صفحه 62 از 85 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    سلام خدمت بزرگواران

دوستان ن شرایط یکی از دوستان میگم ممنون میشم راهنماییم کنید

متولد ۱۳۶۳ (۲۸ سال)
    کارت سربازی
    کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات سال ۸۶
    سابقه کاری با بیمه : سال ۸۷ تا ۸۹ (۲ سال و ۶ ماه ) : مشاور و ناظر هیدرومکانیک و نیروگاه سد (کار در سایت) (بازرس جوش،بازرس نصب،بازرس رنگ،Q.C)
    در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی نفت در ایتالیا (به زبان انگلیسی)
    مجرد

سال دیگه درس در ایتالیا تموم میشه ممنون مشم نظر افراد با تجربه بشنوم واسه مهاجرت داشته باشم)

یک دنیا ممنون.
    شرایطتون خوبه و به نظر میرسه که بتونین به راحتی امتیاز لازم رو بیارین. ( اگر هم لازم شد اسپانسرشیپ یا یک نامه سابقه کار برای رسوندن سابقه به 3 سال میتونه کمکتون کنه)
    رشتتون در لیست هست و از سن هم حداکثر امتیاز رو میارین. اگراز الان شروع کنین به امید خدا تا قبل از اتمام درستون ویزاتون رو هم میگیرین. البته شامل قوانین جدید خواهید شد که کمی قضیه رو ریسکی میکنه ولی اپلای کردن بهتر از اپلای نکردن هست.
    در صفحات قبل دوستان اطلاعات زیادی رو که واقعا به درد میخورند قراردادن حتما مطالعه کنین.

اگر هم سوالی داشتین خوشبختانه دوستان آگاه اینجا زیاد هستن. حتما بپرسین
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    شرایطتون خوبه و به نظر میرسه که بتونین به راحتی امتیاز لازم رو بیارین. ( اگر هم لازم شد اسپانسرشیپ یا یک نامه سابقه کار برای رسوندن سابقه به 3 سال میتونه کمکتون کنه)
    رشتتون در لیست هست و از سن هم حداکثر امتیاز رو میارین. اگراز الان شروع کنین به امید خدا تا قبل از اتمام درستون ویزاتون رو هم میگیرین. البته شامل قوانین جدید خواهید شد که کمی قضیه رو ریسکی میکنه ولی اپلای کردن بهتر از اپلای نکردن هست.
    در صفحات قبل دوستان اطلاعات زیادی رو که واقعا به درد میخورند قراردادن حتما مطالعه کنین.

اگر هم سوالی داشتین خوشبختانه دوستان آگاه اینجا زیاد هستن. حتما بپرسین
    یک دنیا ممنون از شما دوست عزیز

اسپانسرشیپ چیه؟

هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه اقدام واسه ویزای غیرتحصیلی ندارم متاسفانه

بازم لطف کردین
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

در این آدرس انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت رو به همراه تمام اطلاعات لازم میتونین پیداکنین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ns-outside.htm

درمورد انواع ویزاها هم دوستمون سحرناز اینجا توضیحات خوبی داده اند. مجددا یادآوری میکنم که حتما صفحات قبل رو مطالعه کنین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post703771
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

ممنون
    نزدیک یه ۱۵ صفحه خوندم یه چیزایی دستگیرم شد اما اینارو ابهام دارم
    ۱-یه سایتی چیزی که امتیازم متوجه شم؟
    ۲-برای مهاجرت تخصص میتونم قبل اینکه کار گیر بیارم، اقدامات اولیه کرد واسش؟
    ۳-من الان اسپانسرم ، مستقلم ، ناحیه ایم ؟

