صفحه 6 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    من مهندسی مکانیک رو تو اون لیست دیدم
    اگه کسی فوق مکانیک رو از یکی از دانشگاهای استرالیا بگیره فکر میکنین کار سختی باشه گرفتن اقامت؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88
    سلام
    من مهندسی مکانیک رو تو اون لیست دیدم
    اگه کسی فوق مکانیک رو از یکی از دانشگاهای استرالیا بگیره فکر میکنین کار سختی باشه گرفتن اقامت؟
    کار سختی نیست !!

فقط توجه داشته باشید که باید دو سال در استرالیا درس خونده باشید ! پس اگه دورتون یک ساله یا ۱.۵ سالست باید یه فوق دیگه یا یه دوره TAFE در همون زمینه مهندسی مکانیک بگذرونید تا بتونید شرط دو سال تحصیل رو بدست بیارید .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

پیش فرض شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام دوستان
    من هم اینک در حال ادامه تحصیل در جنوب شرق اسیا هستم(حدود 6 ماه است) و احتمالا تا 3 سال دیگر هم اینجا خواهم بود. رشته فعلی من در مقطع دکترا به کلی متفاوت از مقاطع قبلی است. در ایران حدود 8 سال سابقه کار مرتبط با رشته قبلی و با پرداخت بیمه دارم. در حال حاضر من براي گرفتن اقامت دايم استراليا یا کبک امتياز كافي دارم(آيلتس و سابقه كار و...)‌ الان واقعا سردر گم هستم و نميدونم چكار كنم خواهش مي كنم منو راهنمايي كنيد .
    گزینه هایی که در مورد استرالیا پیش رو دارم عبارتند از:
    1- افدام بلا فاصله از ایران با مدرک قبلی و بدون ابراز مسئله اشتغال به تحصیل
    2- اقدام بلافاصله از اینجا با مدرک قبلی
    3- اقدام از اینجا یا ایران با مدرک قبلی نزدیک به اتمام تحصیل
    4- اقدام ازاینحا یا ایران با مدرک جدید نزدیک به اتمام تحصیل

با توجه به مطالب قبلی ظاهرا با توجه به نداشتن سابقه کار در رشته جدید در مورد 4 شانسی ندارم. مورد 3 هم با توجه به امکان تغییر قوانین و بالا رفتن در الویت خودم نیست هر چند که شاید تنها راه من باشد. اما سوالات من

11- آیا برای لاج کردن کپی تمام صفحات پاسپورت را می خواهند ویا در هر مقطعی ممکن است متوجه عدم حضور چند ماهه من در ایران شوند؟ در این حالت بهترین پاسخ چیست؟ آیا مسئله ادامه تحصیل را برایشان شرح بدهم؟ در این صورت شانس پذیرش را از دست نمی دهم؟ مثلا می توانم بگویم برای یک دوره کوتاه مدت آموزشی در خارج از کشور بوده ام چونکه همچنان در استخدام شرکت قبلی هستم؟
    22- اگر افسر 100% سوابق سفر را چک کند بین حالت 1 و 2 کدام را توصیه می کنید؟
    33- آیا وقفه در سوابق کاری موردی ندارد؟ تا چه حدی مجاز است؟ مثلا اگر پس از 3 سال با همان مدرک قبلی اقدام کنم با توجه به قوانین فعلی 3 سال بدون سابقه کار بودن مشکل ساز نمی شود؟
    44- در صورت قبولی و گرفتن مهاجرت آیا حنما باید لندینگ کرد؟ وقفه مشکل ساز نمی شود و تا چه حدی مجاز است؟ آیا پس از یک اقامت کوتاه می توان مجدد خارج شد؟
    از همه دوستان خواهشمندم هر موردی که به رفع ابهام و سر در گمی من کمک کند دریغ نفرمایید.

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

دوستان یه سوال اینکه ایا برای مهاجرت به استرالیا بایدtfn داشت؟
    من شنیدم از بعضی ها که باید چنین شماره ای داشته باشیم
    لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2009 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال اینکه ایا برای مهاجرت به استرالیا بایدtfn داشت؟
    من شنیدم از بعضی ها که باید چنین شماره ای داشته باشیم
    لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
    با تشکر فراوان
    TFN یا Tax File Number یا همان "شماره پرونده مالیاتی" ، شماره ای است که شما پس از انجام پروسه مهاجرت و حضور در استرالیا، قانونا" باید نسبت به دریافتش اقدام کنید تا مسائل مالیاتی مربوط به شما، از طریق اون شماره پیگیری بشه . یعنی وقتی داشتن TFN معنی پیدا می کنه که شما کار مهاجرت تون انجام شده باشه و پیش از مهاجرت اصلا" معنایی نداره !

پیروز باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

با تشکر دوست عزیز
    اما نظر من بیشتر راجع به اقامت کاریه یا تاسییس شرکت در این مورد چی؟ میخواد چنین شمارهای داشته باشیم؟
    با تقدیم سپاس

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2009 نمایش پست ها
    با تشکر دوست عزیز
    اما نظر من بیشتر راجع به اقامت کاریه یا تاسییس شرکت در این مورد چی؟ میخواد چنین شمارهای داشته باشیم؟
    با تقدیم سپاس
    دوست عزیز ...

اینجا فروم مهاجرتی نیست !!

لطفا سوالات این مدلی رو در فرومهای زیر اسمان استرالیا یا migranthelp دنبال کنید ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

پیش فرض پاسخ : راهنمای گام به گام ويژه متقاضیان مهاجرت به استراليا با ويزای 175 متخصصین

با سلام و احترام
    لطفاً نمونه های CDR موجود را معرفی نمایید چون خیلی Search کردم و اما چیزی پیدا نکردم اگه 3 تا 4 مورد باشه آدم دستش میاد چه جوری بنویسه.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای گام به گام ويژه متقاضیان مهاجرت به استراليا با ويزای 175 متخصصین

این تاپیک به دلیل مغایرت سوال با هدف فروم (که یه فروم تحصیلیه و نه مهاجرتی) بسته میشه تا از ارسالهای جدید خودداری بشه ...

لطفا اگه سوالی درباره موارد مهاجرت تخصصی و ... دارید به فرومهای "زیر آسمان استرالیا" و "migranthelp" مراجعه کنید ....

vahidR
    ممنون

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط masy نمایش پست ها
    سلام
    کسی می تونه بگه باید از کجا شروع کنم
    دوست عزیز انجا فروم ادامه تحصیل نه مهاجرت اما برای مهاجرت به استرالیا
    بهترین کار برای شروع زیر و رو کردن این فروم هست قبل از هر کاری اول این فروم رو حسابی بخون من خودم اول وکیل گرفتم بعد با این فروم آشنا شدم و فهمیدم بیخودی پول هدر دادم تمام اطلاعات لازم اونجا هست
    http://www.migranthelp.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)