونین تجربیات و اطلاعات بسیاری از دوستان رو در آدرس زیر ببینید:
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...bb57faa127893d

Member sharrareh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق الکترونیک

من اول کار هستم فوق لیسانس برق (الکترونیک) و جزو SOL جدول شماره 1 حالا باید چکار کنم . راستی عمه من در استرالیا مقیم هستند .آیا جزو Skilled – Sponsored (Migrant) Visa (Subclass 176)

می شوم ؟
    شروع پروسه در دمشق: 17 دسامبر 2007
    ارسال مدارک استانی (اونتاریو) :3 می 2012 دریافت فایل نامبرا استانی: 14 فوریه 2013 تاریخ این پراسس:9 آوریل 2013
    دریافت مدیکال:2 ؤانویه 2014
    دریافت نامه کار : 4 دسامبر 2012 دریافت مدیکال : 12 جون 2013 پاس رکوئست: 27 سپتامبر 2013

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sharrareh نمایش پست ها
    1- من اول کار هستم ....... حالا باید چکار کنم .
    2- راستی عمه من در استرالیا مقیم هستند........
    پاسخ 1:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...w-to-apply.htm

پاسخ 2:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...el-spon-02.htm

پیروز باشید.

سلام به همه.
    من 27 سالمه - مهندسی کامپیتر از علمی کاربردی (داده پردازی ایران) دارم - Cisco Certification -CCNA- هم دارم - 8 سال سابقه کار که 5 سالش با بیمه - ازمون آیلتس هم minimum 6 میگیرم که تا 7 هم میشه یه کاریش کرد - به نظر شما دوستان از چه راهی شروع کنم ؟
    fedral ?
    states sponsership ?
    کدومو apply کنم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnazeri نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من 27 سالمه - مهندسی کامپیتر از علمی کاربردی (داده پردازی ایران) دارم - Cisco Certification -CCNA- هم دارم - 8 سال سابقه کار که 5 سالش با بیمه - ازمون آیلتس هم minimum 6 میگیرم که تا 7 هم میشه یه کاریش کرد - به نظر شما دوستان از چه راهی شروع کنم ؟
    fedral ?
    states sponsership ?
    کدومو apply کنم؟
    به نظر من:

1- در لیست زیر رشته ای رو که نزدیکترین رشته به کارتون هست روانتخاب کنین و اسسمنتش رو بگیرین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1.pdf

2- به نظر میاد که شما شرایط اولیه مورد نیاز رو دارین برای دریافت اطلاعات بیشتر آدرس زیر رو مطالعه بفرمایین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ns-outside.htm

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT (UTS) university of technology sydney

سلام به همه دوستان
    من 29 سالمه.لیسانس کامپیوتر نرم افزار از آزاد تهران جنوب ..معدلم 14.41- 3سال و چهار ماه سابقه کار با بیمه دارم IELTS 6.5 ..با این شرایط می تونم اقدام کنم برای ویزای 176 یا 175
    و اگه برای master دوساله برم بعد از دوسال این سابقه کار امتیاز داره برام
    ممنون می شم راهنماییم کنین

Junior Member

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    من مهندسی مکانیک از دانشگاه دماوند با معدل 15 دارم، آیا با این مدرک شانسی برای مهاجرت دارم؟ آیا گرفتن مدرک فوق در یک دانشگاه سراسری معتبر تأثیری داره؟
    و سوأل آخر ، آیا سابقه کار بدون بیمه مورد تأیید هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)