۴-این recognised graduate به درد مخوره واسه مهاجرت؟

ممنون
    نزدیک یه ۱۵ صفحه خوندم یه چیزایی دستگیرم شد اما اینارو ابهام دارم
    ۱-یه سایتی چیزی که امتیازم متوجه شم؟
    ۲-برای مهاجرت تخصص میتونم قبل اینکه کار گیر بیارم، اقدامات اولیه کرد واسش؟
    ۳-من الان اسپانسرم ، مستقلم ، ناحیه ایم ؟
    ۴-این recognised graduate به درد مخوره واسه مهاجرت؟
    سلام دوست عزیز
    1- برای امتیاز به این لینک نگاه کنید
    2- بله میتونین، شما باید تحت عنوان independent skilled immigration اقدام کنید. شماره سابکلاس این ویزا قبل از جولای 2012 ، 175 هست و بعد از جولای 189 هستش. اطلاعات بیشتر راجب سیستم جدید ویزا بعد از جولای رو میتونین از اینجا نگاه کنین.
    3- اسپانسر در حالتیه که شما برای یکی از ایالت های استرالیا درخواست بدین و آنها با اسپانسر کردن شما برای مهاجرت اقدام کنید. برای این که ببینید هر ایالت به چه رشته هایی لازمه به سایت دولتی هر ایالت مراجعه کنید. برای مثال برای ایالت NSW میتونین به این لینک نگاه کنید. البته اگه فامیل درجه یک در استرالیا دارین آونا هم میتونن اسپانسر کنن
    4- ویزای 476 یا همون recognized graduate فقط شامل بعضی از دانشگاههای بین المللی میشه. لیست دانشگاهها رو میتونین از اینجا ببینین. این ویزا 18 ماهه هست و شما میتونین در این مدت در استرالیا بدون محدودیت کار کنین و شرایط بهتری برای مهاجرت برای خود فراهم کنید. (مانند افزایش امتیاز با سابقه کار استرالیایی).

در کل به نظرم شانستون برای اقدام قبل از جولای 2012 تقریبا صفره. چون شما باید مدرک لیسانستون رو بفرستین engineers australia اسس بشه که این خودش حداقل 2 ماه طول میکشه. ضمن اینکه آماده کردن مدارک برای اسس شدن خود کلی زمانبر هست. بهتره برای سیستم جدید سرمایه گذاری کنید و از الان مشغول جمع کردن مدارک باشید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1- برای امتیاز به این لینک نگاه کنید
    2- بله میتونین، شما باید تحت عنوان independent skilled immigration اقدام کنید. شماره سابکلاس این ویزا قبل از جولای 2012 ، 175 هست و بعد از جولای 189 هستش. اطلاعات بیشتر راجب سیستم جدید ویزا بعد از جولای رو میتونین از اینجا نگاه کنین.
    3- اسپانسر در حالتیه که شما برای یکی از ایالت های استرالیا درخواست بدین و آنها با اسپانسر کردن شما برای مهاجرت اقدام کنید. برای این که ببینید هر ایالت به چه رشته هایی لازمه به سایت دولتی هر ایالت مراجعه کنید. برای مثال برای ایالت NSW میتونین به این لینک نگاه کنید. البته اگه فامیل درجه یک در استرالیا دارین آونا هم میتونن اسپانسر کنن
    4- ویزای 476 یا همون recognized graduate فقط شامل بعضی از دانشگاههای بین المللی میشه. لیست دانشگاهها رو میتونین از اینجا ببینین. این ویزا 18 ماهه هست و شما میتونین در این مدت در استرالیا بدون محدودیت کار کنین و شرایط بهتری برای مهاجرت برای خود فراهم کنید. (مانند افزایش امتیاز با سابقه کار استرالیایی).

در کل به نظرم شانستون برای اقدام قبل از جولای 2012 تقریبا صفره. چون شما باید مدرک لیسانستون رو بفرستین engineers australia اسس بشه که این خودش حداقل 2 ماه طول میکشه. ضمن اینکه آماده کردن مدارک برای اسس شدن خود کلی زمانبر هست. بهتره برای سیستم جدید سرمایه گذاری کنید و از الان مشغول جمع کردن مدارک باشید.
    موفق باشید
    ممنون از شما
    نظرتون در هر مورد میخواستم:
    ۱- فایل پیوست امتیاز یکی از سایت هاست که به من داده
    ۲-واسه مهندسی نفت میخوام اقدام کنم کدوم ایالت شانس بیشتری دارم چه کار چه این اسپانسر
    ۳-ایا همزمان میشه واسه سه کشور نیوزلند،استرالیا کانادا اقدام کرد؟
    ۴-حقیقتش کشوری میخوام که اینده کاری تو نفت داشته باشه و سریعتر اسونتر به سرانجام برسه، نظر شما کدوم کشوره با توجه به مهندسی نفت (البته لیسانس من مکانیک هست)

ممنون از وقتتون

Australian Skilled Visa Pass.pdf
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ممنون از شما
    نظرتون در هر مورد میخواستم:
    ۱- فایل پیوست امتیاز یکی از سایت هاست که به من داده
    ۲-واسه مهندسی نفت میخوام اقدام کنم کدوم ایالت شانس بیشتری دارم چه کار چه این اسپانسر
    ۳-ایا همزمان میشه واسه سه کشور نیوزلند،استرالیا کانادا اقدام کرد؟
    ۴-حقیقتش کشوری میخوام که اینده کاری تو نفت داشته باشه و سریعتر اسونتر به سرانجام برسه، نظر شما کدوم کشوره با توجه به مهندسی نفت (البته لیسانس من مکانیک هست)

ممنون از وقتتون

Australian Skilled Visa Pass.pdf
    1- این سایت برای انگلیسی شما 20 امتیاز داده؟ یعنی شما IELTS هشت دارین؟ هشت باید در تمامی باندها داشته باشین! سابقه کار چی اصلا ندارین؟
    2- برای رشته شما western australia و queensland بهتر هستن.
    3- شدنش که باید بشه، ولی فکر کنم تو فرم ها ازتون میپرسه که آیا برای کشور دیگه ای هم اقدام کردین یا نه؟ و نمیدونم مشکل ساز باشه یا نه. ولی به نظرم منطقی نباشه هر 3 رو باهم اقدام کنید. به هر صورت هر کدام شرایط و مدارک خاص خودش رو میخواد. صرف نظر از هزینه و زمان
    4- راستش این موضوع در تخصص من نیست. ولی به عنوان کسی که ساکن استرالیاس میدونم ایالت western australia بهترین ایالت در زمینه نفت گاز و معدن هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    1- این سایت برای انگلیسی شما 20 امتیاز داده؟ یعنی شما IELTS هشت دارین؟ هشت باید در تمامی باندها داشته باشین! سابقه کار چی اصلا ندارین؟
    2- برای رشته شما western australia و queensland بهتر هستن.
    3- شدنش که باید بشه، ولی فکر کنم تو فرم ها ازتون میپرسه که آیا برای کشور دیگه ای هم اقدام کردین یا نه؟ و نمیدونم مشکل ساز باشه یا نه. ولی به نظرم منطقی نباشه هر 3 رو باهم اقدام کنید. به هر صورت هر کدام شرایط و مدارک خاص خودش رو میخواد. صرف نظر از هزینه و زمان
    4- راستش این موضوع در تخصص من نیست. ولی به عنوان کسی که ساکن استرالیاس میدونم ایالت western australia بهترین ایالت در زمینه نفت گاز و معدن هستش.
    ممنون از وقتتون واقعا

والا این شرایط منه من fluent زدم و سابقه کار هم دارم اونجا زده بود ۰ تا ۳ سال که من همون گزینه زدم:

متولد ۱۳۶۳ (۲۸ سال)
    کارت سربازی
    کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات سال ۸۶
    سابقه کاری با بیمه : سال ۸۷ تا ۸۹ (۲ سال و ۶ ماه ) : مشاور و ناظر هیدرومکانیک و نیروگاه سد (کار در سایت) (بازرس جوش،بازرس نصب،بازرس رنگ، .Q.C)
    بدون بیمه: ۱ سال
    در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی نفت در ایتالیا (به زبان انگلیسی)
    مجرد

سال دیگه درس در ایتالیا تموم میشه

شرایطم خوبه ؟

میتونم تا سال دیگه اقامت بگیرم ؟

---

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

Wink پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

polimi جان اگه با همین سرعت پیش برین فکر کنم که حداکثر 1.5 ماه دیگه اقامت دایم رو بگیرین!!

بعد از اینکه نصف قوانین مهاجرت استرالیا رو بچه ها توضیح دادن و آدرسهای لازم برای یافتن پاسخ سوال هاتون رو لینک دادن بازم که برگشتین سر خونه اول!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post709277

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    polimi جان اگه با همین سرعت پیش برین فکر کنم که حداکثر 1.5 ماه دیگه اقامت دایم رو بگیرین!!

بعد از اینکه نصف قوانین مهاجرت استرالیا رو بچه ها توضیح دادن و آدرسهای لازم برای یافتن پاسخ سوال هاتون رو لینک دادن بازم که برگشتین سر خونه اول!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post709277
    باور میکنی دارم تک تک پست هارو میخونم !!
    خواستم به دوست قبلی که واقعا لطف کردن پاسخ دادن شرایطی که سایت امتیاز داده بگم همین
    بازم عذر میخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)